Amunice pro psy: profesionální vybavení pro školení

Vzdělání psa, správné úpravy jejího chování a pravidelné procházky jsou nedílnou součástí petice kontaktu s jeho majitelem. Úkol samozřejmě nemusí být jednoduchý, ale speciální vybavení pro psy pomůže zjednodušit jeho provedení. S účastí na výstavách a vážném školení se bez těchto příslušenství nemůžete obejít.

Proč psi potřebují munici a jiné vybavení

Kontrolovaný a dobře manulovaný mazlíček, který se ocitl ve společnosti, nezpůsobuje jeho hlavní úzkost a co je nejdůležitější, zcela bezpečný pro ostatní. Hlavním úkolem munice je vzdělávat a upravit chování zvířete, je pro člověka snazší naučit psa poslouchat sebe a bezpochyby provádět příkazy.

Proč psi potřebují munici a jiné vybavení

Pes ve střelivo

Potřebné vybavení provádí přímo ochrannou funkci domácího mazlíčka. S vodítkem a v tlamu pes nebude na ulici nic jíst a například nevyskočí na vozovku, například.

Poznámka! Použití munice neomezuje pohyby, takže pes dostává maximální potěšení a těží z chůze.

Třetím bodem je dekorativita, atraktivní psí límce a červi jsou schopny zdůraznit všechny výhody domácího mazlíčka.

Veškerá munice je klasifikována do několika různých typů v závislosti na vlastnostech aplikace. Zařízení se stane:

  • profesionální;
  • pro každodenní použití;
  • výstava;
  • pro trénink;
  • Dekorativní.

Požadavky na profesionální vybavení pro školení

Dekorativní límec pro domácí psy

Servisní psi potřebují speciální školení, které potřebují taktické dovednosti a vynikající školení.

Požadavky na profesionální vybavení pro školení

Amunice pro školení psů musí splňovat všechny potřebné požadavky. Musí být zakoupeno po dosažení štěně ve věku tří měsíců. V prvních šesti měsících neexistují žádné zvláštní požadavky na výběr, vše záleží na finančních schopnostech, estetických preferencích a rozsahu místa chůze.

Poznámka! O něco později, jako pravidla, pomoc kvalifikovaného specialisty, například konzultant v obchodě profilu, psoviče nebo veterinář, potřebuje pomoc kvalifikovaného specialisty. Při výběru nutně vezměte v úvahu vlastnosti plemene a jeho chování, velikosti.

U malých dekorativních plemen není třeba kupovat masivní a poměrně závažné svahy, jinak mohou mazlíčku způsobit nepohodlí a bolest. Plemena psů s hustou a dlouhou vlnou se nedoporučuje nakupovat límce s kudrnatými prvky, protože mohou vytáhnout a zmást vlnu. Pro velké a silné zástupce druhu je lepší koupit silnou střelivo vyrobenou z kovu.

Jaké vybavení se používá pro psy

Munice pro psy zahrnuje poměrně rozsáhlý seznam příslušenství, které jsou klasifikovány v následujících odrůdách (podle OKPD):

  • Náhubky různých typů, designu a stupně uzavřeného;
  • límce různých vnějších druhů, šířky a výrobního materiálu. Samostatná kategorie zahrnuje límce;
  • svahy pro sáně;
  • Psívá vodítka jsou opět v různých variantách, kulomety, svahy, klasické atd. D.

Nezbytný prof. Amunice pro psy může být vyrobena z různých materiálů. Výrobci používají hlavně pravou kůži, kov, speciální textil, nylon a tarpaulin.

Poznámka! Z bezpečnostních důvodů psovodi a veterináři doporučují získat munici s reflexními vložkami.

Jak si vybrat dobrý límec

Nejdůležitějším a nezbytným příslušenstvím je límec. Měl by být spolehlivý, odolný a pohodlný. Pro trénink mazlíčků by mělo být upřednostňováno límce vyrobené z plachty nebo pravé kůže. Je výhodnější koupit příslušenství s několika otvory pro upravení obvodu. Velká pozornost je věnována šířce, aby se okraje nekopaly do zvířete do kůže. Také límec by měl být vybaven prstenem určenými pro karabinu.

Jaké vybavení se používá pro psy

Silné límce pro velké psy ve službě

Důležité! Je lepší věnovat pozornost dvojnásobku nebo měkkou podšívkou uvnitř límce.

Dekorativní límce s velkým počtem pramenů a jiných dekorativních prvků nejsou vhodné pro trénink domácího mazlíčka.

Krátké vodítko

Délka krátkého chůze vodítka kolísá během 1,5-2 m. Vodítko větší délky je prostě nepohodlné používat během krátkých městských procházek, protože druhá polovina bude muset být neustále nošena v ruce.

Amunice pro psy: profesionální vybavení pro školení

Krátké vodítko

Poznámka! Existují také velmi krátká vodítka s délkou ne více než 50 cm, navržených pro defil na výstavách. Pro každodenní život nejsou zamýšleny.

Přísný límec

Přísný límec se také nazývá Parfors. Je přísnější volbou pro korekci chování domácího mazlíčka. Jeho zvláštností při vybavení kovovými zuby, které se dívají dovnitř.

Poznámka! Aby nedošlo ke zranění domácího mazlíčka, je velmi důležité naučit se, jak ho na psa dát správně.

Můžete použít pouze jako dočasné opatření pro silné, agresivní a temperamentní psy. S častým používáním je to návykové.

Amunice pro psy: profesionální vybavení pro školení

Parfory

Taška pro dobroty

Správné školení je nemožné bez povzbuzení. Žádné tidbity, například suché krmivy nebo sušenky, nelze vložit do kapes, ale speciální kabelka, která je připojena k pásu.

Jeho výhodou je, že nejen chrání oblečení před skvrnami, ale také vám umožňuje rychle získat povzbuzení, a ne po několika desítkách sekund, všechny rozbité soubory cookie z kapsy.

Amunice pro psy: profesionální vybavení pro školení

Taška pro dárky používané k trénování psů

Poznámka! Jídlo by mělo být chutné a snadno spolknout s domácím mazlíčkem.

Přistávejte s tlumičem šoku pro běh nebo chůzi se psem

Leash, jehož délka je více než 5 m, je určena nejen pro běh, ale také pro vypracování týmů, jako je „Walk“, „Aport“, „Pro mě“. Doporučuje se koupit dlouhé vodítko, i když majitel neplánuje školit svého domácího mazlíčka, protože s jeho pomocí bude možné plně chodit jeho mazlíčka.

Hlavním požadavkem na výběr dlouhého vodítka nejsou kovové řetězce. Při výrobě příslušenství s vysokou kvalitou se používají pouze plachta, pravá kůže nebo vysoce kvalitní koženka. Vodítko by mělo být široké, aby nezpůsobilo bolest domácí.

Amunice pro psy: profesionální vybavení pro školení

Přistál s tlumičem šoku pro běh

Hračky

Trénink ve většině případů je vždy lépe absorbován hravým způsobem. Někdy, jako motivace, můžete psa rozptýlit fascinující hrou míče na několik sekund, například, například. Pro tyto účely se nejčastěji používají létající disky, gumové kosti.

Amunice pro psy: profesionální vybavení pro školení

Hračky psů

Munice pro psy zahrnuje poměrně rozsáhlý seznam příslušenství, ale ne všechny jsou povinné. Pokud se domácí mazlíček nezúčastní výstav nebo studuje různé týmy, bude potřebovat minimální sadu.

Články na téma
LiveInternet