Diy čenich pro francouzského buldoka

Majitelé francouzských buldoků jsou zmatení, proč je malý mazlíček ústí a svahu. Ale nenechte se o tom mýlit, Francouzi, i když patří k dekorativním psům, mohou být velmi agresivní. V 90 % případů nejsou nebezpeční, ale jsou schopni ublížit nebo vyděsit děti. Takové akce určitě způsobí problémy pro majitele, takže nemůžete ignorovat použití tlamy a postroje.

Když potřebujeme pěší vybavení

Francouzský buldok není v seznamu psů, kteří podle zákona musí nosit čenich, spadá pod další článek federálního zákona „o odpovědném zacházení se zvířaty“. Položka se týká pravidel pro přepravu psů v pozemní veřejné dopravě a metru. Říká se, že během přepravy by měl být pes (bez určení plemene) v čenichu a na krátkém vodítku nebo ve speciálním kontejneru.

Když potřebujeme pěší vybavení

Vybavení Francouze může být velmi atraktivní

Zákon nebyl stanoven zákonem o jiných povinných podmínkách pro nošení vybavení, ale bude to užitečné:

 • Během procházek po městě, v parku;
 • při návštěvě veterináře;
 • během turistiky;
 • Při tréninku.

Chůze ve městě musíte být připraveni na vzhled podnětu. Francouzský buldok je schopen se nedostatečně vést: reagovat na neobvyklý signál automobilu nebo semaforu, pronásledovat za zvířetem, vyděsit se. V těchto případech postroj pomůže udržet kontrolu nad domácím mazlíčkem, aniž by mu ublížil.

Nezapomeň! Malý francouzský buldok - potomek bojového psa. Je schopen vstoupit do boje s soupeřem, výrazně lepší v síle a velikosti.

V parku zachrání pěší vybavení majitele konfliktů s laskavými rekreanty. A také nedovolí, aby pes vybral zbytečné objekty ze země.

Při návštěvě neznámého domu bude francouzský buldok určitě chtít prozkoumat situaci, která se nemusí líbit majitelům domu. V tomto případě bude zařízení mimochodem také.

Postupy ve veterinární kanceláři jsou zřídka příjemné. Pes je nervózní a může projevovat agresi. Pokud lékař nezkoumá ústa, je lepší položit čenich na domácího mazlíčka.

Některé týmy během tréninku vyžadují postroj, který vám nejen umožňuje držet psa, ale s pomocí toho člověk říká mazlíčkům potřebné kroky.

Typy přímků a děvků

Bulletmor pro francouzského buldoka

Typy přímků a děvků

Obchody pro domácí mazlíčky poskytovaly pro francouzského buldoka širokou škálu náhubů a děvek.

Typy nápojů

Člání pro domácího mazlíčka je vyrobeno z:

 • tvrdá kůže;
 • plastický;
 • plstěná látka;
 • nylonové vlákna;
 • kovová základna.

Mohou být vyrobeny ve formě koše nebo představovat uzavřenou masku. Je lepší okamžitě opustit nylon a plastová zařízení, navzdory rozšířené prevalenci. Cítil patřit více do formálního. Vzhledem k měkkému designu je téměř zbytečný a životnost je příliš krátká.

Francouzské buldoky jsou vhodné pro síťové náhubky vyrobené z pravé kůže a kovu. Nebudou v nich mít pocit nepohodlí, bude schopen klidně dýchat a pít vodu.

Typy děvků

Co si vybrat pro francouzského buldoka: vodítko nebo svah? Spor o tom nezastavují. Příznivci postroje tvrdí, že toto zařízení nezraní krk jako vodítko s límcem, takže to nezpůsobuje nepříjemnosti malému Francouzi. Cligs mohou být:

 • kůže;
 • lehké plátno;
 • svahy.

Je lepší použít posledně jmenované v chladném období, protože také zahřívá psa.

