Jak zavolat tříkolorovou kočičí dívku: zajímavé možnosti přezdívky

Vzhled nového domácího mazlíčka v domě může způsobit velký problém. Co zavolat domácímu mazlíčku ... můžete chodit několik dní v řadě a přemýšlet o všech možnostech v řadě, ale nic najít. Ale jsou chvíle, kdy je jeden vzhled dost, aby pochopil, jaké jméno bude. Pokud se v domě objevila kočka, pak toto nádherné stvoření přinese hodně tepla a radosti. Kočka tříkolorů přinese majiteli zvláštní štěstí. S nimi je také spojeno mnoho znaků, jsou nejen krásné a laskavé, ale věří se, že kočky s takovým záhadným zbarvením přinesou do domu štěstí a štěstí. Pouze kočky jsou tricolor, kočky jsou velmi vzácným případem. První věc, kterou je třeba vyřešit, je to, co nazvat tříkolorovou kočičí dívkou.

Tipy pro výběr jména

Někdy je přezdívka domácího mazlíčka spojena s jeho charakterem a vlastnostmi. Ale zároveň by to mělo být promyšleno tak, aby oblíbený při prvním volání majitele hovořil ve svém jménu. Zdroje pro inspiraci při výběru názvu pro kočku mohou být jména lidí, postavy pohádek, karikatury nebo filmů, název měst a zemí, květiny nebo jídlo.

Tipy pro výběr jména

Krásná trikolorická kočka

Při výběru názvu pro kočku by měl majitel věnovat pozornost následujícímu:

  • Aby si kočka zvykla na jeho jméno rychleji a začala na něj reagovat, je nutné, aby v ní byly syčivé souhlásky - Sha, Che, co, co. Takové zvuky nutně přitahují pozornost domácího mazlíčka, díky které si bude pamatovat svou přezdívku, například Francesca, Glasha, Chelsea, Sliver, Yummy, Bee, Rachel za pár dní;
  • Přezdívky, které obsahují zvuky a z, v kombinaci s písmeny B, K, T, například Dusya, Marquis, Fisya, Musya budou velmi expresivní;
  • Zkušení chovatelé doporučují vybrat takové jméno tak, aby stres spadal na první slabiku, takže zvíře bude mít pocit, že jeho jméno je například Asya, Alice, Bonya, Lucy;
  • Pokud si chcete vybrat dlouhé jméno, pak je lepší přijít s něčím sníženým a souhlásky s přítomností, například Isabella-Dravota-Bella/Dora, IVI-Brittani-Betty/Brivi. Ale musíte se zastavit na jedné možnosti, protože kočka nechápe, pro to, pro co se má mluvit.

Poznámka! Nevybírejte hrubé přezdívky a věříte, že je to zábava. Kočka samozřejmě nechápe, že se jí říkalo obscénní slovo, ale přátelé a příbuzní mohou být při této volbě velmi překvapeni. Pokud se rozhodnete mít nového přítele, musíte pro něj prokázat úctu.

Jméno v závislosti na plemeni

Když se objeví nový mazlíček, vyvstává otázka, jak můžete nazvat malé kotě tříkolorovou dívku. U trikolorových koček exotických hornin existuje velmi velký výběr jmen, která dobře zdůrazní jejich zvláštnost a neměnitelnost, jako jsou: Margot, Adeline, Lira, Lyria, Astra, Bagira, Tiguan, Zelda, Bellatris, Káhira, Izid, Nile, Nile, Nile , Aljaška, Moana.

Tři kočky a kočky plemene tureckých dodávek lze nazvat jako Persephone, Perseus, Snezh, Wanda, Adele, Juliet, Abigel. Tyto přezdívky jsou velmi vhodné pro laskavé, milující, věrné, ale zároveň velmi aktivní kočky těchto plemen, které lze chytit celé hodiny v bytě, ale ne chytit.

Poznámka! Fidget lze také nazvat jako blesk, flash disk, rychlé.

Jméno v závislosti na plemeni

Tricolor Cat turecká dodávka

Jak můžete nazvat tricolor bobtail a kočkou, která je velmi silná, odvážná a zábavná? Stojí za to přilákat taková jména jako Tiger, Shelya, Sally, Kitty, Sherry, Jesse, Riley, Juliet.

Pro thajské nebo siamské plemeno krásné ušlechtilé barvy, jména jako Nymph, Isabelle, Sima, Cassandra, Siam, Iris, Lara, Aphrodite, Naomi, Sarah jsou vhodné. Tato jména zdůrazňují bohatství a luxus druhu.

