Denní krmivo pro psy (denní pes)

Daili Dog - Italské jídlo pro psy. Produktová řada produktu je velmi rozmanitá, existuje zboží pro jakákoli plemena, věk a rozměry psů. Denní pes je klasifikován jako prémie. Díky kvalitě to doporučuje veterinární lékaři a odborníci na výživu.

Recenze denního psího krmiva

Výrobce krmiva pro psy „Daily Dog“ tvrdí, že hlavním rysem jejich produktu je Monobel. To znamená, že protein obsažený v produktu má pouze zvířecí původ. Produkt navíc obsahuje další vitamíny a mikroelementy nezbytné pro plnohodnotnou vyváženou stravu. To pomáhá chránit tělo domácího mazlíčka před škodlivými patogeny a stresujícími podmínkami. Jídlo je vhodné pro krmení zvířat s citlivou trávení.

Recenze denního psího krmiva

DAILI PEG-PREMIUM Jídlo

Značka „Daily Dog“ nabízí svým zákazníkům následující typy suchého krmiva pro psy:

 • pro štěňata a mladé domácí mazlíčky mladší 2 roky;
 • pro dospělá zvířata;
 • pro psy, kteří vedou aktivní životní styl;
 • pro náchylné k alergiím a sedavým;
 • Pro plemena velkých, středních a malých.

Poznámka! Výživa od denního psa je také ideální pro těhotné a kojící feny.

Štěňata středního plemene

Jídlo pro štěňata a malé psy se rozlišují jeho složením

Štěňata středního plemene

Po krmivo pro psy „Denní pes“ pro štěňata má bohaté a vyvážené složení živin, díky kterému domácí mazlíček dostává potřebné stopové prvky pro růst v prvních letech života. Jak již bylo zmíněno výše, velkou výhodou této výživy je hypoalergencita. Proto veterináři doporučují krmit fenu během laktace jídlem pro štěňata.

Užitečné a snadno strávené takové jídlo je vyrobeno přírodními komponenty. Hlavním je protein, jehož obsah přesahuje 60%. Je třeba poznamenat, že má původ zvířat. Výrobce obvykle pěstuje zvířata na farmě, aby získal maso. Zbytek procenta stravy jsou vlákniny, zdravé tuky a komplexní uhlohydráty.

Náklady na takové zboží nejsou levné. Pro 3 kilogramové balení suchého krmiva pro malá plemena a štěňata budete muset prosadit z 1100 rublů, pro balíček s 12 kilogramy-asi 4000 rublů a pro největší balíček 20 kg od 5500 rublů.

Denní složení krmiva pro psy

Složení krmiva je vyvážené

Denní složení krmiva pro psy

Téměř všechny produkty řady psů Daili mají stejné složení, pouze odrůdy přírodních produktů se liší pouze v. Plodiny zrna a obiloviny se používají jako složité uhlohydráty, k doplnění vlákniny - zeleniny, bylin a ovoce.

Složení každodenního suchého jídla „Daili Dog“:

 • Protein. Maso je více než polovina každé části. Po zpracování však může zahrnovat nejen přírodní produkt, ale také mouku na maso. Protein může být prezentován v následujících typech masa: Turecko, kuře, hovězí maso, jehněčí, vepřové, telecí, jehněčí. Existuje několik produktů s rybami. Zpravidla se nepoužívá příliš tuk a velký, bez přítomnosti mnoha kostí.
 • Vaječné výrobky, nejčastěji ve formě vaječného prášku.
 • Po zpracování brambor se přidává odpad škrobu do běžného jídla - jako bramborový protein.
 • Jako složité uhlohydráty ve výrobě, obilné plodiny a obiloviny se používají ve výrobě. Nejčastěji používané ječmen, rýže, ovesné vločky, proso.
 • Zvířecí tuk. Tato položka je docela pochybná, protože přesný popis této složky již není nikde na balíčku označen. Možná to zbývá tuk po zpracování masa. Použití rybího oleje není vyloučeno.

