Nejstarší kočka a kočka: long -livers na světě

Téměř všichni chovatelé a majitelé znají skutečnost, že existují kočky s dlouhým životem. Někteří zástupci dokážou žít ve velmi stáří a zároveň prakticky onemocní. Odkud pocházejí takové dlouhé linie, kolik let stará kočka na světě - to vše je zvažováno v tomto článku.

Kolik let pro nejstarší kočku v Rusku

Mnoho lidí věří, že kočičí rekord má 15-16 let, i když v Rusku je takový názor klamním. Jeden případ byl zaregistrován v červenci 2016. v Moskvě. V té době žil domácí mazlíček jménem Daniel Yanka. Byla to docela stará kočka, ale stále to není držitel rekordu. Po 2 letech byla v Tyumen objevena zvíře, která byla v té době 25 let stará.

Kolik let pro nejstarší kočku v Rusku

Nejstarší kočka

Poznámka! Pokud porovnáte s lidským věkem, je to přibližně 110–113 let.

Zvíře je v knize uvedeno jako nejvíce dlouhá ruská kočka, dnes. Většina domácích mužů a Vasek mohla být zahrnuta do tohoto seznamu. Pointa je, že v Rusku není popularizace těchto záznamů tak běžná jako v západních zemích. Možná skutečná nejstarší kočka Ruska není dodnes známa.

Držitelé věku z knihy Guinness

Delší kočky zaznamenané v Guinness Records jsou pouze ty, které se přesunuly mimo baru po dobu 25 let. A je jich spousta. Zároveň není vždy možné přesně založit věk zvířete. Odborníci se spoléhají na obecný stav zubů, těla, uší atd. D.

Poznámka! Jak ukazují statistiky, zahraniční zvířata žijí relativně delší než aristokraté kočky a ještě více uměle vytvořené druhy domácích mazlíčků. Kromě toho všichni staří lidé nějak upadli do dobré rodiny k laskavým a starostlivým mistrům. Možná je to tajemství.

Kočka Lucy

Kočka Lucy, možná nejslavnější načechraná osobnost. K dnešnímu dni už zemřela. V roce 2015 však v roce 2015. Pet (byl stále naživu) o 43 let, i když to byl pouze obecný předpoklad. Druhému majiteli Lucy v roce 1999., Poté, co její první paní zemřela.

Její stanoviště bylo malé město ve Walesu. B. Thomas, který držel Lucy, začal dozvědět se o příběhu svého mazlíčka. Ukázalo se tedy, že rybáři znali toto zvíře v 70. letech.

Držitelé věku z knihy Guinness

Lucy Cat zemřela ve 43 letech

Crime Puff

Crim Puff je kočka, která žila na území Texasu, která byla v roce 2010 uvedena v knize Guinness Book of Records. Jeho majitel byl schopen zdokumentovat věk svého oblíbeného.

Poznámka! Narodila se v srpnu 1967 kočka černobílého obleku., a zemřel v roce 2005. Ve věku 38 let.

Tiffany II

Tiffany je dívka s želvou kožešinou. Byl zakoupen v obchodě pro domácí zvířata ve věku 6 týdnů v roce 1988., Žil jsem do 27 let a zemřel v roce 2015. Tiffany žila se svou paní na farmě celý život, snědla suché jídlo a čerstvé mléko.

Ve svém životě byla Tiffany trochu omezená. Procházela volně a čas od času zbývala několik dní. Po kočce se však vždy vrátila domů.

Jak si vybrat život dlouhý život

Na této fotografii je Tiffany 27 let

Velveteen

Další stará kočka, která přežila do 27 let, je samet. Nativní z Oregonu. Pet zbožňoval procházky a lov. Jednoho dne znovu odešel z domova a nikdy se nevrátil.

Roxanne a Chernyshka

Roxana je kočka perského plemene, která žije ve světě 19 let. Její stanoviště bylo Rusko, G. Serov. Bylo možné získat přesné informace o narození a smrti kvůli skutečnosti, že domácí mazlíček měl dobře známou genealogii a byl plnokrevný.

