Berkeley (krmivo pro psy): konzervovaná jídla a suchá jídla

Berkley - Konzervované jídlo pro psy související s holistikou. Obsahují pouze přírodní produkty s vysokou nutriční hodnotou. Rozsah produktů je velký, ale to nebrání výrobcům v vytváření hypoalergenních sloučenin.

Majitel ochranné známky Berkley a producent země

Německá společnost „Berkeley“ vyrábí přírodní průmyslové zdroje pro domácí mazlíčky. Společnost je pobočkou velkého německého výrobce s názvem Landguth Heimtiernahrung Gmbh.

Majitel ochranné známky Berkley a producent země

Logo Berkeley

Při výrobě svých produktů používají nejen suroviny s vysokou kvalitou, ale také nejnovější vybavení, které vám umožní udržovat maximální koncentraci užitečných látek při zpracování produktů. Výroba je plně certifikována podle standardu kódu NASSR a IFS. Všechny ingredience pro výrobu jsou zakoupeny na místních farmách, produkty jsou přísným výběrem kvality.

Poznámka! První suchý průmyslový zdroj pro zvířata byl získán v roce 1860 stisknutím suché zeleniny, pšenice a hovězí krve.

Konzervované jídlo Berkeley pro psy patří do prémiových produktů, které obsahuje asi 67% přírodního masa. Jak již bylo zmíněno, jedná se o holistiku - speciální průmyslové krmivo pro zvířata. Poměr proteinů, tuků a uhlohydrátů je v nich nejlépe vyvážený. Složení dobře promyšlené -pomáhá tělu domácího mazlíčka žít zdravý a plně naplněný život.

Pro výrobu produktů se používají nejvyšší kvalitní suroviny. Majitelé psů opakovaně poznamenali, že s pravidelným používáním tohoto krmiva pro psy se zlepšila práce trávicího systému jejich mazlíčků.

Podrobné charakteristiky krmiva Berkeley

„Berkeley“, psí krmivo, je k dispozici v několika podobách, což vám umožní vybrat nejvýše nejvýhodnější v konkrétním případě. Před poprvé získání nového průmyslového složení se majitel zvířete doporučuje pečlivě seznámit se s přísadami uvedenými v procentech.

Podrobné charakteristiky krmiva Berkeley

Sortiment produktů Berkeley pro psy

V krmení Berkeley pro psy je množství masa přibližně 67%, další součástí je vývar, kvůli kterému se jídlo zvlhčí, pak jde podél seznamu rostlinné nebo obilné složky, olivového a minerálního oleje.

Poznámka! Výrobky od německého výrobce patří do kategorie prémiové třídy, nikoli do třídy super-premia, protože v druhém případě by obsah masa ve složení měl být nejméně 70%.

Zaměstnanci společnosti ujišťují, že kvalita dodávaných startovacích surovin je kontrolována ručně zaměstnanci. Díky vynikajícím charakteristikám produktů Berkeley si majitelé mazlíčků všimnou zlepšení jejich vzhledu a normalizaci trávení.

V krmivu nejsou žádné konzervační látky, příchutě, syntetická barviva a další chemické přísady. Krmivé linie jsou vyvíjeny s ohledem na fyziologické vlastnosti zvířat - pro různá plemena a věky.

Suché krmivo "Berkeley"

Suché krmivo je vyrobeno ze tří různých typů. Složení obsahuje 56% čerstvého masa a 44% čerstvé zeleniny a ovoce. Během výroby se mouka -kosti nepoužívá. Jako počáteční suroviny slouží výjimečně čerstvé maso. Z tohoto důvodu má krmivo vynikající živinu a vkusnou kvalitu.

Doporučení výživy

Suché jídlo "Berkeley" pro psy

Pro snížení pravděpodobnosti vývoje alergické reakce se používají monoproteinové rámečky bez omezeného souboru přírodních komponent. Složení také nutně obsahuje ovoce, lesní bobule, špenát a spirulina. Jako zdroj chondroitinu a glukosaminu se používá měkká měkká měkkáka z Nového Zélandu.

