Psí dům v bytě: chips on choice

Můžete vyřešit problém umístění domácího mazlíčka do bytu pomocí domu pro vašeho domácího mazlíčka. Takové návrhy jsou velmi pohodlné, praktické, schopné hrát roli útulku a postele.

Co je oblíbené oblíbené

Než to uděláte vlastními rukama nebo si koupíte domácího mazlíčka, musíte vzít v úvahu jednu důležitou nuanci - pro které bude zamýšleno. Pro velkého psa je postel ideální volbou a například dům pro Spitz nebo York by měl být plný.

Co je oblíbené oblíbené

Zajímavý dům pro malého psa

Poznámka! Dům psů by měl zahrnovat nejen vnitřní předměty, ale také zvláštní příslušenství. V závislosti na rozmanitosti a výrobci může být dům vybaven okny a dveřmi.

Jaké jsou požadavky na psí dům

Pokud bylo rozhodnuto koupit nebo vyrobit psí dům vlastními rukama, musíte vědět řadu požadavků, které by toto zařízení mělo splnit. Za prvé, stánek by měl odpovídat plemeni PSA a jeho velikosti. Pózy, ve kterých domácí mazlíček upřednostňuje spánek, jsou také důležité. Například, pokud pes miluje stočení s Kalachikem během spánku, pak se pro ni stane ideální oválný nebo trojúhelníkový tvar. Kromě toho takové obydlí pomůže výrazně ušetřit volný prostor.

Poznámka! Pro zvířata, která dávají přednost spánku na zádech nebo na jejich straně, doporučují odborníci nakupovat obdélníkové domy.

Skutečnost má také značný význam jako chlupaté zvíře. Pokud má pes silnou a dlouhou vlnu, je pro něj nejlepší s odnímatelnou střechou.

Pokud jde o materiály pro takové bytové boty, mohou být zcela rozmanité. Nejčastěji je dům pro psa vyroben z:

 • překližka;
 • Chipboard;
 • Plastický.

Poznámka! Bez ohledu na to, z jakého materiálu je dům vyroben, musí být jeho základna lemována měkkým materiálem. Teprve v tomto případě se domácí mazlíček bude cítit pohodlně a pohodlně.

Jaké jsou požadavky na psí dům

Plastová možnost

Zajímavé nápady vaří

Můžete postavit dům pro psa na nejneobvyklejších místech. Chcete -li to provést, můžete využít prostor pod schody, volný prostor v knihovně, obývacím pokoji, nočním stolku pod televizí, roh místnosti a dokonce i koupelna. Pod schody je volný prostor nejčastěji prázdný a nepoužívá se. Na tomto místě si můžete udělat stánek pro svého domácího mazlíčka vlastními rukama.

Dům pro štěně nebo dospělého psa může být vyroben z dřevěné krabice nebo kartonové krabice. Nejčastěji jsou preferovány takové domy pro jezevčík nebo Yorkshire teriéři. Navíc to nevyžaduje významné finanční investice.

Poznámka! Dům pro malého psa, vyrobený ve formě Wigwam, bude vypadat neméně atraktivní. Tato možnost se stane jedním z nejroztomilejších prvků v domě nebo bytě.

Neobvyklé desky pro psy jsou v současné době považovány za trend. Majitelé zvířat poskytují volnou ruku a někdy budují skutečná umělecká díla. Pro postavení domu dokonce používají nasekaný paprsek a v důsledku toho se získá estetický miniaturní srub. Psi v takovém domě se cítí pohodlně a svobodní. Dokonce i tradiční stánky mohou vypadat zajímavě, pokud si vyberete správnou škálu a ukazujete představivost.

Zajímavé nápady vaří

Wigwam pro psa

Jak vybrat nejlepší dokončenou možnost

Moderní psí domy v bytě jsou vyrobeny v různých stylech a ze všech druhů materiálů. Aby se domácí mazlíček při výběru cítil pohodlně a pohodlně, musíte vzít v úvahu návrhové funkce a zvláštní pozornost je věnována materiálu.

Při nákupu domu nezapomeňte zvážit následující body:

 • Velikost zvířete. Pro dospělého psa se doporučuje koupit nejpohodlnější stánek;
 • Praktičnost a jednoduchost designu v péči. Předpokladem je přítomnost měkké části vrhu, která by měla být vyrobena z hypoalergenní, husté a dobře vychované tkaniny;
 • barevné schéma. Domy pro York, hračky teriéři a další malá plemena jsou často malovány v nejvýznamnějších barvách. Při nákupu si můžete okamžitě vybrat nejvíce, co se vám líbí;
 • pohodlí. Pet na gauči by se měl cítit pohodlně, takže jeho uspořádání je třeba věnovat velkou pozornost;
 • Stupeň otevřenosti. Uzavřené modely s objemnými měkkými matracemi, například pěny a psi s dlouhou vlnou, jsou lepší na nákupu slunečnicových lůžek bez stran jsou vhodnější;
 • cena. Úspora nákupu věcí pro domácího mazlíčka nestojí za to. Levná možnost, jak se velmi rychle zhoršit a může způsobit alergii u psa. Měly by být zakoupeny pouze ty domy, přičemž byly použity moderní, bezpečné a vysoce kvalitní materiály.

Plyš

Plyšové možnosti pro psy jsou velmi populární a jsou velmi žádané. Majitelé malých zvířat jim dávají zvláštní přednost. Nejčastěji získávají takový dům pro Chihuahua, York a Toyerier. Liší se ve zvýšeném pohodlí a pohodlí. Domácí mazlíčci jsou rádi, že obydlí vybaví.

Plastický

Neméně populární jsou desky vyrobené z lepenky, dřeva a plastu. Poslední majitelé materiálu mazlíčků dávají zvláštní preferenci. Při výběru plastového modelu je nezbytné zkontrolovat, že je vybaven měkkým odpadkem, jinak bude domácí mazlíček nepříjemný.

Jak vybrat nejlepší dokončenou možnost

Vhodný model pro teriér hraček nebo Jack-Rally

Jak si vybrat místo pro psí stánek

Aby se zvíře cítil pohodlně, je velmi důležité umístit dům správně. Chcete -li to provést, vezměte v úvahu následující body:

 • Návrh se doporučuje umístit na necestujícím klidném místě. Teprve v tomto případě bude zvíře schopno klidně relaxovat;
 • Měli byste se vyhnout konceptům. Nestavte dům na balkón nebo přední dveře. Zvažuje se nejoptimálnější zeď opačná od okna;
 • Pokud je pes dlouhý, se nedoporučuje umístit vrh do blízkosti topných radiátorů;
 • Pokud má dům studenou podlahu, pak by měl být stánek postaven na stojanu. Poskytne vzduchovou mezeru mezi podlahou a dnem;
 • Dům musí být umístěn takovým způsobem, aby se vstup do něj nepřekrýval s nábytkem nebo cizími předměty.

Poznámka! Umístění stánku by se nemělo protínat s zónou, kde hrají malé děti.

Pokud plánujete umístit stánek na ulici, měli byste si na dvoře vybrat místo chráněné před návrhy a spalujícím sluncem.

Jak si vybrat místo pro psí stánek

Dřevěná možnost

Domy pro čtyři mazlíčky slepý. V offline a online obchodech si můžete vybrat domov pro každého mazlíčka v závislosti na preferencích a finančních schopnostech. K výběru by se mělo přistupovat zodpovědně. Teprve v tomto případě se domácí mazlíček bude cítit pohodlně.

Články na téma
LiveInternet