Psí krmivo "landor" (landor): složení

Existují dva způsoby, jak nakrmit psa - jsou připraveny - vyrobené jídlo a přírodní jídlo, které majitel vaří sám. Obě metody mají své výhody a nevýhody. Ale pokud volba klesla na suchou, pak je lepší koupit drahou a vysokou kvalitu. Například jídlo „Landor“.

Přehled krmiva Landor

Dřívá jídla Landor patří do třídy prémie a je vhodný pro krmení psů jakýchkoli plemen. Produkce je ve Španělsku. Na oficiálních webových stránkách Landoru.SU Najdete podrobné informace o všech vládcích a úplnou analýzu složení nejen pro psy, ale také pro kočky. Vládci jsou rozděleni věkem zvířat a velikostí dospělých psů.

Přehled krmiva Landor

Psí krmivo "Landor"

Sortiment obsahuje následující možnosti:

  • Štěně (sestávající z až 70% čerstvého masa, určeného pro štěňata).
  • Bez obilí (kompozice Bezervaya).
  • Dospělý (pro dospělé psy různých plemen).

Společnost také produkuje různé dárky, sušenky a tyčinky pro očištění zubů a ústní dutiny.

Složení krmiva Landora

Jako příklad, skladba pro dospělé malé plemeny, kachna s rýží, určená pro dospělé psy malých plemen. Chuť - rýže s kachnou.

Složení zahrnuje dehydratované kachní maso. Toto je hlavní složka. Pak je tu losos. Toto je další zdroj proteinu. Z uhlohydrátů zahrnuje kompozice rýži a ječmen. Existují také jablka, mrkev, bobule, protože vlákno je také nezbytné pro zvířata.

Poznámka! Další složkou jsou pivní kvasinky, které jsou zdrojem vitamínu B.

Někteří mohou zaměnit přirozenou chuť Botirex C4, ale výrobce uvádí, že tato přísada je naprosto bezpečná a má pozitivní vliv na trávení. Extrakt Yucca snižuje vůni z exkrementů. Glykosamin a chondroitin mají pozitivní vliv na stav kloubů psů. Složení také zahrnuje přírodní extrakt z antioxidantů - rozmarýn.

Složení krmiva Landora

Jaké jsou granule suchého jídla

Obecně můžeme říci, že složení je dobré. Má vše potřebné pro zdraví psa. Velké množství proteinů, uhlohydrátů a vlákniny. Obsahuje také vitamíny a stopové prvky, které jsou nezbytné pro zvířata.

Doporučení pro krmení

Štěňata jsou krmena častěji než dospělí psi. Až 2 měsíce se štěňata živí mateřským mlékem, pak je musí být postupně přenášena na dospělé psy. Od asi 2-2,5 měsíců je štěně krmeno 4-5krát denně. Od 4 měsíců do šesti měsíců-3-4krát denně. Od šesti měsíců 3krát denně. Od 7-8 měsíců jsou štěňata převedena na dvojnásobné krmivo pro psy.

Velikost porcí závisí na hmotnosti psa a aktivitě. Balení obvykle označuje doporučený objem části, takže se můžete snadno rozhodnout, kolik jídla je dáno psovi. Velikost porcí je velmi důležitá pro udržení zdraví domácího mazlíčka. Jakýkoli veterinář řekne, že je přísně zakázáno nadměrně posílat psa. Nadměrná hmotnost u zvířete může vést k problémům s trávením, kloubům.

Pokud zvíře patří do aktivních plemen nebo loveckých plemen, lze zvýšit velikost porcí. Musíte také více krmit těhotné a ošetřovatelské psy. U zvířat ve stáří by mělo být sníženo množství jídla.

Důležité! Pokud je pes neustále podáván suché jídlo, měl by pít hodně vody. Každý den musíte změnit vodu v misce, pokud ji zvíře nepije.

