Kliknutí na pes: co je to a co je potřeba

Trénink psů vyžaduje hodně času, úsilí a trpělivosti. Psí kliknutí je navrženo tak, aby zjednodušilo školení a zefektivnilo to.

Co je to pes cller

Začínající chovatelé psů čelí obtížím ve výuce zvířat, přichází na jejich záchranu speciální zařízení zvané Clique. Kliknutí na ps - o čem je to druh zařízení? Vyrábí se ve formě malé krabice, uprostřed, jejíž je jazyk vyrobený z kovu. Když na něm dojde k tlaku, je slyšet kliknutí. Zařízení nezveřejňuje ultrazvuk, nezůstává zvíře šokem.

Důležité! Zařízení nemá negativní účinek, jedná se o efektivní metodu tréninku psů.

Clicer trénink psů je navržen tak, aby usnadnil proces tréninku psa. Jeho použití spočívá v podpoře nezbytného chování psa ve stejný okamžik. Proto je signál dán poté, co si pes uvědomí, proč byl povzbuzen.

Co je to pes cller

Cílový kliknutí se podobá zatahovací indikaci

Typy kliknutí

Dnes na trhu je široká škála zařízení. Někteří mají tichý signál, jiné hlasité atd. D. Existují tři hlavní typy:

 • kliknutí na tlačítko. Při použití můžete spálit na tlačítku rukou nebo nohou. Další funkcí je publikování klidného kliknutí;
 • Načteno. Můžete hrát pouze zvukový signál prsty, má hlasité kliknutí. Můžete jej použít na ulici, na místech, která odvrátí zvíře. Existují modely, ve kterých lze úroveň zvuku upravit;
 • Kliknutí s cílem používají hlavně profesionální trenéři pro týmy pro trénink psů. Jeho cena výrazně přesahuje předchozí typy.

Hlavní funkce kliknutí

Hlavním úkolem zařízení je hrát určitý zvuk během tréninku psů. Jeho hlavní funkcí je zmírnit proces učení. Pro majitele je snazší trénovat domácího mazlíčka, který rychle asimiluje nové týmy v přítomnosti zařízení.

Poznámka! Zařízení vám umožňuje trénovat štěňata a dospělé psy na požadované chování, chování, standardní sadu příkazů. S jeho pomocí jsou také psi připraveni na lov, představení v cirkusové aréně, sportovních soutěžích a výstavách.

Jaká je podstata zařízení

Zařízení musí být použito pro konkrétní účel. Podstata jeho použití je následující:

 • Zvukové kliknutí označuje chválu a pochoutku pro čtyři legged;
 • Se správným použitím klikaře má pes dvě myšlenky. Kliknutí zní, když pes přesně dokončil požadovaný příkaz, následovaný částí dobrot;
 • Díky němu se pes naučí týmy mnohem rychleji ve srovnání s chválou řeči.

Jak správně používat zařízení

Zdůraznit některá pravidla týkající se jeho použití. Při tréninku by měl pes dodržovat následující doporučení:

 • Školení by mělo být prováděno denně, ale ne dlouho. Nejoptimálnější trvání tříd je 20 minut., Zvíře ovládá příkazy rychleji. To je mnohem efektivnější než provádění školení několikrát týdně po dobu jedné hodiny;
 • Výukové týmy by měly začít s nejzákladnějšími a postupně komplikovanými;
 • Každý tým by měl být hlasitě vyjádřen. Je nutné jasně vyslovit všechny požadavky na zvíře;
 • Samotné zařízení nefunguje jako odměny, takže musíte mít po ruce dobroty pro psy. Kromě dárků může být pes hladil, pochválen slovně;
 • Předpokládá se, že je nejlepší zapojit se do tréninku psa, když má hlad;
 • První třídy by měly být prováděny na místě nebo místnosti bez cizích zvuků, takže podmíněný reflex se bude vyvíjet mnohem rychleji;
 • Jedno kliknutí musí být srovnáváno s jednou propagací, zacházení a projevy náklonnosti se používají jako doplněk;
 • Neměli byste vyjadřovat hněv, nespokojenost s výkřiky na zvíře, je lepší jednoduše ignorovat dohled v chování. V průběhu času pes pochopí, že správně provedené akce způsobují pozitivní emoce a kliknutí na majitele a absence dlouhověkého zvuku způsobuje nesouhlas od člověka.

Důležité! Správná sekvence školení má následující schéma: Hlasový tým zní, zvíře to správně provádí, pak je spuštěn signál clicker a na konci domácího mazlíčka je podporován.

Známost domácího mazlíčka se zařízením

Před přímým použitím CLKER musí být pes představen. Tento proces se nazývá „nabíjení“. Na jedné straně musíte zařízení držet v druhé - dobroty. Poté, co vydá zvuk, jakmile se pes zajímá, se ukáže, musíte chválit domácího mazlíčka a léčit. Tyto akce musí být prováděny více než jednou.

Pokud domácí mazlíček vyčichne návnadu, zkuste ji vzít pryč, musíte pevně stisknout pěst. Reprodukovat zvuk může ztratit zájem o léčbu.

Recenze populárních modelů tréninku pro psy pro psy

Dnes ve specializovaných obchodech najdete širokou škálu dotyčných zařízení. Nejoblíbenější z nich jsou:

 • zařízení s deskou a tlačítkem Trixie. Zvuk lze upravit, jeho svazek umožňuje jej používat na ulici a v klidné místnosti. Na klikači je poskytnuta krajka, což je při nošení velmi výhodné;
 • Deluxe Clickers jsou vyrobeny z environmentálního materiálu. Pohodlný formulář nedovolí chybět, když stisknete tlačítko. Zařízení je také vybaveno jarním náramkem. Je vhodný pro domácí a odborné školení;
 • Clik-R produkuje modely s organickým designem, praktickou podobou. Sada obsahuje speciální popruh pro připojení clkeru na prst nebo zápěstí. Snadné použití a atraktivní vzhled úplatků a chovatelé začátečníků.

Typy kliknutí

Kvůli přítomnosti gumového popruhu lze kliku nosit na paži nebo připevnit k oblečení

Co lze vyměnit

Pokud neexistuje způsob, jak koupit clker, lze jej nahradit jinými položkami. Za tímto účelem není nutné to dělat od nuly, stačí získat jednu z následujících položek:

 • Pod sklenicí dětské výživy. Při stisknutí na jeho střed je slyšet kliknutí;
 • část piezingového tvorby, na které stlačují prst.

Hlavní funkce kliknutí

Kuličkové pero, které klikne, může nahradit clker

Důležité! Pokud se položka substrátu zlomí nebo je ztracena, je třeba zjistit, že zvuk je stejný nebo co nejblíže.

Je obtížné vyrobit zařízení sami. Je snazší koupit v obchodě nebo jej nahradit vhodnou improvizovanou položkou.

Výhody klikaře pro trénink psů

Zařízení má své výhody. Je to obzvláště oceňováno pro:

 • malé velikosti;
 • jedinečnost zvuku;
 • účinnost.

Co je clker pro tréninkové psy a proč se používá? Zařízení funguje jako bezpečná a efektivní metoda, která vylučuje psychologický nebo fyzický trest. Trénink se tak promění v radostnou událost pro majitele a domácího mazlíčka.

Články na téma
LiveInternet