Pupek má kočku: do koček nemají kočky

Je nezbytné, aby člověk čerpal analogie. Proč tedy neporovnat kočku s vámi a najít další anatomický rys anatomické funkce.

Mají kočky námořní

Pupek je z zpravidla zřídka žádán z zpravidla kvůli lásce k jejich domácímu mazlíčku, chce o něm důkladně vědět, starat se o jeho zdraví.

Vědecké „odhalení“ chyby

Obava majitele, která nutí pečlivě pozorovat zdraví domácího mazlíčka a běžet na veterináře, sotva všiml nesrovnalosti s obecně přijímaným standardem, je pochopitelné. Malé velikosti Zalysinu na jeho žaludku pro roli takového nesrovnalosti jsou perfektní - v důsledku toho člověk popadne hlavu, což naznačuje různé problémy s kůží a kýlou.

Mají kočky námořní

Zdravotní péče

Důvody řešení jsou mylná představa o absenci pupku ve oblíbených. Je to docela běžné. Podrobná studie však vede k detekci znatelných rysů a někdy k neexistujícím problémům. Kočky na kočičím žaludku jsou pouze stopy pupeční šňůry a jednou ji spojují s tělem matky.

Důležité! Kořanek v lůně je spojeno pupeční šňůrou a pouze tak je možné získat kyslík a další důležitou výživu.

Kde je

Nesmíme zapomenout, že rozdíl v biologických druzích znamená, že vzhled kočičího pupku je znatelně odlišný od člověka. Umístění pupku je určeno kontrolou vlny rostoucí na žaludku. Tam je to, kde roste vzácnější a krátce. Pupek je malá bílá jizva. Samozřejmě je mnohem snazší ho najít v neformovaném nebo krátkodobém oblíbeném oblíbeném, ale v každém případě se to odehrává.

Kde je

Kočičí zkouška

Jak najít pupek v kočce

Pokud je domácí mazlíček již dospělý, je nutné jej položit na záda a prozkoumat oblast na žaludku od žeber po začátek pánevního oddělení. Kočičí pupek se nachází mezi zadními nohama, blíže k bradavkám.

Ve většině případů je detekce pupku u kočky komplikována fyziologickými rysy, například silnou vlnou. Velmi pozorní majitelé mohou najít malé místo, které se podobá lišejníku. U některých jedinců mohou být skvrny růžové a kulaté, v jiném nepravidelném tvaru.

Nalezení pupku je rychle možné v malém kotě. Dobrá matka však přispívá ke zrychlenému uzdravení této části. Sliva koček zahrnuje důležité vitamíny, mají dezinfekční účinek. Pupek může vypadat jako bod v měsíci měsíce kotě.

Důležité! Stopa pupku u dospělého jednotlivce je téměř neviditelná. V barvě se tento bod neliší od hlavní kůže, překročí vlnu.

Jak najít pupek v kočce

U zdravé kočky zbytky pupeční šňůry stejným způsobem jako u kočky téměř úplně zmizí a neměly by se vyboulit. Tato část těla je patrná pouze u novorozených koček. Pupek koťat je charakterizován jasně růžovou, někdy konvexní. S věkem se pupek stává bledým a rozjasňuje. U dospělých koček je tento bod pokryt vlnou, takže je obtížné detekovat. Rychlá detekce je možná, pokud se zvíře rozlišuje skromným vlněným krytem nebo zcela plešatým.

Fyziologický význam

Bald Cat

Můžete se pokusit položit klidnou kočku na záda a pečlivě prozkoumat žaludek, jmenovitě oblast poblíž žeber a pánve. V okamžiku nalezení pupku je obvykle menší než vlna. Vzhled může připomínat malou jizvu. Inguinální bradavky koček mohou také sloužit jako vodítko.

Fyziologický význam

Znalost fyziologie jeho domácího mazlíčka není nesmysl. Pouze díky znalostem může být zbožňované zvíře zbaveno mnoha problémů - například stejná kýla. Nezapomeňte, že nezávislá diagnóza není vůbec cesta ven, protože majitel kočky chybí kvalifikace, v důsledku toho se stopy pupeční šňůry budou zdát jako katastrofický jev.

Odpovědět na uvedenou otázku, zda kočky mají námořní námořníky, pomohou zbytkům biologie získané ze školy. Pupek v jedné nebo druhé podobě najdete u každého, kdo se týká ministerstva savců. Kočky nejsou výjimkou z pravidel, takže odpověď na otázku je, zda kočky mají pupeční šňůru - identické.

Těhotenství trvá trochu déle než dva měsíce. Během tohoto období pupeční šňůry, spojující embryo s dělohou, mu poskytuje živiny získané z těla matky, které ovlivňují tvorbu a vývoj embrya.

Po skončení narození matka hlodá pupeční šňůru a olizuje místo jeho spojení s tělem mládě. Stojí za zmínku, že kočičí sliny obsahují určitý počet vitamínů skupiny B, které ji obdarují schopností uzdravit a dezinfikovat.

Důležité! Po nějaké době zmizí stopa z pupeční šňůry, překrývá se vlněným krytem a neliší se barvou od druhé kůže pokrývající bříško. Z tohoto důvodu není snadné najít, kde má kočka pupek.

Značky pro naléhavé hledání lékaře

Možné pumbilikální komplikace se často vyskytují u novorozených mazlíčků. Odvolání na veterináře je nezbytné, když je pozorována utlačovaná obecná podmínka. Novorozenec může odmítnout výživu, lze také pozorovat zvýšení teploty.

Infikovaný pupek červený, oteklý. Toto místo se může stát bodem pronikání infekce. Pupkový zánět, když matka příliš krátce vykřikla. Onemocnění se může také objevit v přítomnosti onemocnění zubů u matky.

Značky pro naléhavé hledání lékaře

Veterinární prostředky

Infikovaný pupek často začíná hýřit. Pupeční pařez úzce souvisí s vnitřními orgány kotě. Například infekce představuje skutečnou hrozbu pro játra.

Důležité! Septikémie se vyvíjí v nepřítomnosti léčby a vede k smrti jednotlivce.

Aby se vyloučila případ cenných plemen, chovatelé zpracovávají pupek novorozeného jódu. V případě potřeby musí být zpracování dezinfekčními prostředky opakováno.

Pokud místní léčba nevede ke zlepšení stavu, generál. Například lékař může předepsat antibakteriální léky, která jsou podávána intravenózně nebo intramuskulárně. Někdy se používá stimulační terapie. Moderní veterináři úspěšně používají nové homeopatické léky.

Důležité! Veterináři považují umbilikální choroby infekční. Dokonce i při prvních znacích může nemoc převést na všechny narozené koťata.

Příliš naléhavé hledání lékaře kvůli detekci pupku obvykle není nutné. Jakýkoli pohyb ze známého prostředí je stres pro zvíře. Pro domácího mazlíčka je péče a pozornost důležitá, v tomto případě bude reagovat upřímnou vděčnost. Zvědavost majitele pomůže zabránit rozvoji vážného onemocnění. Koneckonců, zdraví domácího mazlíčka je opravdu důležitým aspektem pro univerzální studnu.

Články na téma
LiveInternet