Přezdívka možností pro husky

Přezdívky Higa pro Husky

Máte aktivní a přátelské štěně a nyní jste v přemýšlení o otázce: Co můžete nazvat Husky? Nabízíme několik nápady na přezdívku, které zdůrazňují jasný temperament psa a pomáhají přijít s původním jménem Puppy.

Přezdívky Higa pro Husky

Husky - hezký ze severu. Jsou to odolná, silná a rychlá zvířata, se silnými šesti, což chrání před sibiřskými mrazy. Během výběru byli agresivní jednotlivci odmítnuti, proto jsou tito psi z přírody dobří, veselí, přátelští, vyvážení, hraví a laskaví.

Co nazvat chlapci?
tým

Haski se dlouho používá k přepravě zboží. Nejsou příliš svázáni s majitelem a mohou dobře přežít svou dlouhou nepřítomnost. Pokud tedy vaše práce souvisí s obchodními výlety, pak nejlepší volbou pro psa není najít.

Na základě těchto vlastností a původu plemene a pozorováním chování štěněte můžete přijít s různými přezdívkami pro Husky.

Rada. Obecná jména budou znít urážlivě pro vznešeného husky.

Nedoporučeno:

Při výběru z mnoha možností přezdívky okamžitě jíst:

 • dlouhé a obtížné vyslovitelné;
 • Ve zvuku, podobně jako týmů „Fu“, „FAS“, „Pro mě“;
 • běžná lidská jména;
 • urážlivé vůči lidem nebo pro domácího mazlíčka;

Vtip v tématu. Chlap Husky začal a nazval jí Kat. Brzy se mladý muž oženil. A tak se shodovalo, že dívka se jmenovala Katya. Brzy si začal všimnout, že se na něj sousedé dívají. A nemohl pochopit kvůli tomu, co, dokud nebyla sanitka volána, když znovu trénoval Kat a nahlásil ji, protože napsal Palace: „No, Kat, Katyun, kolik můžete hovno!““.

Přezdívky pro husky dívky
Hry

Nápady pro výběr:

 • Vzhled. Vzhledem k původnímu vzoru na čenichu, který dává zvířeti zlý vzhled, někteří chovatelé psů nazývali psi: Faust, démon. Možná přijdete se svým původním jménem;
 • Asociace. Husky je podobný vlkům, protože mnozí jsou spojeni se sněhem, ledem, nekonečnými zasněženými expanzemi, Sibiřkou, takže mezi psy tohoto plemene je mnoho opilců, vánice, sněhové bouře atd
 • Zeměpis. Jednoduchý způsob, jak si vybrat zajímavé jméno, je podívat se na fyzickou mapu Sibiře a dát husky jméno spojené se jménem řeky (Hatang, Angara, Aldan, Sym a další) nebo horské pásy (Igest, Chem, Yan, Belukha, Sayan a tak dále);
 • Význam. Pokud jste trochu pověrčiví, můžete štěně dát jméno s hodnotou. Například, Rex je oddaný pastýř, peklo nemá rád malé děti, aza je příliš nervózní a Vesta je kontaktní;
 • Snížení obecného názvu. Obvykle plnokrevní psi podle dokumentů, dlouhá jména sestávající z několika přezdívek. Můžete si vybrat jeden, který se vám líbí nebo snížit;
 • Literatura. Pro milovníky beletrie nebude obtížné přijít se jménem pro psa. Slyšením: BIM, Nemo, Fang, Kai, Pirate atd.;
 • Mytologie a náboženství. Pokud jde o toto téma, obdržíte celou řadu jmen: Hera, Antea, Hercules, Zeus, Poseidon, Olympus, Aurora a další.

Cykologové doporučují přezdívce, aby si Husky vybrali s písmeny „er“ a „ha“. Protože „ER“ se podobá vrčení a „ha“ je podobné jedinečné kůře psů tohoto plemene.

Závěr
Rex

Co nazvat chlapci?

Přezdívka pro chlapce Husky obvykle vybírá silné, trochu agresivní, což odráží nejlepší rysy psa - vytrvalost, síla, vytrvalost. Například v souladu s některými rysy charakteru (Whirlwind, Darkness, Thunder), mytologie (Démon, Thor), Literární charakter (Ninja, Rimbao).

Doporučení psovodů psů: Při výběru přezdívky ji zkuste několikrát vyslovit v řadě, nejlépe více než 10. Tato metoda pomůže vyhodnotit, jak pohodlná je ve výslovnosti a jak rychle na ni pes reaguje.

Můžete si vybrat jméno pro chlapce Haska sledováním štěně, například pokud pes miluje sladkosti, můžete zavolat košíčku, mafik nebo svačinu. Ale nezapomeňte, že nečiňte s vtipnými jmény.

Přezdívky pro husky dívky

Pro psy existuje mnoho různých jmen pro psy. Jak říkat dívku husky? Chovatelé psů nejčastěji dávají štěňata jména spojená s chladem, vzhledem a charakterem (bouřka, alfa, zima, bouře, Yuki). Název literární hrdinky je také ideální pro Husky.

V závislosti na vašich asociacích štěňat, Gella, Elsa, Grett, Julia, Indira. Takové přezdívky jako lavina, Taiga, Uta, Affice, Moon, Yuki, Euggia, Rune, Alma, Pohádka jsou populární. Je dobré, pokud přezdívka odráží takové vlastnosti, jako je něha, závažnost a krása.

Závěr

Přezdívka není jen jméno. Majitel Husky si musí pamatovat, že přezdívka je uvedena jednou a několik let. Přezdívka je druh vizitky psa, takže by měla charakterizovat zvíře z pozitivní strany, být výmluvný.

Články na téma
LiveInternet