Bariéra pro psy: rozdělení do bytu

Při spuštění psa v bytě je třeba mít na paměti, že tak či onak budete muset rozlišit pohyby domácího mazlíčka. To platí zejména pro první měsíce života štěňátka v domě, protože chaotické pohyby během her mohou být nebezpečné jak pro nábytek, tak pro život dítěte. Tento článek poskytuje podrobné informace o plotu psa v bytě.

Pro jaké účely je pro psy zapotřebí interiérového oddílu

Když se v domě objeví štěně, je pro něj zajímavé vidět všechno, zjistit a vyzkoušet zuby. Chovatelé psů často nastavili plot pro psy jen pro bezpečnostní účely.

Pro jaké účely je pro psy zapotřebí interiérového oddílu

Oplocení pro psy

Poznámka! Křehké dítě může vyšplhat tam, kde nemůže jít sám. V důsledku strachu nebo bolestivého pádu. Moderní byty oplývají předměty, které představují nebezpečí. Štěně může něco upustit na sebe nebo převrátit drahý kus nábytku.

Obzvláště stojí za to chránit pracoviště, vybavení a dráty před psem. Tato položka se již vztahuje nejen pro štěňata, ale také u dospělých psů, z nichž některé nebyly schopny odstavit věci od dětství, aby kously věci.

Plot lze odstranit během pobytu jednoho z rodinných příslušníků domu. V době, kdy je pes ponechán sám, je lepší dát oddíl. Během nepřítomnosti majitelů se pes může nudit a začít se bavit a všechno začne dobrodružstvím v bytě. Abyste tomu zabránili, měli byste omezit pohyb psa, jeho uzavření na bezpečném prostorném místě a dát mu hračky.

Důležité! Nedoporučuje se používat malé pokoje jako „voliéru“ - koupelnu, spíž a blízká mazlíčci tam. Měli byste upřednostňovat bariéru, že oblíbený nebude schopen posypat nebo skočit.

Jaké typy oddílů pro psy jsou tam

Moderní trh nabízí mnoho možností pro oddíly, takže majitelé mají příležitost vybrat voliéru pro domácího mazlíčka, s přihlédnutím k měřiči, plánování bytu a velikosti plemene psa.

Pevný oddíl bez dveří

Takové ploty jsou často umístěny pro temnou fenu, aby se její štěňata prolomila bytem. Nepřetržitý oddíl je výhodné v tom, že matka štěně má pocit, že ona a její potomci jsou v bezpečí, ale zároveň je pod dohledem majitele.

Jaké typy oddílů pro psy jsou tam

Pevný oddíl bez dveří

Pevný oddíl bez dveří zcela izoluje zvíře, takže by měl být docela prostorný. Pes by měl být schopen jít na plot. Rovněž stojí za to rozlišit mezi zónami uvnitř krytu: v jednom rohu položte postel nebo přehoz na postel, vložte do druhé vody a jídla, vložte do třetí hračky hračky.

Oddíl se dveřmi

Rozdíl mezi tímto designem a předchozím následuje z názvu. Takové bariéry jsou častěji určeny pro mladá a dospělá zvířata, která musí být ponechána bez hostitele. Pokud je fena se štěňaty v voliéře bez oddílu dočasně umístěna, pak je oddíl se dveřmi obvykle umístěn na konstantním základě.

Poznámka! Když majitel vyjde ven, jeho mazlíček zůstává v voliéře a když přijde člověk, právě otevře dveře.

Jiné typy oddílů

Kromě domova existují i ​​další bariéry, například oddíl v autě. Majitelé velkých vozů mají příležitost přepravit své domácí mazlíčky do chaty nejen na nohou nebo na sedadle, ale také v kufru. V tomto případě je tam instalována bariéra psů a pes je v ní během cesty.

Vnitřní oddíly asi tak -volné dveře psů jsou velmi populární. Jsou nainstalovány ve dveřích a slouží jako omezovač pohybu z jedné místnosti do druhé.

Jak si vybrat bariéru psů v bytě

Před zakoupením bariérové ​​struktury by to mělo být určeno jejím účelem. Faktory, na nichž bude záviset velikost a typ bariéry:

 • Věk psa. Štěně bude vyžadovat poměrně omezený plot, ve kterém zůstane na krátkou dobu pro nepřítomnost majitele domu. Dospělý pes potřebuje prostornější pero, protože zpravidla zůstává sám po delší dobu;
 • Velikost psů. Pokud mluvíme o dospělém psovi, pak by jeho velikost měla být zohledněna jako první. Malí psi potřebují prostornou voliéru a velké - voliéra je dvojnásobnější prostorná. Bariéra by neměla být buňka, ale pouze prostředkem omezení pohybu;
 • čas být sám. V závislosti na tom, jak dlouho majitel plánuje chybějící, bude forma voliéry záviset. Pro ty, kteří pracují doma, bude stačit k získání interiérového oddílu. Ti, kteří doma chybí doma.

Jak si vybrat bariéru psů v bytě

Velký plot

Kromě toho stojí za to věnovat pozornost důležitému aspektu - materiálu, ze kterého je vyroben plot psa. Cena plotu a jeho praktičnost budou na tom částečně záviset. Například levný plastový plot nebude tak praktický jako dražší kov.

Poznámka! Dřevěné bariéry by měly být zacházeny s opatrností a kupovat pouze kvalitní produkty. Skutečnost je taková, že pokud pes začne kousnout plot, pak se třísky stromu mohou uvíznout do dásní zvířete a způsobit nepohodlí. Majitelé si někdy nevšimnou třísky v dásních psovi, což vede k narušení.

Jak vytvořit oddíl pro psa sám

Pokud neexistuje způsob, jak si koupit bariéru, nebo na trhu neexistuje žádná možnost, která by dokonale vyhovovala konkrétnímu psovi, můžete to udělat vlastními rukama. To bude vyžadovat:

 • Flexibilní kovová síť;
 • kovové tyče;
 • dveřní závěsy;
 • drát;
 • kleště.

Jak vytvořit oddíl pro psa sám

Malá voliéra

Krok -by -krok pokyny pro výrobu:

 1. Vyberte formulář. Nejjednodušší obdélníkový nebo čtvercový, obtížnější - kulatý.
 2. Vytvořte rám tyčí.
 3. Plně nebo částečně zakryjte rám flexibilní kovovou síť. Nepřetržité voliéry jsou plně zpříslé. Pokud potřebujete oddíl se dveřmi, zůstane jedna zeď otevřená.
 4. Odřízněte drát.
 5. Pomocí těchto segmentů připojte tyče se sítí.
 6. Zavřete otevřenou zeď se zbývající síťovou předem navázanou na dveřní smyčky. Bude to vstup do voliéry.

Kapka úsilí a rozdělení pro psy v bytě je připraveno. Chcete -li zvýšit stabilitu, můžete posílit jeho spacer.

Bariéra je tedy super nepostradatelným atributem bytu psa. Zajišťuje nejen bezpečnost zvířete, ale také zaručuje bezpečnost majetku vlastníka. Určitě byste měli přemýšlet o koupi bariéry, než štěně dorazilo do domu.

Články na téma
LiveInternet