Pravidla pro výběr tlamy a svahu

To je to, co vypadá pes-gingerbread jako pes

Pravidla pro výběr tlamy a svahu

Zařízení by mělo být co nejpohodlnější a nezpůsobovat nepříjemnosti buldoka. Nesprávná vybraná čenich může poškodit Francouzi, který kvůli krátké širokému tlamu často porušuje dýchání.

Jak si vybrat čenich

Člán pro francouzského buldoka by měl odpovídat následujícím charakteristikám:

 • být vyroben z kvalitního materiálu (lepší než kůže nebo kov);
 • přistupovat k francouzskému buldokovi, a nikoli například k angličtině, Američanům;
 • měl by sedět pevně, ale zároveň umožnit psa zívnout a olizovat nos;
 • Netřít kůži na krk.

Při výběru tlamy na francouzském buldokovi se musíte řídit kvalitou a praktičností. Extra díly ve formě lepení hrotů nebo nýtů pouze na váhu zařízení a nenosí žádné užitečné funkce.

Nevyvolte si ústí okem. Musíte vzít domácího mazlíčka do obchodu s domácími mazlíčky, vyzkoušet všechny vhodné možnosti a teprve poté koupit.

Nejlepší možností je vytvořit čenich na objednávku. Takže všechny rysy struktury hlavy budou zohledněny individuálně.

Jak si vybrat postroj

Hlavní věc při výběru postroje je správně určit velikost. Neměla by se kopat do kůže nebo naopak příliš svobodná. Chcete -li správně určit velikost, musíte měřit vzdálenost od krku k ocasu, měřit krk a hrudník podél nejširší části.

Pokyny řádně vybraného chůze je ruka, která by měla klidně projít pod pruhy postroje.

Pozornost! Je lepší přednost zařízení se schopností upravit velikost.

Jak zvyknout na vybavení

Takto vypadá nylonový slot

Jak zvyknout na vybavení

Pes se psa postupně učí pro pěší vybavení. Neměli byste očekávat, že domácí mazlíček s radostí při pohledu na čenich a postroj.

Chcete -li si zvyknout na čenich, musíte začít nejdříve než tři měsíce věku. Měl by ležet na prominentním místě, aby pes nebyl v novosti. Dovnitř můžete vložit léčbu. Teprve poté, co si domácí mazlíček zvykne na přítomnost zařízení, můžete na buldoku nosit čenich. Nejprve je čenich ponechán na psa na krátkou dobu, postupně zvyšuje dobu trvání ponožky.

Postroj je také zvyklý předem, asi týden před začátkem procházek. Je nasazen na buldoka několikrát denně a odešel na 10-15 minut.

Je důležité zajistit, aby svah nebyl příliš těsný a nezpůsobuje nepohodlí: v tomto případě bude mazlíček vytvořit negativní postoj k vybavení.

Jak šít čenich pro buldoka s vlastními rukama

Člání pro buldoka může být vyrobeno vlastními rukama. K tomu budete potřebovat jednoduchá zařízení:

 • měřicí páska;
 • hustý materiál;
 • vlákna;
 • cop pro upevnění;
 • upevňovací prvky.

Jak šít čenich pro buldoka s vlastními rukama

Před šitím je třeba měřit měření tlamy

Je nutné odstranit měření z tlamy: délka, šířka, výška, obvod, vzdálenost od nosu k zadní části hlavy ve středu a na boku čenichu, stejně jako obvod krku.

Pro tlamu budou potřeba proužky 1 cm. Kříhy tkanin jsou pro ně sklizeny 3-4 cm široké, které jsou několikrát složeny a prošívány, aby se získaly husté pruhy. Z nich je vyroben rám tlamy. Stužky jsou šity k rámu po stranách s upevňovacím prvkem na jednom z nich. Čenich je připraven!

Být nebo nebýt chůzi - chovatel sám se rozhoduje. Pokud vyřešíte správný postoj k tlamu a sklouznutí psa, pak jejich použití zjednoduší kontrolu nad osobou a samotný buldok se naučí disciplínu.

Články na téma
LiveInternet