Vetlak: veterinární prebiotika

Sloučenina

Není žádným tajemstvím, že domácí mazlíčci jsou téměř stejně často jako lidé a mezi nejčastějšími problémy veterináři nazývají gastrointestinální onemocnění. V mnoha případech je kočka nebo pes jednoduše nezbytná pro pomoc při normalizaci zažívacích procesů a poté bude pro majitele velmi užitečný majitel vetlak krminé aditivy.

Sloučenina

Hlavní složkou látky léčiva je laktulóza a mezi dalšími složkami lze izolovat laktózu a některé další uhlohydráty. Jak naznačuje obaly, tento nástroj obsahuje 58,0-65,0% suchých látek, 49,0-51,0% zmíněné laktulózy.

Farmakologické vlastnosti

Jako dobrá probiotická látka laktulóza zvyšuje růst prospěšných bakterií těla a potlačuje potenciálně škodlivé mikroorganismy (například bakterie rodu Clostridium a Escherichia coli).

Věděl jsi?Barva hotelového částí vlněného krytu siamských koček („Tank“ s výlukem SO) závisí na teplotě okolí: Čím chladnější oblast rezidence zvířete, tím tmavší budou skvrny.

Zároveň vetlak působí jako dobrá projímadla, dokonale stimulující střevní pohyblivost a zlepšuje absorpci fosfátů, soli platu. Ionty amonia se stáhne. To vše normalizuje mikroflóru trávicího systému, snižuje produkci amoniaku v těle. Farmakologické vlastnostiPozitivní vliv přísady krmiva je obzvláště patrný s ohledem na mladé zvířata, která častěji trpí poruchou trávicího traktu a více než ostatní potřebují plnou absorpci živin z potravy.

Důležité!Vstávání dovnitř, laktulóza je rozložena flórou tlustého střeva a promění se na nízkou molekulovou hmotnost kyseliny organického původu, které snižují pH jeho obsahu a změkčují účinek na tělo.

Výstupní formulář

Vetlak je dodáván ve formě kapalné zavěšení umístěné v 20milelitorové polymerní láhvi. Je také možná možnost balení 100 mm, ale obě možnosti jsou navíc chráněny kartonovou krabicí.

Indikace pro použití

Hlavním úkolem vetlaktu je normalizace střevní mikroflóry a obecných trávicích procesů v těle domácích mazlíčků. Kromě toho je předepsána pro prevenci dysbiózy nebo poruch mikroflóry v důsledku užívání antibiotik, sulfanilamidových léčiv. Výstupní formulářPokud má pes nebo kočka dlouhou zácpu, je narušena chuť k jídlu nebo jsou diagnostikovány problémy játra a močového měchýře - je to také příležitost konzultovat veterináře o možnosti použít popsanou potravinovou aditivum.

Někteří odborníci také předepisují Vetlak, aby zabránili alergické reakci, stresové stavy a zlepšili stav vlny, který je také psán na obalu.

Zjistěte více o takových probiotikách pro kočky a psy, co

Dávkování

Přípustná dávka popsaného doplňku potravin se počítá na základě hmotnosti zvířete. Takže 1 kg hmotnosti by mělo představovat ne více než 0,1 ml probiotiky, které se zvířatům dává do 1 měsíce. Dávku můžete zdvojnásobit pouze na doporučení veterináře, protože pouze on bude schopen objektivně posoudit stav domácího mazlíčka. Indikace pro použití

Způsob aplikace

Téměř jakýkoli droga je špatně vnímána zvířaty, a proto musíte násilně vynutit tablety, nebo je smíchat s jídlem. V případě Vetlact budete muset použít stejné metody a přidat správné množství kapek na mléko, jídlo nebo vařenou vodu při pokojové teplotě.

Vedlejší efekty

Obvykle je droga dobře tolerována tělem zvířat, ale v některých případech lze pozorovat projímavý účinek.

Důležité!Bez doporučení specialisty nedávejte domácímu mazlíčku další drogy a pokoušejte se neutralizovat nežádoucí účinky z převzetí předchozích. To může znamenat extrémně nežádoucí důsledky pro jeho zdraví.

Tento jev nevyžaduje žádný lékařský zásah, jen přestaňte používat probiotika několik dní a sledovat svého domácího mazlíčka. Dávkování

Kontraindikace

K dnešnímu dni nebyly stanoveny žádné významné kontraindikace pro užívání léku, ale nestojí za překročení dávky doporučené lékařem. Kromě toho se vyplatí zrušit použití přísady, když nejmenší změny ve stavu domácího mazlíčka, alespoň do konzultace se specialistou.

Podmínky skladování

Navzdory svému stavu by měl být „doplněk potravin“, „vetlak“ uložen jako běžný lék: pouze v továrním balení a v žádném případě pro děti v žádném případě.

Je také důležité ho chránit před kontaktem s přímým slunečním světlem a vlhkostí, umístit produkt do tmavé a suché místnosti s teplotou 0 až +25 ° C.

Životnost léku je 3 roky od data vydání, ale je vhodné používat otevřenou láhev dříve (je pravděpodobné, že se tato skutečnost stane příčinou vedlejších účinků). Po dosažení data uvedeného na obalu je samozřejmě přísně zakázáno používat kompozici. Způsob aplikace

Analogy

Vetlak je dobrým zástupcem probiotických produktů pro domácí zvířata, ale pokud nemáte příležitost jej koupit, pak má smysl věnovat pozornost podobným skladbám.

Lék má tedy podobné funkce "Bioprotektin", Je pravda, že kromě laktulózy a dalších laktobacilů obsahuje čištěný ovocný extrakt z špinavého ostropestu, který si někteří domácí zvířata mohou vyvinout alergie.

"Vetoprof BPS-44" - Další probiotika obsahující kmeny prospěšných bakterií. Vstup do gastrointestinálního traktu domácích zvířat normalizují svou práci a vykonávají stejné funkce jako popsaný „Vetlak“, ale pouze v této probiotické aditivu není žádná základní složka druhé - laktulose.

Věděl jsi?V průměru je životnost v průměru 15 let, zatímco jeho divoký příbuzný žije až do maximálně 4. Průměrná délka života magisterských zvířat se však zvýšila až po 30. letech, což je do značné míry způsobeno zlepšením vztahu lidí a rozvojem veterinárního lékařství.

Dobrá volba pro doplněk potravin bude také "Baikal EM-1U", úspěšně používané jak pro kočky nebo psy, a jiná domácí zvířata, včetně zemědělství. Vedlejší efektyJeho účinek je založen na práci bakterií kyseliny mléčné, které přispívají k obnově střevní mikroflóry a normalizace práce jiných orgánů gastrointestinálního traktu.

Zdravý trávicí systém vašich oblíbených je klíčem k jejich dobrému zdraví, pokud je proto nutné používat probiotika, neměli byste je odmítnout.

„Vetlak“ je jednou z nejspolehlivějších a neškodnějších skladeb, které si samozřejmě zaslouží vaši pozornost, ale pokud si nejste jisti relevancí jeho použití, pak je lepší navíc konzultovat se specialistou.

Články na téma
LiveInternet