Kroky pro psy malých plemen na pohovce

Výrobci nabízejí širokou škálu různých doplňků pro psy, mezi nimi jsou kroky pro psy. S jejich pomocí je možné zjednodušit přístup do domu nebo na jiné místo. Tato položka je obzvláště nezbytná, pokud je doma zástupce dekorativních plemen malých velikostí, například Yorkshire Terrier, Terrier Toy-Terrier nebo Chihuahua, žije doma.

Stojí za to koupit schodiště pro psy

Kroky pro psy pro psy jsou miniaturním vykonavatelem. Sestává hlavně pouze z několika kroků. Můžete použít žebřík různými způsoby, ale pes jej nejčastěji používá k lezení na pohovku nebo postel. Můžete také uspořádat příslušenství „dva v jednom“, aby se schody stále proměnily v pohodlný Lounger.

Stojí za to koupit schodiště pro psy

Kroky pro psy malých plemen s lehátkem

Poznámka! Kroky pro psy malých plemen jsou jednoduše nezbytné, protože vzhledem k rysům fyziologie nejsou schopni skočit.

Žebřík oblečení pro psy se skládá hlavně z 2-5 kroků. Takové příslušenství mohou být použity velkými horninami omezenými v pohybu v důsledku zranění nebo nemocí.

V jakých případech potřebujete schody pro psy

V následujících případech je nutné postel pro psy pro psy:

 • Zvíře utrpělo operaci. Období rehabilitace, stejně jako samotná operace, je velkým stresem pro jakýkoli živý organismus. Aby domácí mazlíček nedostal nová zranění, nebo se během skoků nerozdělují, doporučuje se koupit žebřík pro psy.
 • Těhotný pes. Během těhotenství, zejména v posledních obdobích ložiska, nemohou psi udělat ostré pohyby a skoky z výšek.
 • Old Pet. Psi ve věku mohou chodit, nemluvě o skoku. Schodiště postele pomůže vyřešit tento problém rychle a s minimálním úsilím.
 • Malé skály. U dekorativních plemen (Yorkshire teriéři, teriéři hraček a chihuahua) jsou často problémy s tlapy. Zvíře dostává zranění hlavně během skákání.
 • Štěně. V tomto případě je potřeba schodů způsobena stále křehkým kostním systémem, který podléhá dislokacím a zlomeninám.

V jakých případech potřebujete schody pro psy

Dřevěné po schodech pro psy

Pokud je jedno z ustanovení pro vlastníka domácího mazlíčka, pak je lepší koupit příslušenství.

Rysy postele schodiště

Návrhy mají mnoho převládajících rysů, než je poptávka po příslušenství. Umožňují malým, nemocným nebo slabým mazlíčkům stoupat tam, kde nemohou samostatně. To platí zejména pro plemena trpaslíků, která se více nosí po ruce.

Rysy postele schodiště

Plastový skládací žebřík pro psy

Dnes trh představuje širokou škálu schodů, jehož design bere v úvahu vlastnosti různých plemen. Díky rozmanitosti modelů si můžete snadno vybrat příslušenství pro jakoukoli výšku nábytku. Někteří majitelé používají žebřík tak, aby domácí mazlíček samostatně stoupal, například na auto. Samostatné návrhy jsou dobré kvůli skutečnosti, že mohou být složeny a pouze v případě potřeby.

Poznámka! Počet kroků a jejich šířka jsou docela variabilní.

Z hlavních nevýhod stojí za zmínku nízké kvality použitých materiálů, které nejsou navrženy pro hmotnost vyhlášenou v pokynech. Ne všechny produkty jsou vybaveny systémem anti -sklipu.

Odrůdy přenosných struktur kroků

Oděvní schody pro malá plemena psů mohou mít mnoho různých vzorů. Pro jednoduchost volby je rozdělit na několik odrůd:

 • Jednoduché modely vyrobené ze dřeva. Design je schopen odolat hmotnosti i velkého domácího mazlíčka o hmotnosti 40-50 kg. Ve výrobě zpravidla používají bříza nebo borovice. Koberec zabraňuje sklouznutí tlap. Klávesy tkanin na schodech jsou připojeny k některým modelům, které se jim připevňují pomocí pásů, suchých zipů nebo blesku. Zbytek konfigurací má vadný klasický povlak.

Odrůdy přenosných struktur kroků

Měkká krajka znamená miniaturní horniny

 • Skládací žebřík vyrobený z plastu s vysokou kvalitou. Udržitelné příslušenství vybavené gumovým anti -skluzním povlakem. Odolává mazlíčka vážícího 15-20 kg. Design je kompaktní, může být složen a vložen do skříně.
 • Pěnové rámy jsou stojany na měkké listy sestávající z 2-3 kroků. Měkký design bude chránit domácího mazlíčka před možným zraněním. Na design se nachází odnímatelný kryt vyrobený z husté tkaniny, například velur, džínové nebo džíny. Kromě toho můžete použít překryvy s efektem proti sklipu.

Na trhu je představena široká škála různých žebříků, jehož design se vejde do jakéhokoli domácího interiéru. U dekorativních plemen odborníci doporučují nákup dámských punků s výškou ne více než 1 m. U větších skal kroků by mělo být alespoň 4-5.

Kritéria pro výběr schodiště pro psa

Volba psů schodů závisí na několika klíčových faktorech: aktivita domácího mazlíčka, jeho velikost, výška tlap a fyziologických charakteristik.

Poznámka! Pokud domácí mazlíček nemá vlastní postel, může si koupit design „dva v jednom“. Je to dům s postaveným schodištěm.

Hloubka a šířka kroků by měla být dostatečná, ale ne nadměrná. Malý plemenový pes si může zakoupit strukturou, ze které je první krok mnohem širší než zbytek, můžete uspořádat slunečnice.

Míra bezpečnosti je také velmi důležitá. Aby domácí mazlíček nespadl ze schodů, můžete si koupit model vybavený stranami. Je -li získaný design potřebný po omezenou dobu, je lepší přednost tomu, aby se upřednostňovala možnost skládání. S zbytečným můžete schody odstranit ve skříni.

Kritéria pro výběr schodiště pro psa

Výběr po schodech pro psa

Je důležité, aby si těhotné psi vybrali bezpečný žebřík. Je lepší upřednostňovat model Gorka zde. Stejný design je optimální pro stará nemocná zvířata. Konstrukce snímku zabrání stimulaci domácího mazlíčka.

Jak udělat kroky pro psy

Obrázek 6. Vytváření kroků pro psa vlastní rukama

Zvláštní potíže při provádění kroků pro psy na vlastní ruce by neměly nastat. Algoritmus akcí je následující:

 1. Překročit prvky podle schémat a předběžné kresby.
 2. Sbírejte každé schodiště samostatně pomocí šroubů.
 3. Kroky jsou na sobě překrývány přísně v pravém úhlu. Opojovací čáry jsou dříve pečlivě potaženy lepidlem na dřevě.
 4. Boční stěny jsou pevné pomocí šroubů.
 5. Celý povrch struktury je ošetřen impregnací třikrát.
 6. V každém kroku jsou velurové polštářky upevněny horkým lepidlem v pistoli.

Na internetu můžete vidět velké množství bezplatných mistrovských kurzů, kde je podrobně popsáno o všech složitostech výroby.

Schody pro psy malých plemen, v závislosti na kvalitě použitých materiálů, mohou být levné a naopak drahé. Každý majitel si bude moci vybrat příslušenství, vzhledem k funkcím svého mazlíčka.

Články na téma
LiveInternet