Výběr přezdívek psích psů

Obecná doporučení

Když se štěně objeví v domě, měli by si nově vyrobit majitelé nejprve si vybrat své jméno. Je třeba poznamenat, že tento proces je velmi obtížný, protože dobré jméno by mělo odpovídat řadě kritérií a pokud jde o ženského mazlíčka, je také krásná. V tomto článku představíme doporučení, jak pojmenovat dívku, jaké jméno bude pro ni nejvhodnější.

Obecná doporučení

Chcete -li přijít na to, jak nazvat štěně, dívka nestačí k použití pouze jedné představivosti, musíte dodržovat některá obecná pravidla, podle kterých by měla přezdívka psí feny:

  • Být krátký a jednoduchý, protože v některých situacích bude zvíře často muset překonat a s dlouhým a obtížným jménem bude obtížné;
  • sestávají ze dvou (maximálních tří) slabik - nejběžnější příkazy zahrnují dvě slabiky, takže se věří, že pes bude lépe odpověděn na jméno dvou slabik. Složité a dvojité přezdívky u psů se zpravidla objevují kvůli oficiální registraci štěňat, která se provádí podle určitých pravidel. Samozřejmě můžete mazlíčku dát dlouhé jméno (včetně více než tří slabik), ale zároveň by to mělo být vynalezeno zkrácenou verzí (například celé jméno Angeliny a zkrácenou - Lina) ;;
  • Být jedinečný - aby na to byl váš pes reagovat, a ne jiná zvířata s podobným jménem;
  • Vezměte v úvahu charakter, návyky, plemeno a velikost domácího mazlíčka;
  • Stejně jako jednotlivci, jinak na ni nemusí jednoduše reagovat.
Podle plemene
"Ke mě!““

Je také žádoucí, aby název psa začíná souhláskou, obsahuje písmeno „P“ a skládá se z měkkých zvuků (ten druhý je roztomilý a laskavý).

Pozornost! Přezdívka psa by neměla znít nejednoznačně, obtěžovat pocity okolních lidí nebo urážet náboženské principy.

Důležité! Vzhled jednotlivce musí odpovídat názvu.

Podle plemene

Jména psů pro jednotlivce dívek lze vybrat v závislosti na jejich příslušnosti k určitému plemeni. V tomto případě přezdívka charakterizuje nejvýznamnější kvalitu hornin. Například:

- Lovecké chrti (Russian Psovy, jižní ruské chrti), kteří mají odvážné a válečné dispozice, se často nazývají raketa, kulky a důstojnost;

- Psi malých plemen (Chihuahua, teriéři hraček, marshmallows a další) poskytují nouzí jména, která připomínají jejich miniaturní velikosti: laly, dítě, drobečka;

- Zástupci severu (Husky, lajky, Grónsko) Vyberte si přezdívky spojené s chladem, v zimě: Blizzard, Infusion, Yurt;

Nejoblíbenější přezdívky
- Jsem krása!..

- Velké psi psi (Wolfhdavam, Alabays, Senbernari), kteří jsou tvrdými strážci území, krátké impozantní přezdívky odpovídající jejich vzhledu: bouřka, hrozba, tygresy budou vhodné.

Nejoblíbenější přezdívky

Psí přezdívky pro dívky si velmi často vyberou, sledují poslední trendy módy. Móda se samozřejmě mění a podle toho ovlivňuje populární přezdívky pro domácí mazlíčky.

V současné době je módní dávat domácí jména. Abychom mohli sledovat tento trend, jsou pro psy vybrána ženská jména:

- celebrity ze světa umění, sportů, politiků (herečky, návrháři, spisovatelé, sportovci): Monica, Lisa, Audrey;

- Biblický (hrdinky vyprávění starého a Nového zákona): Avigee, Abigail;

- Mytologický (Postavy řecké nebo římské mytologie): Demeter, Eerterpe, Juvente;

-Literární, animované filmové záznamy: Izaura, Gerda, Marianna.

Populární po celém světě jsou také přezdívky, které pocházely ze Západu, vypůjčené od angličtiny, například Don, Charlie, Zara.

Krásná jména dívek

Majitelé poměrně často vybírají krásné přezdívky pro své psy. Důvodem je skutečnost, že ženy jsou ve srovnání s mužem elegantnější, plastové, půvabné, klidné, klidné, litiové ve srovnání s mužem.

Krásná jména dívek
Loutka

Jako příklad, zavolejte na následující krásná psí jména pro zástupce ženského: Miranda, Secret, Charda.

Touha po originalitě vede ke skutečnosti, že majitelé vybírají jména, která jsou nejen krásná, ale také vzácná. Tyto přezdívky mohou mít nepřiměřený význam, je obtížné vnímat a znít velmi neporušeně, například Bernima, Tarita, Lair. Po nějaké době toto jméno hledá zjednodušenou verzi.

Skvělá dívka přezdívka

Legrační přezdívky jsou dány majiteli, kteří rádi vtipkují a věří, že bez humoru bude nudný a nudný. A legrační jméno domácího mazlíčka je skvělá příležitost být vždy ve vysokém duchu a způsobit úsměvy od ostatních.

Výběr chladných přezdívek pro psy psů všech plemen (velkých i malých) musíte použít představivost, zohlednit vlastnosti charakteru, vzhledu a návyků jednotlivce. Tento proces by měl být prováděn ve spojení s dětmi, protože jsou často pozornější a vynalézavější než dospělí.

Jako příklad lze nazvat následující přezdívky následující dívky: FIFA, Kaprizul, Wir, Squeak.

Pozornost! Chladné jméno by nemělo být pro Pimomitsa urážlivé a ponižující. Rovněž je třeba vzít v úvahu výběr přezdívky tak, aby bylo vhodné nejen pro psí psů, ale také pro dospělého jednotlivce.

S národní barvou

Někteří majitelé psů mají touhu vybrat si jméno s národní barvou na své oblíbené. Majitel tak může chtít:

- Vyjádřete svůj vkus (Například může dávat přednost všemu italštině, francouzštině nebo být příchodem orientálního exotického);

- zdůraznit „Národnost“ plemene svého domácího mazlíčka;

- Připojte přezdívku se zemí, Kde žije se svými mazlíčky.

Skvělá dívka přezdívka
Bavorský oblek

Je třeba poznamenat, že pro jednotlivce není mnoho ruských možností pro psí jména, zejména pokud je porovnáte s počtem angličtiny, italských, orientálních, francouzských a dalších zahraničních přezdívek. Příkladem ruských přezdívek psů jsou Alenka, Bug, Khulka, Masha. Výše uvedené přezdívky mají nejen čistě ruský původ, ale také mají krásný zvuk, což je důležitý faktor při výběru přezdívky pro ženského psa.

Závěr

Existuje mnoho jmen, která lze nazvat fena.Všichni jsou odlišní, s jejich „zvýrazněním“. Proto stojí za to zvolit přezdívku pro vaši čtyřkolenou oblíbenou a doporučení uvedená v tomto článku pomáhají to udělat.

Články na téma
LiveInternet