Gemon (jídlo pro kočky a koťata): popis a složení

Kočka - roztomilý mazlíček. Měl by se živit užitečnými výrobky, které zahrnují vápník, vitamíny, uhlohydráty a další užitečné stopové prvky. Gemon - krmiva pro kočky, které obsahuje všechny uvedené komponenty a ještě více.

Informace o výrobci

Gemon Feed in Russie je často vyslovován jako „Gemon“, „Jimon“ nebo „Pearl“. Známá společnost Monge, která byla založena ve vzdáleném roce 1963, se zabývá výrobou této značky.

Informace o výrobci

Gemon pro kočky

Baldassara Monge, který je zakladatelem společnosti, se zabýval pěstováním kuřat před výrobou krmiva. Dodával maso těchto ptáků do nejobelnějších italských restaurací. Monge po dlouhou dobu nevěděl, kam dát zbytky masa a kostí po tváři kuřat. V roce 1963 se však rozhodl je použít pro výrobu krmiv pro kočky a psy.

Zajímavý! Právě s pomocí Monge byl vytvořen nový moderní směr - výroba konzervovaného krmiva pro domácí mazlíčky.

V průběhu let své existence se tato společnost mohla etablovat jako výrobce kvalitního krmiva pro kočky a psy. Nejprve společnost získala slávu v Itálii, ale postupem času se produkty začaly prodávat v jiných evropských zemích.

Dnes je Monge jedním z nejslavnějších výrobců krmiva Pesemon pro domácí zvířata. Jejich sortiment je neustále aktualizován produkty s neobvyklou chutí.

Složení kočičího produktu

„Jimon“ pro kočky je jedním z nejlepších levných zdrojů, které dnes v obchodě najdete. Většina gemon je oceněna pro komponenty, které jsou obsaženy v jeho složení.

Při výrobě kočičího produktu se používají následující složky:

  • Cereálie. Toto je hlavní zdroj uhlohydrátů pro domácí kočky. Složení obsahuje asi 5-7 % obilovin, což stačí k nasycení těla zvířat uhlohydráty.
  • Ryba. Rybí suroviny, které jsou součástí „perly“, obsahují hodně bílkovin. Balíček určuje, že záď obsahuje 8 % čerstvého lososa a tuňáka. Právě tyto komponenty dávají Jimonovi příjemnou vůni ryb, která tolik přitahuje domácí zvířata.
  • Maso a tuky. Kromě rybího masa obsahuje kompozice kuře v množství 15 %. Neexistují žádné podrobnosti o tucích, protože na balíčku výrobce o nich nezanechal podrobnější informace.
  • Minerální přísady. Krmivo pro kočky obsahuje mnoho minerálních složek, které potřebují kočky.

Produkty mají také prebiotika a kvasinky. Také se ve výrobě přidává malá yucca Shidiger, aby se snížil nepříjemný zápach exkrementů koček.

Produktová řada

Než si zakoupíte „Jamon“ pro krmení koček, musíte se seznámit s řadou produktů. Zahrnuje níže popsané odrůdy.

Dospělý

Jedná se o výživu plné linie, která je vhodná pro kočky od jednoho roku do deseti let. Při výrobě dospělého gemon bylo do krmiva přidáno optimální množství omega-6 a omega-3 mastných kyselin. Díky těmto složkám se zvířecí vlasy stávají silnějšími a brilantnějšími.

Složení kočičího produktu

Gemon dospělý

Gemon Adult také obsahuje stopové prvky, díky kterým je obnovena bakteriální flóra mazlíčků a zlepšuje se fungování trávicího systému.

Kotě

Gemon Kitten - jídlo pro malé kočky do sedmi měsíců, které jsou stále příliš brzy na sterilizaci. Při výrobě takových produktů se používá čerstvé kuře, ve kterých mnoho užitečných proteinů a uhlohydrátů. V kompozici jsou také rýžové krupice s rychle absorbovanými uhlohydráty.

dodatečné informace! Na rozdíl od zbytku sortimentu, Gemon Kitten neobsahuje konzervační látky a barviva. Proto je pro koťata naprosto bezpečná a není schopna ublížit jejich zdraví.

Senior

Gemon Senior se vyrábí speciálně pro kočky starší než jedenáct let. Ve složení je toto jídlo podobné zbytku produktu řady od tohoto výrobce. Gemon Senior přidal 5 % rýže a další obiloviny pro zlepšení trávení zvířat. Složení také obsahuje čerstvé kuřecí maso a kukuřičný lepek.

Další ingredience - mořské drobnosti a ryby. Přesný počet těchto složek není znám.

Krytý

Gemon Indoor se používá k krmení koček, které se pohybují málo a nechodí na čerstvém vzduchu. Výrazný rys tohoto krmiva z jiných odrůd je velké množství vitamínů ve složení. Obsahuje také mastné kyseliny a kuřecí tuky. Stejně jako jiné krmivo pro kočky obsahuje indoor kvasinky, maso a obilné obiloviny.

Hairball

Kočky, v žaludku obsahují spoustu kusů vlasů, se veterinární lékaři doporučuje dát Gemon Hairball. Takové jídlo pomáhá zlepšovat trávení a odstraňovat hrudky ze žaludku.

Produktová řada

Gemon Hairball

Hairball je vyroben z drcené rýže a kuřecího masa. K tomu je také přidán lepek kukuřice, což je náhrada za živočišné bílkoviny. Kromě toho jsou ve složení ceny lososů, rybí játra a minerální ceny.

Jaké jídlo si vybrat pro dospělé kočky a kočky

Mnoho lidí, kteří vidí obrovský sortiment gemon produktů, si nemůže vybrat, co koupit pro domácí mazlíčky. U koček a koček, které jsou starší než rok, je vhodné absolutně jakékoli gemon jídlo kromě kotě. Takové krmivo obsahuje všechny stopové prvky, které tělo koček potřebuje.

Cena a kde koupit

Jídlo „Jimon“ si můžete zakoupit pro kočky v obchodech s domácími mazlíčky jakéhokoli města. Tyto produkty najdete také v internetových obchodech specializujících se na prodej produktů pro domácí zvířata.

Náklady na takové krmivo nejsou příliš vysoké. V průměru stojí malá stracherská balíček 65-70 rublů*.

Výhody a nevýhody

Gemon koťata, stejně jako jakékoli jiné podobné produkty, mají nevýhody a výhody. Hlavní výhodu krmiva lze připsat následujícímu:

  • cenově dostupné náklady;
  • Různé krmivy: konzervované jídlo, pavouk;
  • Obsah velkého počtu minerálů a vitamínů.

Jaké jídlo si vybrat pro dospělé kočky a kočky

Řada produktů vám umožňuje snadno vybrat správné jídlo pro vaši kočku

Takové produkty však mají také určité nedostatky:

  • Složení nedosáhne prémiové třídy trochu;
  • Nedostatek obilovin;
  • přítomnost zpracovatelských produktů.

Gemon je dobré jídlo, které je vhodné pro krmení domácích koček. Před použitím se však musíte seznámit se součástmi komponenty a studovat celou řadu produktů.

* Cena je relevantní pro únor 2020.

Články na téma
LiveInternet