Je možné namočit jídlo vodou

Při používání suchého krmiva často vyvstává otázka, zda je možné je před krmením namočit vodou. Na balíčku obvykle výrobce naznačuje, zda je možné namočit granule vodou nebo ne. To musí být provedeno při krmení štěňat mladších 3 měsíců, takže neexistují žádné problémy se žaludkem a střevami, stejně jako se staršími psy, kteří začínají ztrácet zuby. Štěňata Landora by měla být v konzistenci kapalná.

Jak správně namočit:

  • Pro rozmazání se používá pouze čistá pitná voda, její teplota by měla být asi 40 stupňů.
  • Množství vody závisí na tom, jakou konzistenci pes dává přednost jídlu. Poměr může být 1: 2 nebo 1: 3.

dodatečné informace! Hlavní věc je, že pes hned jí namočené jídlo. Po 2-3 hodinách se v něm začnou množit bakterie a okyselí se. Není obtížné uhodnout, jaké důsledky to povede, pokud pes bude jíst kyselé jídlo.

Doporučení pro krmení

Před použitím může být suché jídlo namočeno

Cena a kde koupit

Můžete si koupit jídlo v obchodech s domácími mazlíčky a online obchody. Náklady závisí na hmotnosti balíčku. Cenové rozpětí se může lišit a v závislosti na regionu. Náklady se také často liší mezi různými prodejci.

V průměru je cena balení vážící 1 kg asi 500 rublů. Za balíček vážící 3 kg bude muset zaplatit z 1200 rublů. Maximální hmotnost - 15 kg bude stát 6000 tisíc.*

Nejlepší je koupit malé svazky. Zvláště pokud v domě jeden pes malých nebo středních plemen. 15 kg balení krmiva by si mělo koupit několik psů majitelům. Pokud si koupíte tak velký objem malému psovi, může trvanlivost skončit, zatímco pes dokončí a pak musíte házet jídlo.

Psí krmivo "Landor": výhody a nevýhody

Výhody:

  • Dobré složení.
  • Velký výběr vkusu (je zde jídlo s jehněčím, kachnou atd.).
  • Pšenice a kukuřice se nepoužívají pro výrobu.
  • Existují přísady na vitamín-minerální.
  • Při výrobě se používají přírodní antioxidanty.

Minus vlhkého krmiva pro psy „Landor“ můžete rozlišit jeho vysoké náklady. Některé složky nejsou vždy specifikovány (například rostlinné vlákna nebo zelenina). V některých vzorcích lze také použít zeleninový bílkovina, která je ve výživě nižší vůči zvířeti.

Závěry o přísném „Landorovi“

Obecně můžeme říci, že Landorovo jídlo pro štěňata a psy je docela vhodné pro krmení zvířat. Doporučuje to někteří veterináři. Před nákupem je hlavní věcí číst kompozice.

Pozornost! Ne vždy lze objasnit všechny složky. Například zeleninový protein hrachu může zahrnovat složení, které je výrazně nižší než zvíře.

Je možné namočit jídlo vodou

Pes má rád jídlo

Jako jakékoli jiné jídlo, Landor nemusí přijít na psa. Závisí to na individuálních charakteristikách těla každého psa. Pokud je po krmení pozorována průjem, exkrementy voní špatně, pes stoupá vlnu a obecně se jeho vzhled zhoršuje, objevila se nadýmání, je lepší změnit jídlo. V některých případech se mohou objevit nepříjemné příznaky, pokud bylo zvíře po dlouhou dobu krmeno jako přírodní nebo jiné jídlo, a pak jsem musel jít do Landoru. Změna krmiva je často doprovázena poruchami trávení u psů.

Pro zdraví psa je důležité pečlivě sledovat výživu zvířete. Pokud se pro krmení používá suché jídlo, dávejte přednost vysoce kvalitním a drahým výrobcům, například Landor.

* Všechny ceny jsou uvedeny v 16. 02. 2020.

Články na téma
LiveInternet