Další ruská kočka - Black Cherry - nepatřila k aristokratům. Typická dívka na dvoře přesto odešla ve věku 16 let.

Kouř a Blacki

Haze a černoši neobdrželi titul nejnáročnější kočky kvůli jejich neznámému. V době smrti však byl zákal 27 let a Black je 25 let.

Poznámka! V průběhu času se zvířata cítila a vypadala dostatečně dobře. Jediná věc, která oba začala bolet s věkem.

Mák

Další ze seznamu je nejvíce dlouhá kočka - poppi. Dvojice „Angličanka“ se narodila v roce 1990. Její fotografii lze často vidět na internetu vedle dortu a svíčky ve formě čísel 24.

S ohledem na věk získala kočka silnou hubnutí. Jak řekli její majitelé, v průběhu let se kočka začala chvěla, když ji začali pohladit, méně a méně opustili místnost a téměř na jméno neodpověděli.

Nejstarší kočka a kočka: long -livers na světě

Poppyho narozeniny

Murka

Murka zasáhla rodinu Trunov v roce 1985., Když ještě nebyla týden. Výsledkem je, že zvíře žilo se svou rodinou 20 let. Samotní majitelé uvedli, že Murka byla schopna dosáhnout tak čestného věku na úkor jejích fyzických vlastností a lásky.

Špice

Jak rozumíte, ve velkém věku, většinou oslovuje dívky. Ale v historii existuje nejvíce dlouhá kočka a jeho jméno Spike. V roce 2001. Zvíře bylo 31. Podle lidských standardů postoupí nad 200. výročí. Navenek je to nádherný červený hezký muž.

Když kočka s dlouhou životností oslavila své 31. narozeniny, neukazoval žádné známky nemoci nebo stáří. Podle majitelů také v březnu pokračoval, šel na dvoře a pronásledoval kuřata. V současné době chybí jakékoli informace o adhezi.

Nejstarší kočka a kočka: long -livers na světě

Kotu Spike 31 let

Jak si vybrat život dlouhý život

Jak již bylo zmíněno, největším dlouhým -liver je kočka na nádvoří, ale ne vždy se zde nebudete hádat. Někteří zástupci rodiny koček opravdu žijí o něco déle než zbytek kvůli plemeno. Tyto zahrnují:

 • Siamese žije až 15-20 let;
 • Barma-16-18;
 • Savannah-15-20;
 • Egyptský Mau-16-18;
 • Ragdoll-15-19;
 • Balinesia-18-22;
 • Ruská modrá-15-20;
 • Bombay-15-20;
 • American Short-Haired-15-20;
 • Kanadská sfinga-15-20;
 • Maine-14-16.

Poznámka! Jak říkají odborníci, bez ohledu na plemeno náklonnosti, péče a správných výživných prací zázraků. Proto zdraví mazlíčci přežívají do stáří. Kromě toho byste se neměli spoléhat pouze na plemeno. Jsou to aristokratické kočky, které jsou nejvíce náchylné k dědičným onemocněním.

Samozřejmě existují také takové, ale je to spíše výjimka z pravidel, protože se již dlouho prokázalo, že levné kanály jako kitet a podobně jsou škodlivé pro domácí mazlíčky. Špatná strava dříve nebo později vede ke skutečnosti, že zvíře začíná hovno s tekutou stolicí nebo problémy, aby šlo na toaletu.

Nejlepší je dát zvířecímu přírodnímu jídlu, které zahrnuje bílkoviny, syrové a opařené maso. Můžete krmit a dokončit jídlo, ale pouze vysokou kvalitu a nezapomeňte dát domácímu mazlíčku pít dostatek vody. Uzená a sladká jídla jako profilely jsou přísně zakázány.

Důležité! Nesprávná výživa vede ke skutečnosti, že domácí mazlíček je nervózní a nemocný. V důsledku toho je život zmenšen.

Jak rozumíte, na Zemi na Zemi kočky související s věkem velké množství věku. Nejzajímavější je, že skutečný dlouhý řádek nemusí chodit mezi plnokrevnými hezkými muži, ale mezi obyčejnými purly na zahradě.

Články na téma
LiveInternet