Konzervované jídlo "Berkeley"

Konzervované jídlo „Berkeley“ pro psy se také nazývá mokré pavouky a vývary. Je prezentováno asi 10 možností pro různé chutě, vhodné pro všechna plemena psů.

Výhody a nevýhody

Konzervované jídlo "Berkeley"

Hlavními ingrediencemi konzervovaného jídla jsou maso, brambory, mrkev, ovoce, řepa a navíc komplex vitamínů, extrakty léčivých bylin. Existují také nestandardní produkty sestávající z hnědé rýže, nudlí, zvěřiny a mrkve. Nedílnou součástí konzervovaného jídla je pouze vývar.

Poznámka! U psů náchylných k vývoji alergických reakcí byly vyvinuty konzervované potraviny se zeleninou a krůtí.

Veškerá rozmanitost mokrých konzervovaných potravin je určena pro prevenci vývoje nebo léčby nemocí. Například patologie vývoje nebo onemocnění muskuloskeletálního systému, obezity, selhání srdce a ledvin, zácpa, dermatitida, alergické reakce a citlivost na trávení.

Mokré krmivo se vyrábí ve dvou formách problému: v pauhes a cínovém břehu. Je vhodné používat první díky funkčnímu obalu, které zabraňuje produktu, aby se ustoupil k produktu, a ten druhý si zachovává prospěšné vlastnosti masa déle.

Doporučení výživy

Zavádění mokrého jídla do stravy je nutné pozorovat soubor jednoduchých pravidel. Správná rovnováha různých typů krmiva vám umožní udržovat dobrou chuť k jídlu a dobré zdraví domácího mazlíčka po mnoho let.

Berkeley (krmivo pro psy): konzervovaná jídla a suchá jídla

Zdravá hravá štěňata

Hlavní doporučení pro výživu:

 • Mokré jídlo + suché v poměru 25% o 75%.
 • Nelze psa krmit pouze průmyslovou konzervatoř, pokud to není naléhavá potřeba.
 • Pokud pes sní s potěšením suchého i vlhkého jídla, pak se může střídat.
 • Mokré jídlo + domácí jídlo v poměru 25% o 75%.
 • Lahodné průmyslové složení by nemělo být více než 10% denní stravy, protože obsahuje vysokou koncentraci nasycených tuků.
 • Pokud je pes pouze mokré jídlo, pak, abyste se vyhnuli vývoji problémů se zuby, musíte navíc zakoupit mineralizovanou nebo chutnou kosti pro domácího mazlíčka.

Poznámka! Samozřejmě existují levnější analogy průmyslových kompozic, ale jejich průběžné krmení může způsobit vážné poškození zdraví jejich milovaného mazlíčka.

Výhody a nevýhody

Berkley - krmivo pro psy, což je poměrně dlouhá doba, navzdory vysokým nákladům, je velmi populární. Hlavní výhody, podle recenzí chovatelů psů a veterinářů:

 • vysoká kvalita zakoupených produktů;
 • velké množství čerstvého masa (jehněčí, krůta, telecí maso, hovězí maso, kuře v závislosti na preferencích psa);
 • Neexistují žádné konzervační látky, chemikálie a různé zesilovače chuti;
 • Různé chutě;
 • Složení je navíc obohaceno vitamíny a minerály.

Berkeley (krmivo pro psy): konzervovaná jídla a suchá jídla

Výroba společnosti „Berkeley“

Pokud jde o nedostatky, domácí chovatelé domácích psů všimnou několik:

 • Nemůžete dávat jídlo průběžně;
 • Náklady jsou poměrně vysoké;
 • nelze zakoupit v žádném obchodě.

Připraveno -provedené průmyslové jídlo je univerzální, protože v průběhu let práce byly vyvinuty vyvážené sloučeniny dospělých psů i štěňat. Stále v prodeji existují samostatné sestavy pro léčbu obezity a pro psy náchylné k rozvoji alergických reakcí.

Články na téma
LiveInternet