Rozměry psů: jak určit rozměry oblečení

V století xxi. Muž a pes se také potřebují jako před tisíci lety. Podmínky existence se však velmi změnily především pro zvířata, která člověk drží vedle něj.

Proč znát velikost psa

Mezi nezbytné předměty každého psa patří límec, čenich, vodítko. Jsou potřeba, aby se vyhnuli konfliktům lidí a psů, kteří žijí poblíž: v sousedním bytě chodí po ulicích, projděte se v parcích, jezdíte v dopravě. Pro mnoho psů, zejména malých plemen, to není jen podnos, ale také oblečení, boty.

Proč znát velikost psa

Psi jsou odlišní: malé a velké, plešaté a chlupaté

Důvody, proč majitelé oblékají domácí zvířata ve speciálním oblečení, nejsou vždy diktovány touhou vyniknout. Velmi často je to nezbytná míra domácích zvířat před agresivními podmínkami stanoviště.

Poznámka! Ve velkém městě v zimě jsou silnice ošetřeny činidly škodlivými na kůži. A je snazší odstranit boty z tlapky, než po procházce umýt všechny čtyři nohy.

Můžete šít nebo uvázat oblečení pro domácí mazlíčky, objednat si švadlena, koupit ve speciálním obchodě. A pak vyvstává otázka, jak určit velikost oblečení pro psa.

Měření psa, aby se určila velikost oblečení

Pro provedení všech měření musí existovat centimetr krejčího, držadla a papír pro nahrávání po ruce. Majitel může spadnout léčbu, která umožní modelu odvrátit se od manipulací a majitel klidně změří jeho psa.

Jak měřit délku psa? Je nutné, aby velký pes klidně stál na podlaze, malý, například Spitz, Yorka, Chihuahua nebo jezevčík, můžete si položit stůl, židli atd. D. Zvíře by mělo stát na všech čtyřech tlapách. Páska by měla být připojena k místu shora, kde je límec umístěn, a natáhnout se na začátek ocasu.

Obvod prsu u psa a právě tento indikátor umožňuje určit velikost velikosti, umístění pásky bezprostředně za přední tlapy. S plynulým plemenem-bigl, teriérem Jack-Rassel, personálem atd. - žádný problém. Malé a načechrané mají riziko, že si vyberete příliš volné oblečení. Abyste tomu zabránili, musíte to měřit a pevně sepnat tělo.

Důležité! Pokud měření psa nedosáhnou údajů o tabulkách, měli byste si vybrat větší velikost, 2-3 centimetry navíc poskytnou svobodu přizpůsobení.

Odstranění tlapky tlapky

Velikost tlapky pro psy se měří na šířce a na délku. Aby si měření vybrala správnou botu pro domácího mazlíčka, musí majitel položit tlapu svého psa na list papíru a zakroutit obrys značkou nebo tužkou. Pak jsou paralelní čáry nakresleny na nejvíce vyčnívajících bodech. Vzdálenost mezi nimi bude délka a šířka tlapky. Tento výkres a výsledné měření průměrných čísel se hodí v obchodě s outpatroomem pro psy.

Poznámka! Oblečení a zvířecí boty by neměly být příliš teplé, protože přehřátí může ovlivnit zdraví a charakter domácího mazlíčka.

Strážci žijící na nádvoří nemusí být v zimě bot potřební, ale takový neochvějný běžec jako Zvergpincher, budou velmi užitečné za mrazivého počasí. Totéž platí pro psy mnoha jiných plemen, která se používají na dlouhé procházky nebo slouží v obtížných povětrnostních podmínkách.

Měření psa, aby se určila velikost oblečení

Tlaky psa by měly být teplé

Odstranění velikosti tlamy

Člání je hlavním příslušenstvím v gentlemanově sadě jakéhokoli psa, ať už jde o labrador nebo Yorkshire teriér, francouzský buldok nebo miniaturní maltor. Jsou vyrobeny z různých materiálů: kůže, kov, látka, plast.

Poznámka! Kovové náhubky jsou vhodnější pro velké, agresivní horniny.

V závislosti na účelu a velikosti psů se náhubky liší ve formě. Může to být těžký čenich pro psy velkých plemen, čenich-a Norce nebo policejní výcvik pro třídy se psími psy, kteří se naučí učit se ukládání míst s drogami.

Středně velké psi zpravidla oblékají kožené náhubky, které mohou být také uzavřeny, nebo ve formě mřížky. Plastové modely mohou být také vhodné pro krátkodobé použití.

Odstranění tlapky tlapky

Čenich by měla být pohodlná a odolná

U psů malých plemen mnoho majitelů dává přednost látkám, protože také slouží jako dekorativní doplněk k PSI, zároveň jsou pro zvíře co nejbezpečnější. Takové výrobky jsou vhodné pro krátkodobý výstup z domu.

Aby se čenich perfektně sedí na psa, musíte si ji vybrat správně. Než půjdete do obchodu, měli byste změřit krk svého domácího mazlíčka.

Důležité! Ne všichni psi rádi měří, takže můžete určit požadovaný objem límcem, ze kterého se pes rozhodně nemůže dostat ven.

Čenich by měl být stanoven okamžitě pod očima. Změřte délku „psí obličeje“ od špičky nosu až po linii, na které se nacházejí oči.

Odstranění velikosti tlamy

Pes v pravé tlamě je klidný a poslušný

Nejdůležitějším měřením je délka do zadní části hlavy. Chcete -li to získat, musíte natáhnout pásku z posledního bodu měření na límec na zadní straně psa. A abyste zjistili výšku tlamy, musíte natáhnout pásku od brady ke špičce nosu. Šířka se rovná vzdálenosti mezi tesáky s přidáním 2 cm.

Důležité! Kovová čenich je nepřijatelná pro použití v zimě, kdy může kůže zvířete požádat o detaily železa a zranit ji. V teplé sezóně nelze takovou čenichu nosit po dlouhou dobu u hladkých psů, protože čenich je možné.

Tabulky s rozměry

Když jsou provedena všechna měření, musíte se rozhodnout o velikosti zvířete. V tom pomohou tabulky.

Tabulka velikosti límců

Límec by se měl stát druhem pasu ps.

Tabulky s rozměry

Velikosti límců

Tabulka velikosti bot

Pro problémy s údržbou domácího mazlíčka stojí za to se blíže podívat na boty pro psí módu.

Rozměry psů: jak určit rozměry oblečení

Rozměry psích bot

Velikost velikosti oblečení

Rozměry psů (tabulka) nemohou vzít v úvahu všechny rysy domácích zvířat. Pokud se ukazatele měření opravdu neshodují s údaji o tabulce, musíte si vybrat ve prospěch větší velikosti.

Rozměry psů: jak určit rozměry oblečení

Velikost oblečení

Při změně ročních období by měl být majitel domácího mazlíčka kritickým pohledem na jeho šatník, vyhodnotit stav a v případě potřeby jít do speciálního obchodu pro nováčky. Předtím stojí za to odstranit nové standardy, protože psi, stejně jako všechna zvířata, rostou, mění se velikost. A jak to provést, bylo popsáno výše.

Články na téma
LiveInternet