Následující jména jsou vhodná pro kočky s plemenem Maine-kun: Queen, Ranesmi, Athena, Leia, Nice, Agnes, Mirabella. Kočky tohoto plemene jsou velmi velké, takže jména tohoto typu pouze zdůrazňují jejich majestátnost.

Britská a skotská kočka je charakterizována jako inteligentní a laskavá mazlíčka. Jména jsou vhodná pro kočky trojnásobné barvy: Rufi, Pepelinka, Rebecca, Ophelia, Nephid, Leila, Bella, Ivy, Alice, Ruta, Princezna, Tina, Virginie, Virginie.

Jména s významem

Skotská kočka trikoloru zbarvení

Jména s významem

Mnoho lidí věří, že pokud pojmenujete zvíře se jménem s významem, pak to bude. Pokud chcete něco jednoduchého, a tak, že přezdívka pro tříbarevnou roztomilou kočku má smysl, existuje mnoho významných možností.

Láska a krása nosí jména: Agatha, Agnes, Paulina, Linda, Amelia, Chloe, Sophie, Lily, Ruby, Jessica, Freya, Megan, Haley, Bettani, Hannah, Roxanne, Josephine, Venuše, Venus. Jména Grace, Nata, Flexi, Leila, Palette, PIS, Masha, Trinxi, Mercy, Felicia, Rainbow, Tori, Kaleria, Tai, Manunia, Iraid, patnáct, serafim, Agafya, Regina Mean Mean a Fidelity. A kočky s přezdívkami Athena, Aivory, Penelope, Odette, Miranda, Rebecca, Hillary, Susanna, Artemis, Monica, Susan, Patricia, Tilda, Aurora, Piper, Ursula, Tabatta, Sophie jsou často charakterizovány jako inteligentní zvířata.

Přezdívky často se jménem jídla dostávají kočičího chlapce, ale pro kočku existuje několik vtipných možností: marshmallow, pampushka, vafel, buchta, bonbón, kefir, duhovka, buchta, sázka, sázky , Candy, Cutlets. Takové přezdívky jsou zvláště vhodné pro zvířata, která mají závislost na jednom z produktů. Můžete se také pokusit ukázat kreativitu sami, lehký humor kočku neurazí, ale naopak, dotkne se každého.

Jména k přilákání hodně štěstí

Kočky, které rádi jedí

Jména k přilákání hodně štěstí

Všichni majitelé mazlíčků chtějí, aby jejich mazlíček přinesl hodně štěstí. Často je to první, kdo vstoupil do nového domu pro kočku, a pokud je to také trikolor, pak štěstí nutně předjíždí všechny nové osadníky. Říká se také, že kočky se jmény jako Avery, Nanda, Zarina, Vicki, Hera, Anastash, Kumush, Fortune, Aurika, Gerda, Lucky, Lada, Cyril, Eureka, Maysara, Barbara, Dina, Nesser, Asterisk, Olvia, Asterisk, Olvia, Olvia, Laurika, Madeline, Eva, Naska, Nubia, Arina, Happy, Vanessa, Ellie, Lars, Rognnet, Dinara, Josephine, Lavender, také přinášejí účast. Pokud tomu věříte, pak všechno bude.

Poznámka! Jména jako Lucifer, Vera, Wulf, je lepší nedat kočku, protože nesou negativní.

Další varianty vzácných a krásných přezdívek

Jména pro kočky, které mají krásnou trikolorickou barvu, neuvěřitelné množství, ale pokud chcete něco opravdu neobvyklého, záhadného, ​​vzácného, ​​to znamená několik dalších možností: Trojice, mystická, Cassiopeia, Arizona, Dream, Delaila, Miladya, Cinnamon, Vivi, Miya, Coco Chanel, Jeannette, Vanessa, Evelyssa, Dryad, Nevada, Roxy, Glori, Tiffany, Lightning, Eilin, Pandora, Lestrada, Gabbi, Patricia, Buffy, Alex, Priests, Grace, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Karma, Jasmine, Assol, Assol, Assol, Assol, Assol, Assol, Assol. , Beatrice, Beatrice Tsunami, Adriana, Dolly, Ariel, Zlata, Andromeda, Cynthi, Jaconde, Barbara, Violetta, Charlotte, Grim, Carmen, Elma, Julia, Julia. Každý majitel koček zkontroluje kreativitu a individualitu takových přezdívek.

V každém případě si vyberte. Hlavní věc je ukázat představivost a kreativitu a příslušné jméno se objeví neočekávaně.

Články na téma
LiveInternet