Alimed puppy: co to znamená při nákupu

Není tak snadné chovat čistokrevné psy, jak by se mohlo zdát na první pohled. Důvodem je nejen údržbu psů financemi, ale také velkým počtem právních jemností, které je třeba vlastnit.

Ali -tion Puppy - Co to znamená

Většina majitelů psů dříve souhlasila s tím, že si ve fázi vyjednávání vybere jedno štěně. Majitelé feny jsou zpravidla první, kdo si vybral, protože většina útrap je k nim přiřazena.

Ali -tion Puppy - Co to znamená

Milenci v lásce

Někteří majitelé plnokrevných feny raději nedávají štěně, ale uhradí jeho náklady. Chcete -li udělat správný výběr štěňátka, musíte být zkušeným majitelem psa takového plemene. Za prvé, štěně by mělo být zdravé a docela aktivní. Pokud majitelé feny nabízejí peníze, pak je s největší pravděpodobností tržní hodnota tohoto štěně mnohem vyšší.

Štěně alimony je obvykle dražší než zbytek jeho protějšků, protože je vybráno nejlepší z vrhu. Štěně by mělo být nejen zdravé, ale také plně dodržovat základní požadavky plemene.

Poznámka! Pokud by se dříve majitelé Kobelu nesetkali s výběrem alimony Kutenka, neměli byste se spoléhat na poctivost majitelů feny, je lepší vyhledat pomoc od zkušeného psoviště.

Pletení jako právní dohoda

Bohužel ne všichni chovatelé psů vědí, co znamená výraz „štěňátko“. Před pletením musí obě strany vypracovat dohodu s přihlédnutím k požadavkům každé z nich. Orální dohoda se používá hlavně to, že majitel muže po narození štěňat bude schopen vyzvednout jeden (nejlepší z celého vrhu) nebo za něj získat peníze v zadaném poměru úroků.

Pletení jako právní dohoda

Příklad dohody o pletení psů

Tento postup je oprávněný, pokud mluvíme o takových běžných plemenech psů, jako jsou Chihuahua, Husky, francouzský/anglický buldok, hračka teriér, York, Labrador, německý ovčák, Doberman atd. D. Pokud mluvíme o pletení drahých a vzácných plemen, například Corgi nebo Jack-Rassel, pak obě strany napravují zákon o občanském právu nebo odpovídající směr pro pletení.

Důležité! Takový dokument by měl zajistit všechna možná překvapení a jemnosti a také uvést všechny podmínky předložené na obou stranách.

Dohoda

Smlouva je vypracována tak, aby majitel Kobel věděl a byl si jistý, že má všechna zákonná práva, aby z vrhu dostalo jedno štěně. Tato dohoda je označena nejen podmínkami dohody, ale také všemi nezbytnými informacemi:

  • právo vyzvednout Kutenku po narození;
  • počet daných štěňat;
  • Způsob platby.

Poznámka! Po narození by všechna štěňata měla být zkoumána veterinářem. Na základě výsledků zkoušky bude vydán oficiální závěr, který bude naznačovat počet jednotlivců, zcela zdravých a odpovídajících charakteristikám plemene.

Aby se zabránilo výskytu sporných situací, měly by být všechny jemnosti dohodnuty ve fázi vypracování smlouvy. Například, pokud mluvíme o chovu drahého plemene, může majitel samce vyžadovat více než jedno štěňátko (v závislosti na počtu mláďat na družstvu).

Povinnost nebo právo?

Akt zkoumání psů psů

Povinnost nebo právo?

Majitel muže si musí plně uvědomit, že hlavní náklady (organizace kmenového procesu a rehabilitační období) padají na majitele feny, takže je nutné počítat se svými zájmy.

Mnoho majitelů věří, že pokud je v vrhu méně než pět štěňat, pak dávejte jednu, protože platba je nespravedlivě vysoká cena. Pokud se například narodila čtyři štěňata na světlo, pak majitel muže obdrží ne více než 75 % nákladů na štěně alimony, pokud tři - 50 % a dva - 25 %.

Důležité! Při narození jednoho kutetska majitel muže nic neobdrží.

Všechny nuance by měly být specifikovány ještě před pletením. Majitel Kobelu však má právo vyzvednout štěně výživného nebo vyzvednout peněžní kompenzaci.

Jak vybrat správné

Jak již bylo zmíněno dříve, pochopit, jaký druh Cub může být výživné, může pouze zkušený chovatel psů. Věnujte pozornost pouze těm, kteří jsou zdraví, aktivní a plně v souladu s rysy plemene. Pro taková štěňata často majitelé feny nabízejí peněžní kompenzaci, protože takový zástupce tohoto druhu bude stát přesně více než ostatní jeho kolegové kmene.

Poznámka! S tím vším je důležité pochopit, že ani jediný psovod a veterinář nebude schopen poskytnout 100 % záruku, že po několika měsících začne mládě projevovat odchylky nebo patologii ve vývoji.

Počáteční náklady se skládají z externích znaků. Aktivní štěňata jsou považována za silnější, zdravější. Externí data musí plně dodržovat známky plemene. Začátečníci jsou často nabízeni pacientovi nebo méně aktivnímu štěně z vrhu, takže se doporučuje uchýlit se ke službám veterináře, který vyhodnotí stav zdraví Kutenka.

Je také důležité si uvědomit, že po narození mláďat padají všechny náklady na jejich údržbu na ramena majitele feny. Při výběru Kutenky je důležité vyhodnotit jeho charakter, protože vůdčí vlastnosti se projevují téměř od narození.

Na co věnovat zvláštní pozornost

Každé plemeno má své vlastní individuální vlastnosti, takže byste měli věnovat pozornost některým bodům:

Jak vybrat správné

Vrh mopslíků

  • Mopslíci na čele musí mít malou černou skvrnu ve formě kosočtverce nebo hvězdičky;
  • Kutyata plemene německého ovčáka je aktivní a zvídavé, takže pokud existují všechny známky apatie, pak možná štěně není zdravé;
  • V Cannes-Korso vlněný kryt má bohatou černou barvu. Doporučuje se vybrat klíče na kousnutí, ale problém je v tom, že konečně jsou chrupy tvořeny pouze o 8 měsíců;
  • Určovacím faktorem při výběru Yorkshire teriéra je kvalita vlny, měla by být dlouhá, neexistuje žádný podsah;
  • Kutenka z alimony Labrador by měl být vybrán podle ochablých uší, stejně jako husté a krátké vlny, tuků;
  • Bigli se vyznačuje třemi úrovněmi zbarvení, ale o dva měsíce se vlna stává černou a bílou.

Poznámka! K určení temperamentu malého psa stačí hrát na krátkou dobu. Štěně je na chvíli vyčištěno v neznámé místnosti a začne tleskat ruce. Pokud to štěně nevyděsilo a on stále běžel na nohy člověka, pak znamená skvěle socializovaný.

Reakce rychlosti a rychlosti jsou také kontrolovány hravým způsobem. Pes je položen na břišní dutinu a drží se v této poloze přibližně půl minuty. Pokud pes klidně leží a pozoruje reakci osoby, pak by v budoucích potížích ve vzdělávání a školení neměly nastat. Pokud jste začali vypuknout, budete potřebovat více času na zvládnutí týmů.

Na co věnovat zvláštní pozornost

Štěňata Labrador

Volba štěňátka je obtížný proces, proto se poprvé čelí něčemu podobnému, doporučuje se vyhledat pomoc od zkušeného veterináře nebo psovoka psů.

Články na téma
LiveInternet