Výhody a nevýhody

Obecně je denní pes zaslouženě připisován produktům třídy Super-Premium

 • Celulóza. Polovina make -up zeleniny: mrkev, brambory atd. Druhá část se skládá z řepy zom.
 • pivovarské kvasnice.
 • Výživové doplňky. To zahrnuje drogy, které vyrovnávají chybějící prvky pro každodenní stravu domácího mazlíčka. Navíc, čím větší je složení produktu obilovin, tím vyšší by měl být obsah přísad.
 • Yukka Shidiger. Pomáhá udržovat šlachy a klouby ve zdravém stavu. Kromě toho neumožňuje vzhled problémů při trávení, usnadňuje nastavení.

Poměr BJU (proteiny, tuky a uhlohydráty) v hotovém produktu je v průměru 30/20% v průměru 30/20% v hotovém produktu v hotovém výrobku. Zbývajících 10% jsou stopové prvky, vlákniny a vitamíny.

Poznámka! Společnost nevyrábí výrobky ze zeleniny, které vyvolávají nafoukňování a porušování potravinového systému, jako je zelí.

Výhody a nevýhody

Suché jídlo "Daili Dog" má mnohem více výhod než nevýhody. Pokud si vyberete správný produkt ze všech linek značky, pak nevýhody mohou být zcela obejít.

Mezi hlavní výhody každodenních výrobků pro psy patří:

 • Široká škála zboží. Jsou rozděleny podle věku a plnokrevních kategorií. Navíc si můžete vybrat samostatnou výživu pro ošetřovatelské feny a také domácí zvířata se zdravotními problémy a alergiemi. Velkou výhodou je jiný balíček zboží.
 • Monobelkity. Hlavní částí proteinu v produktu je protein původu zvířat, tj. Přírodní maso.
 • Chybějící komponenty uhradí speciální přísady. Proto je jídlo nejvíce vyvážené a nejvhodnější pro každodenní krmení.
 • Vysoký obsah ve produktu antioxidantů, imunomodulátorů a dalších přírodních komponent.
 • Dostupná cena pro třídu super-premio.

Samozřejmě to nebylo bez nedostatků:

 • Některé suché přísady jsou stranou strany suroviny, která zůstává po zpracování.
 • Obyčenským spotřebitelům je známo jen málo.
 • Recept na produkt je někdy nejasný.

Závěry o zádi „denní pes“

Pro zdravý vývoj je nutná správná výživa

Závěry o zádi „denní pes“

Obecně platí, že krmivo pro psy Daili si zaslouží prémiový titul výživy, někteří veterináři ji považují za super-prémiové produkty. V některých aspektech je však nižší než jeho vysoký bar. Zde se objevují recept uvedený na obalu. Někdy je to příliš blátivé, není jasné, které produkty se používají pro výrobu, jmenovitě jejich původ a přesné složení.

dodatečné informace. Díky široké řadě značkového zboží je velmi snadné vybrat si jídlo pro domácího mazlíčka. Denní pes bude mít jídlo pro všechna plemena, věk a velikosti psů.

Za nízkou cenu je denní pes pro psy docela dobré jídlo. Většina produktu je přírodní protein, což je hlavní stavební materiál pro tkáně živého organismu. Nevýhoda živin dokonale doplňuje další výživové doplňky, takže domácí zvíře nebude trpět nedostatkem minerálů nebo vitamínů.

Suché jídlo italského výrobce Daily Dog - Perfektní každodenní jídlo pro domácího mazlíčka. Produkt s vyváženým složením všech potřebných užitečných minerálů a vitamínů je vyroben z přírodních surovin. Výrobce tvrdí, že více než polovina porce produktu je protein zvířecího původu, díky kterému je Daili pes s mocí třídy Super-Premium.

Články na téma
LiveInternet