Drasaraar: charakteristiky a popis plemene

Příběh plemene

V jednom článku je nemožné říct všechno o plemeni Drathaar. Psi jsou plně oddaní lovu, a to je obrovské téma - jak vypustit Drathaara, o jeho preferencích a talentů.

V tomto článku pouze obecné informace o Drathara.

Příběh plemene

Plemeno Drassyard je z Německa, které vždy zářilo s vynikajícími loveckými psy. Psi však zpravidla byli „úzkou specializací“. Lovci chtěli mít univerzálního psa a chovatelé se dostali do podnikání.

Předci Drathaara byly legální horniny Griffinů (německé policajty), němečtí policajti s krátkovlasými vlasy, Stikhelhayari-Poodter-Poonter.

Popis a standard plemene
lovec

V důsledku pečlivé práce se objevila Drathara - přítelkyně loveckých psů se všemi krycími vlnami vlny, schopné pracovat na poli, v lese, dostat a přinést výstřel z vody. Policajti pracují před a po výstřelu.

Popis a standard plemene

Plemeno psů Drathaar má tvrdou vlnu a hustou, hustou podsahu. Základní požadavky standardu plemene (FCI):

  1. Délka pouzdra a výška v košilkách jsou téměř stejná.
  2. Pigmentace nosu nosu na barvu barvy- Nosní dírky jsou široce otevřené.
  3. Kousnutí je nůžkově tvarované, plné vzorce zubů (42 zubů).
  4. Uši nejsou stočené, Středně velké, vysoce osázené a široce rozložené.
  5. Oči jsou v ideálním případě tmavé, s pozorným a živým výrazem.
  6. Ocas střední tloušťky, na délku dosáhne turistického kloubu, šatně nebo rovného. Pro lov je lepší zastavit ocas (v zemích, kde není zakázán).
  7. Psovin (vlna) tvrdý, tlustý. Voda s podrobením -přepnutá, tlustá. Brudastiness je vyjádřena - obočí je jasně viditelné, vousy nejsou příliš dlouhé, tvrdé.
  8. Barva vlny (barva) je možná několik typů: Hnědá s šedými vlasy, se skvrnami nebo bez skvrn- hnědé s bílou skvrnou na hrudi- černou s šedými vlasy (s skvrnami nebo bez skvrn)- modrá („šedá“ vlna přes černou nebo hnědou převládá).
Charakteristika plemene a charakteristiky charakteru
Různé barvy

Charakteristika plemene a charakteristiky charakteru

Drassyar - monogamní. Je vášnivě připoután k majiteli, převod psa do rukou někoho jiného (i dočasně) hrozí, že zcela odmítne jídlo, deprese. Pes může jen odmítnout žít bez milovaného majitele. To je třeba si pamatovat, když začnete Dratharu.

Někteří policajti mohou být společníky pro energické lidi, kteří mohou chodit denně po dobu 2-3 hodin, „řídit“ psa. Scheduhaar je zcela věnován lovu. Pouze tam může být úplně šťastný, otevřou se jen všechny jeho úžasné vlastnosti.

V domě bude domácí mazlíček přáteli se všemi členy rodiny, rád se do hry připojí se staršími dětmi. Drates nejsou pro lidi agresivní, ale cizinci se nelíbí. Tito psi jsou silní nejen lovit, ale také teritoriální instinkty. Ochrana teritoria se bude plně vztahovat k těmto zvířatům.

S včasnou socializací může být německý lovec inspirován, že domácí kuřata a kachny, stejně jako kočky a další živé stvoření jsou přísně zakázány. Ale nebudete nutit Drathaar, aby nehledal zvířata jiných lidí (ty, o nichž bude považovat hru). Mějte na paměti, že psi jsou na lovu nemilosrdní, ne -li krvevesláv.

Odejít

Je nežádoucí udržovat Drathaara v bytě: Ideálním místem bydliště pro něj bude soukromý dům s velkým pozemkem pro domácnost, s chůzí zdarma. V ideálním případě, pokud na území místa existuje proud nebo rybník - zpravidla jsou zpravidla velmi rádi vodou. Někteří si dokonce myslí, že mají membrány jako Newfoundlands.

