Populární jezevčík přezdívky

Závěr

Proces výběru psa je komplikovaný a dlouhý, každý se bojí udělat chybu při výběru. Poté, co jste si vybrali čtyřkafinovaného přítele, nereagujte. Dále musíte vyřešit stejně obtížný problém - vyberte přezdívku.

Tipy, jak nazvat jezevčíkem

Při výběru přezdívky pro jezevčíka se musíte rozhodnout, co chcete vést. Někdo chce zobrazit postavu domácího mazlíčka v přezdívce, někdo, kdo přijde s jasnou a neobvyklou přezdívkou. Zde je však seznam doporučení, která by měli vzít v úvahu všichni:

Populární jezevčík přezdívky
- Chci krásné jméno!..
  • Nevybírejte dlouho, Obtížná přezdívka. Mělo by to být krátké a nezapomenutelné. Tak, že můžete snadno zavolat domácímu mazlíčku a nesnažit se několikrát říct přezdívku.
  • Pokud se vám stále líbilo dlouhé jméno, pak na to přijďte s krátkou formu. Například: blackjack (docela obtížné říci několikrát)-Blackki. Použijte první formulář v dokumentech pro zvíře a druhý v životě.
  • Nevybírejte přezdívku podobnou lidskému jménu. Sasha, Tolik, Nastya - To vše jsou špatné možnosti pro jezevčík.
  • Pokračujte ze vzhledu. Například přezdívka chmýří bude znít trochu směšně pro hladkého jezevčíka, stejně jako sněhová koule pro černého psa.
  • Zoologové věří, že slabiky začínající souhláskou jsou psi snáze vnímány.
  • Nedoporučuje se uvádět jména pro domácí mazlíčky, podobné zvuku s hlavními týmy. To způsobí potíže u zvířete jak při zapamatování přezdívky, tak při tréninku.
  • Rovněž se nedoporučuje pojmenovat psa na počest mrtvého mazlíčka.

Co nazvat chlapci?

Pro chlapcova jezevčíka existuje obrovský výběr přezdívek.

Populární jezevčík přezdívky
bonbón

Můžete se obrátit na starověk (odtud je odebrána většina majestátních a krásných přezdívek): Zeus (velmi běžná možnost), Pluto, Hermes, Hephaestus, Ares a Mars (vynikající možnosti, vzhledem k tomu, že jezevčík je považován za lovecký pes), Jupiter, Honor (God of Honor a Honor), Odysseus, Ramses, Caesar , Cicero, Sophocles, Favn, Homer, Terentius (redukovaný Teri), Long, Saladin, Loki, Hercules, Kronos, Atlanta, Creon, Achilles, Hector.

Jméno pro chlapcova jezevčíka nemusí být vážné.

Obrátíme se na karikatury (možnost pro ty, kteří mají jezevčík, postrádá aristokratické chování): Mickey, Donald, Romeo, Valley, Stech, Simba, Patrick, Riven, Sky, Guphi, Louis, Chip, Dale, Timon, Plicks, Billy, Woody, Obelix, Aleladin, Snepa, Fuck, Jake, Finn, Mike, Twiti,, Twiti, Twiti, Twrit. Bart, Kenai, Balu, Barry, Jerry, Theodore, Robin, Casper, Russell, Felix, Rocher, Peter, Skipper, Nelson, Niels, Volt, Gaston, Grue, Duffy, Luigi, Lugi, Flik, ​​Flik, Otis, Oscar, Simon, Simon, Simon, Simon. Elvin, Timmy, Elas, Nex, Mike, Art, Spike, Balto.

Legrační přezdívky: Diamond, Hot Dog, Kotopes, Avatar, Betman, Marquis, Sherlock, Genghis Khan, Donut, Bax, Marshmallows, Cox, Cord, Bon Bon, Rimba, Cupcake, Chappi, Chappi, Chappi.

Krásné přezdívky pro chlapce jezevčíka: Sam, Ram, Count, Fly, Viking, White, Chester, Marseille, Hector, Freddie, Miguel, Askold, Eli, Kurt, Prince, King, Phoenix, Leo, Lace, Mich, Oswald, Hunter, Flint, Sean,, Sean,, Sean, Sean, Sean, Sean Paul, Frenki, Faust, Amur, Archibald, Wulf, Art, Otto, Ralph, Ted, Chester, Damon, Stefan, Leonard, Cole, Dylan, Logan, Bill, Kristen, Hugh, Zach, Douglas, Douglas, Douglas , Taylor, Travis, Dylan, Dylan, Dylan, Dylan Nicholas, Bruce, Ryan, Brendan, Dan, Mettia, Russell, Lori, Charlie.

Co nazvat dívce?

Přezdívka pro dívku jezevčík není o nic méně než pro chlapce.

Podobně, přezdívky pro jezevčíky pro chlapce, mnoho z nich je inspirováno jmény starověkých spisovatelů, postav, Mytologičtí hrdinové nebo skutečné historické osobnosti: Cleo, Galatea, Cassandra, Medea, Aurora, West, Eva, Leah, Sarah, Hera, Ada, Libya, Aurora, Reya, Daphne, Gloria, Bella, Flora, Clara, Selena, Regina, Teya, Alexis, Dana, Talia, Talia, Talia Medea.

Populární jezevčík přezdívky
Milost

Z karikatur: Lilo, Chiara, Bekki, Stela, Leila, Roxy, Wendy, Dinet, Rosetta, Irma, Kate, Courtney, Courtney, Candy, Lady, Lila, Otis, Ottis, Maya, Rariti, Selva, Sandy, Tiana, Chloe, Aisy , Stormy, Serena, Chatta, Mirta, Livi, Elsa, Daisy, Tiana, Sally, Riley.

Legrační přezdívky: Furia, drobky, divoké, Zoe, Zhuyu, Umka, ICQ, Rifi, Bonya, Sonya, Button, Chestnut, Masya, Fabby, Utah, Happy, Hope, Hope.

Krásné přezdívky: Tifani, Avi, Ralph, Olivia, Ženeva, Jacqueline, Daniel, Dominica, Alex, Annet, Annet, Bella, Brett, Vivi, Wendy, Grett, Grace, Dixie, Dyu, Elma, Zhesi, Cryste, Lima, Molly, Molly, Molly, Molly, Molly, Molly Mary, May, Nika, Nelli, Rudy, Ryla, Ruby, Tori, Flavs, Ashley, Fibi, Tina, Lada, Dakota, Laska, Navi, Goldi, Aljaška, Sandra, Emma, ​​Ariana, Ariana, Ariana, Ariana , Shelley, Lindsay, Milla, Milla Ashley, Amanda, Tessa,

Závěr

Seznam přezdívek pro jezevčíky je obrovský, ale to jen komplikuje volbu. Přemýšlejte o všech aspektech, vážte všechny výhody a proti možnostem, které se vám líbí. Mějte na paměti, že nemáte před sebou hračku. Pokud máte domácího mazlíčka, který odpoví na přezdívku, bude téměř nemožné jej přeškolit.

Články na téma
LiveInternet