Forza 10: krmivo pro psy, popis a funkce

Forza 10 - Psí krmivo, které patří do kategorie prémie. Je to plná linie připravená pro domácí zvířata, má formu kulatých nebo čtvercových granulí. Jejich velikost závisí na tom, které plemeno psa je navrženo pro jídlo. Stejně jako všechny výrobky, i toto jídlo má řadu vlastních výhod a nevýhod, kterým stojí za to věnovat pozornost před nákupem.

Složení krmiva Forza 10

Zboží této značky patří do prémiové třídy, která zaručuje majiteli nedostatek pšenice v ní. Nicméně krmivo kouzla psa obsahuje Mais (kukuřice), který je užitečné použít s opatrností. Tato kultura se aktivně používá v rozpočtových produktech a výrobci ji oceňují jako snadno dostupný zdroj uhlohydrátů. Kukuřice rychle nasycuje domácího mazlíčka, ale může způsobit alergie.

Složení krmiva Forza 10

Forza 10 Food - Feed s rozpočtem s širokou škálou

Často jídlo s přidáním Mais provokuje cukrovku u psů. Stojí za přísně pozorované standardy krmení, aby se zabránilo zvýšené dávce uhlohydrátů.

První místo mezi přísadami je obsazeno zpracovanými proteiny nebo masovou moukou. Navíc, zpravidla, složení masa, jehož konkrétní zvířata byla použita. Hlavně:

 • jehněčí;
 • zvěřina;
 • kuře;
 • Ryba.

Zbývající komponenty výživy jsou výhradně původ rostlin. Následující produkty lze použít ve výrobě:

 • čirok;
 • řepná buničina;
 • rýže;
 • kukuřičný olej;
 • Pivovarské kvasnice;
 • rybí tuk.

Také mezi složkami produktu najdete řadu vitamínů, antioxidantů, užitečných přísad. Je důležité si uvědomit, že všechny jsou přirozené.

Výhody a nevýhody krmiva Forz 10

Složení krmiva Forza 10

Poznámka! Mezi minusy složení Forza patří obecné fráze o jeho komponentách. Často neukazuje, jaké konkrétní antioxidanty a konzervační látky byly výrobcem používány při výrobě zboží.

Výhody a nevýhody krmiva Forz 10

První věc, kterou je třeba zmínit při zvažování výhod této značky, je její sortiment. Najdete několik produktů produktu:

 • Údržba. Toto je přední série, která je určena pro každodenní krmení zdravých psů. Vhodné pro domácí mazlíčky různých velikostí můžete použít všechna plemena.
 • Strava. Toto krmivo pro psy se vyrábí pro zvířata s rysy těla. Vhodné pro domácí zvířata s nesnášenlivostí určitých produktů, protože množství obilovin je výrazně sníženo ve svém složení a proteiny jsou nahrazeny podobnými látkami.
 • Aktivní. Navrženo pro zvířata s poruchami v práci gastrointestinálního traktu. Je jednou z možností pro terapeutickou výživu.
 • Bio. Tato krmiva je založena na rostlinných složkách. Všechny složky zvířat jsou vyloučeny.
 • Legenda. Jediný ze značky potravin řetězce 10 pro psy, které neobsahují obiloviny. Jsou nahrazeny bramborami.
 • Chovatelé. Navrženo pro krmení velkého počtu psů současně (například ve školkách). Se liší v nízkých nákladech a vhodné kvalitě.

Další důležitou výhodou je skutečnost, že veškerý protein, který je obsažen v zádi, je zvíře. Existuje také mnoho vitamínových a minerálních přísad, které pozitivně ovlivňují zdraví PET. Produkty této značky jsou levné, což je prospěšné pro majitele zvířat.

Cena a kde koupit

Forza 10 Legenda - jedna z nejvyšších kvalitních linií potravin

Krmivo však má také minusy. Za prvé, toto je složení. Mezi přísadami si můžete všimnout produktů, jako je Mais, rýže, čirok. Kukuřice je bohatým zdrojem uhlohydrátů, takže její nadměrné použití je plné cukrovky.

Důležité! Rýže je na čtvrtém místě. Jeho velké množství naznačuje, že se používá jako plnivo - levný zdroj uhlohydrátů pro nasycení.

Majitelé psů mohou mít navíc potíže s získáváním zboží. Forz 10 se zřídka objeví na ruských policích, takže je obtížné je najít. Krmivo se neprodává ve všech internetových obchodech.

Cena a kde koupit

Náklady na Forza 10 jsou nízké, což přitahuje mnoho majitelů mazlíčků. Podávání řádku údržby lze zakoupit za cenu 600 rublů* za 2 kg a asi 4000 rublů na 15 kg.

Série diety je o něco dražší. Za 1,5 kg produktu budete muset zaplatit více než 500 rublů a za balíček 12 kg - nejméně 3000.

Jednou z nejdražších linek značky je legenda. Důvodem je skutečnost, že suché jídlo s takovou známkou Bezervaya a proto má lepší složení. Balení 2,27 kg lze zakoupit ve výši asi 1400 rublů a 6,8 kg energie bude stát asi 3 000 rublů.

Důležité! Nestabilita, se kterou se produkt objevuje na ruských policích, často způsobuje majitele mazlíčků z něj a přechod na jinou značku.

Produkty Forza 10 najdete ve velkých obchodech s domácími mazlíčky velkých ruských měst, zejména v Moskvě a Petrohradě. V menších osadách jsou šance na setkání s takovým jídlem velmi malé.

Závěry o Cord Storm 10

Forza 10 Aktivní - Veterinární linie potravin

Nepodivit psa z vašeho oblíbeného jídla pomůže online obchody. Toto je nejpohodlnější způsob, jak získat balení kabelu 10, ale i oni nabízejí hlavně pouze nejběžnější vládce. Může být obtížné najít konkrétní suchou výživu.

Závěry o Cord Storm 10

Forza 10 je prémiové jídlo. Jeho hlavní výhody jsou v relativně nízké ceně a velkým vitamínovým minerálním komplexu, který pomáhá normalizovat trávicí trakt, zlepšit stav vlny a obecný stav psa. Výrobky se vyrábějí v Itálii a nejsou zvlášť známé v Rusku, takže jeho nalezení na policích v obchodech s domácími mazlíčky je často problematické.

Složení krmiva je nejednoznačné a závisí na linii. Každodenní krmiva (údržba, chovatelé) jsou charakterizovány velkým počtem rostlinných součástí, hlavně obilovin, které jsou zdroji uhlohydrátů a mohou negativně ovlivnit zdraví psa. Beznární a terapeutické výrobky (aktivní, legenda) mají vyšší kvalitu a dobré složení.

Důležité! Ve všech produktech značky Forza 10, s výjimkou bio a stravy, jsou proteiny původu zvířat, což je užitečné pro domácího mazlíčka.

Většina veterinárních lékařů radí linii legendy pro denní krmení psů. Důvodem je vyloučení z jeho složení obilných plodin a jejich náhradou bramborami, což je také zdrojem uhlohydrátů, ale má větší výhodu.

Forza 10 je dobrý rozpočet, který má velké množství vitamínů a má široký rozsah. Nevýhodou je nevýšení značky v Rusku.

*Ceny jsou relevantní pro leden 2020.

Články na téma
LiveInternet