Odejít
Velký fanoušek plavání

Ve stravě není Drathaar vybíravý. Můžete krmit přírodní potraviny, můžete také „sušit“, žvýkat jídlo. Vyberte si prémiové a super-premiové jídlo. Mnoho lovců dává přednost krmení ve staromódní přírodní kaši s masem a zeleninou. Na loveckých fórech existuje mnoho prohlášení ve prospěch přírodního jídla. Vitamíny samozřejmě ani neublíží.

Péče o ps je jednoduchá. Je vhodné česat Drata několikrát týdně, během pouhého období to budete muset udělat každý den. Vousy a knír Drathaar se mohou během jídla zašpinit (zejména při krmení přírodním jídlem). Je vhodné otřete vegetaci vlhkou a poté po jídle suché hadřík.

Někteří majitelé jednoduše přerušili vousy, zatímco chudí psi ztratí neobvyklý vzhled „mudrce-hippie“. Ucpávání drápů je pravidelné, zkontrolujte tlapy a kožní podložky, zejména na nízkoprůchodných místech. Prohlédněte si uši psa a v případě potřeby je vyčistěte. Drathara je náchylná k oční nemoci, nezbavujte je ani s pozorností.

Je vhodné čistit zub domácího mazlíčka. Nebo alespoň koupit speciální „úklidové kosti“, které zvíře rád kousne.

Scheduhaar je velmi aktivní pes. Musíte s ní chodit, zapojit se do přilepitelnosti, povzbuzovat k běhu, skočit a „házet energii“ nejméně 2-3 hodiny denně. Nezaměstnaná energie se v domě změní na nepokoje, domácí mazlíček může také přestat provádět příkazy.

Vzdělávání a odborná příprava

Dobrý majitel před začátkem výchovy štěně si přečte literaturu o vzdělávání psů - nyní je na internetu dost informací. Můžete konzultovat s psovody, můžete dát štěně na průběh OKD. Všechny kurzy jsou nezbytné pro dobrou kontrolovatelnost domácího mazlíčka a klid majitele.

Vzdělávání a odborná příprava
Hry

Vzdělávání a školení dramara není nejjednodušší věc. Je lovcem, což znamená, že má nezávislé rozhodnutí -vyrábět v genech, když majitel není poblíž. Ale bude se velmi snažit vás potěšit, vydělat povzbuzení a laskavé slovo.

Nenuťte své studie, naučte se jeden příkaz, pak si vezměte další. Nepřišklujte na chválu, lahodný kus, když dítě bude mít příkaz. Je to pro něj obtížnější než ty.

Tým „pro mě“ je důležitý pro každého psa, pro lov, tím více. Vyzkoušejte, že jeho správné provedení s domácím mazlíčkem je spojeno pouze s příjemnými pocity (Drates dokončil příkaz, chválil ho, dal chutným, obdivoval ho). Zvířata jsou cizinci v našem světě a nerozumí našim slovům.

Nemusíte se učit sedět nebo ležet mazlíčka - už ví, jak na to. Úkolem školení je propojit majitele majitele s akcí štěně.

Kolik to stojí a jak si vybrat štěně?

Štěňata Subhaar (dobrá vrh) se zpravidla prodávají podle předběžného záznamu. Kdo roste ze štěně zakoupeného reklamou nebo na trhu, není znám. V Rusku nyní podle přibližných odhadů asi 700–800 Dratharů. (Také velmi přibližně) Sto a půl štěňata se rodí ročně.

Kolik to stojí a jak si vybrat štěně?
Štěně

Proto, pokud je pro lov potřebný pes, kontaktujte chovatele, zjistěte vše o rodičích, vstaňte ve frontě. Dobré štěně stojí za to.

Pokud vezmete štěně od chovatele, podívejte se do klubu nebo sekce, kde jsou rodiče registrováni. Tam obdržíte úplné informace o pletení, cenách otce a matky budoucího mazlíčka, o jejich úspěších o testech a soutěžích. Vezměte prosím na vědomí, že diplomy jsou podepsány různými odborníky.

Ceny pro štěňata Drathaara od chovatelů začínají 15 000 rubly. Cena dále roste a závisí na titulu rodičů, jejich loveckých talentů a samozřejmě na „seznamu přání“ prodejce “.

Závěr

Každý Drathaar bude rád žít s lovcem, aby podnikl, pro které je jeho účel založen na letech výběrových prací.

Články na téma
LiveInternet