Česání pro psy pro česání vlny

Při nákupu psa musíte starat nejen o jeho výživu a zdraví, ale také o mnoha dalších důležitých věcech, jako je vlna. Koneckonců, maximální doba odchází na její odjezd, nebo spíše za to, že ho čeká. Správně vybraný hřeben pomůže tento postup snadno a rychle provést.

Jak si vybrat hřeben

Kartáč pro česání vlny u psů by měl být vyroben z materiálu s vysokou kvalitou a ujistěte se, že se vejde do typu zvířecí vlny.

Pro plemena psích hladce

Česání pro hladké psi pomůže zbavit se mrtvých vlasů. V tomto případě je lepší zastavit výběr na hřebenu, škrabku, masáž nebo speciální rukavice. Doporučuje se také používat hřeben se zuby různých délek nebo se rotujícími zuby.

Jak si vybrat hřeben

Výběr česání pro česání psa

Na dlouhé -napěťové horniny

Hraben pro psy s dlouhou vlnou je velmi důležitý, protože je nutné je každý den česat, aby se zabránilo tvorbě vlasových hrudků, které je pak obtížné vyčesnitelné. Můžete si koupit nejběžnější hřeben nebo použít masáž. Pro odstranění přebytečného podsady se doporučuje používat pudder.

Pokud kabát spadne, pak v tomto případě se hodí coltunoresis, je také vysoká účinnost, zobrazí se také furminator a hřeben a hrábě.

Co je nejprofesionálnější

Česání dlouhých skály

Důležité! S aktivní tvorbou Stiffinů se důrazně doporučuje používat nádrž.

Pro tvrdé psy

Psi s tvrdou vlnou nepodléhají sezónnímu roztavení, takže se majitel bude muset přímo zbavit staré vlasové linie. Pro tvrdé -velké skály se používají k vyčesnění pro streamování nebo zakopnutí.

V závislosti na velikosti psa

Výběrem hřebenu pro psy musíte nejprve soustředit na růst zvířete. Nejedná se o předpoklad, ale pokud je hřeben malý, proces česání bude trvat hodně času a je nepravděpodobné, že by přineslo vysokou efektivitu.

Kartáč pro vlnu malých psů by měl být naopak malý, protože s jeho pomocí se můžete zbavit starých chloupků i na nejnepřístupnějších místech.

Poznámka! U psí vlny, bez ohledu na její velikost, je nutné se o ni postarat, protože postupem času se dostane do spleti a může způsobit problémy se psem.

Co je nejprofesionálnější

Kartáč pro psy může být velmi odlišný, ale stojí za to vědět, že všechny nástroje jsou děleny funkcemi: pro česání vlny, pro péči, pro ořezávání (používá se zastřihovač), odstranění blech a účesy zvířete.

Pro péči

Potřebují křik hřebenu, který se podobá hřebenu s tenkou úzkou rukojetí. Můžete česat zvíře se zuby a udělat ostrý konec například rozloučení. Používá se také stripování. S jeho pomocí je knedlíková vlna odříznuta nebo je vytažena podkožní.

Výrobci

Hřebenový skóre pro péči

Další nástroj, který se používá pro péči, se nazývá Coltunore. Má dlouhé ostré čepele, takže pokud není v jeho používání žádné zkušenosti, je lepší ji riskovat.

Kombinovat blechy

Kartáč pro česání psů, který pomůže zbavit se blech a jejich potomci je hřeben s velmi častými zuby, což je vzdálenost, která je tak malá, že blechy jsou odstraněny spolu s vlnou. Při jeho výběru je důležité věnovat pozornost rozměrům, protože vybraný malý hřeben může jen sotva pomoci kombinovat velkého velikosti psa kvalitativně. Ale velký hřeben může poškodit jen malého psa, takže hřebíček by měl být vybrán přísně pro velikost zvířete.

Poznámka! Nestojí za to používat takový typ hřebenu pravidelně, protože může být zraněna kůží, trhající nejen ummučenou podsadu, ale také vytažení nového.

Základní pravidla spalování

Česání pro česání blech

Výrobci

Mezi nejoblíbenější značky hřebenů pro krátké a dlouhé psi jsou zvýrazněny:

  • Artero. Kombiny pro psy používané jak pro česání, tak pro odstranění blech. V prodeji jsou modely se zkosenými zuby a také se dvěma řádky. Používá se hlavně pro střední a velká plemena;
  • Maxi-pin. Rezervovat hřebeny s kovovými nebo dřevěnými cvočky, jejichž délka se pohybuje od 21 do 35 mm. Vyrábí se ve třech velikostech, mezi nimiž je dokonce varianta kapsy;
  • Trixie se vyrábí ve velkém sortimentu. Jedná se o hráz s kovovou rukojetí, točením nebo bicature zuby. Hřebeny se vyrábějí jak s držadly, tak bez nich.

Základní pravidla spalování

Během česání psů je třeba dodržovat péči, aby se zvíře neublížilo. Pokud jsou vlasy zmatené, pak se nejprve použije hřeben s hrábě s velmi vzácnými zuby, pečlivě česací pouzdro, tlapky a ocas, a teprve potom si můžete vzít gumový kartáč pro psy.

Pokud existují ztuhnutí, pak je musí být rozebráno ještě před česáním. Během mytí zvířete musíte také použít hřeben, aby se vlasy nezaměnily.

Důležité! Je nutné provádět hřeben pouze růstem vlny, je povoleno zvedat pouze během stylu a to se provádí s masážními mozky.

Jak často potřebují domácí zvířata čistit vlnu

Česání dlouho -obhajovaných psů a sběr vlny

Aby se odstranil dozrávající chmýří, den začal hřebenem s hřebenem s rohem a poté se rozdělil, aby zvedl páteř, a teprve pak odstraní chmýří. Vlna shromážděná na nástroji musí být pravidelně odstraněna rukama, abyste mohli vzít co nejvíce vlasů po dobu podruhé.

Jak často potřebují domácí zvířata čistit vlnu

Nejčastěji musí být psi během roztavení, ale v jiných dnech je kombinovaná frekvence stanovena v každém případě individuálně v závislosti na délce vlny. Pokud je zvíře hladké, pak může být poškrábeno více než jednou za 15 dní. Pokud má pes krátký, ale dostatečně tvrdý, je nutné ho česat jednou za 20 dní.

Co se týče dlouhodoběch psů, budete je muset každý den česat, takže při založení takového psa musíte být připraveni.

Dnes tedy existuje obrovský výběr hřebenů pro psi a ořezávání psů. Před výběrem konkrétního modelu musíte konzultovat se specialistou, abyste neublížili zvířeti a vybrat si možnost, která je ideální pro růst zvířete a délku vlny.

Články na téma
LiveInternet