Shley pro spitz: který límec je lepší vybrat

Spitz vyžaduje správné krmení, pravidelné procházky a neustálou péči. Pro pohodlné a bezpečné procházky by měl být vybrán postroj pro Spitz. Umožní mazlíčku klidně chodit pod kontrolou, zabránit náhodnému zásahu psa pod koly vozu.

Rysy munice

Každý pes má svou vlastní váhu, rozměry a strukturu kabátu, pod kterým je límec vybírán. Před nákupem se musíte ujistit, že je ideální pro domácího mazlíčka, nezpůsobuje nepohodlí.

Rysy munice

Spitz se chová dobře na vodítku

Který límec je pro Spitz lepší? Výrobci nabízejí několik možností pro produkty:

 • Typ chůze se používá pro chůzi. Strukturální rysy zahrnují spolehlivost připojení k vodítku. Zpětná strana je vyrobena z měkkého materiálu a netřepe krk psa;
 • služba nebo školení. Na povrchu límce je pero, které pomáhá držet psa. Speciální smyčky v horní části rukojeti vám umožňují regulovat napětí vodítka nebo uklidnit zlobivého domácího mazlíčka s mírným uškrtením;
 • hlídat. Má větší objem, s výjimkou nepříjemných pocitů z dlouhého pobytu v límci. Pokud potřebujete opravit vodítko, pak se na něj položí půl.

Důležité! Chovatelé psů doporučují nasadit límec pro Spitz podle potřeby. Doma by zvíře mělo být bez něj.

Ringovka, límec nebo Holl pro Spitz: Což je lepší

Límec kulaté sekce

Ringovka, límec nebo Holl pro Spitz: Což je lepší

Milovníci psů dávají přednost kulatému svahu pro Spitz místo běžného límce. Příslušenství má následující výhody:

 • pomáhá udržet psa poblíž majitele;
 • nepoškodí páteř neočekávanými trhnutími;
 • Při setkání s agresivními čtyřmi legickými psy je snadné zvýšit nahoru.

Minusy nošení zahrnují riziko chlupatého poškození. Dlouhodobé použití vede k místní plešatosti a pokud chodíte s domácím mazlíčkem, ne více než 60 minut., pak si vlna zachová svůj původní vzhled.

Poznámka! Pečlivě vybraný postroj neomezuje psa a zabrání mu přirozenému pohybu.

Bez ohledu na výběr produktu by měl být vyroben z kvalitních materiálů. Preference se dává pravým koženým předmětům, nejméně to poškozuje vlnu pomeranian Spitz. Domácí mazlíček může ukázat, co je pro něj vhodnější navštívit ulici. Chcete -li to udělat, musíte to projít střídavě v postroji a límci s vodítkem.

Je možné kombinovat běžný límec a blecha límec

Shleka

Ringovka - příslušenství používané na výstavách. V něm je vodítko s límcem sloučeno do jediného celého celého. Pomáhá ukázat domácímu mazlíčku, na rozdíl od límce není na výstavních událostech zakázáno. Design neumožňuje psa snížit hlavu, struktura se podobá toulavým.

Je možné kombinovat běžný límec a blecha límec

Silná a dlouhá vlna Spitz je kontraindikována pro biologické a ultrazvukové límce. Vhodné příslušenství pro psy je považováno za nasycenou speciálními chemikáliemi.

Nelze jej použít po dlouhou dobu kvůli vysokému riziku rozvoje alergické reakce a fokální ztráty vlny. Protiscorching límce jsou kontraindikovány pro Spitz, jsou nahrazeny kapičkami proti blechám.

Důležité! Kombinace konvenčního a terapeutického límce je nepřijatelná, zejména pro toto plemeno.

Populární výrobci doplňkových doplňků

Existuje několik slavných (na trhu pro čtyři produkty s legged):

 • Límec - ukrajinská produkce, která nabízí několik řádků pro dekorativní produkty. Modely „Glamour“ a „Diamond“ jsou určeny pro veřejné výstupy s domácími mazlíčky. Většina možností je zdobena lesklými oblázky, nejsou vhodné pro každodenní opotřebení. Je lepší jít na procházky s domácím mazlíčkem v límci „měkký“ - příslušenství s kulatou sekcí, které neporušují strukturu vlasů psa. Pod designem vlna nevymaže. Průměrná cena 250–600 rublů.;;

Populární výrobci doplňkových doplňků

Límec límce

 • Formydogy - Brainchild ruského výrobce. Pro Spitz jsou nabízeny tři odrůdy produktů: Rainbow (s barevnými kameny), „Velvet“ (z kožená s sametovou kůží), „vzpomínky“ (světlá barva límců, které nejsou určeny pro dlouhodobé nošení). Minimální cena začíná na 650 rubly.;;
 • Ezydog (Austrálie) - podnik, který produkuje límce pro malá a velká plemena. Výrobky se skládají ze spolehlivých materiálů s efektem bez vody, který se snadno čistí. Náklady začínají od 2000 rublů.*

Poznámka! Není obtížné vybrat kulatý límec pro štěně, stačí změřit krk a přidat 5 cm k získaným číslem.

Jak vybrat příslušenství pro procházku

Vodítko pro Spitz by mělo být tenké a co nejjednodušší. Kromě těchto ukazatelů je zvláštní pozornost věnována síle produktů, měly by být vyrobeny z kůže, plachty, nylonu. Při ignorování doporučení a nákupu produktů pochybné kvality je pes snadno hlodá nebo je rozbije.

Držák, na které se karabina drží. Jinak, když se pohybuje, pes to začne roztrhat. Optimální délka vodítka je asi 5 m. Tato velikost stačí k volnému přesunu psa a udržení kontroly nad jeho chováním.

Která z vodítka je pro Spitz lepší? Standardní nebo valicí typ. Ten je pohodlnější, je snadné se otočit a držet psa blízko sebe, kontrolovat jeho bezpečnost.

Jak vybrat příslušenství pro procházku

Ruleta

Jak si udělat svah sám

Jak šít svah:

 1. Měří děložní oddělení běžným centimetrem.
 2. Přidejte 5 cm. Jsou nezbytné pro spojovací prvky.
 3. Změřte šířku 10-15 mm. Nábytek by měl blokovat hlavní produkt.
 4. Vyberte kód nebo textilní pásku.
 5. Vystříhnout.

Poznámka! Postroj je prošíván s délkou dvoucentimetru stehu. Vnitřek je pokryt materiálem připomínajícím samet.

Zda je potřeba pomeranian Spitz

Plemeno je charakterizováno minimálními velikostmi čenichu, která není určena pro tlamu. Používají se výrobky Kapro nebo kožené:

 • Když se snažíte kousat kolemjdoucí -;
 • agresivní postoj k potulným kočkám a psům;
 • ignorování příkazů majitele o zákazu výběru objektů ze země.

V dílně si můžete objednat nástroj pro odstrašení.

Nalezení příslušenství pro chůzi pro psa je snadné, zejména pokud se zvíře rozlišuje škodlivým charakterem. Stačí si koupit hotový produkt dobře známé společnosti a v obtížných případech si koupte čenich za límec s vodítkem nebo svahem.

*Ceny jsou uvedeny na listopad 2019.

Články na téma
LiveInternet