Výhoda pro kočky: pokyny pro použití

Blechy u domácího mazlíčka nejsou jen nehygienické podmínky, ale také příčinou mnoha nemocí. Zvíře toleruje bolestně kousnutí blech, až do svědění, vzhled červů a stresujícího stavu. Pro prevenci se doporučuje pravidelně zpracovávat kočky a kočky se zvláštními prostředky, například nákupem Advantej.

V jakých případech potřebujete použít Advanteid

Výhoda se používá, když je zvíře již nakaženo parazity nebo jako prevence. Ve zvláštní rizikové zóně mazlíčci, kteří mají příležitost chodit po ulici a kontaktovat jiná zvířata. Můžete zabránit vzhledu blech u dospělých koček a malých koťat. Výhoda má několik výhod jako prostředek k boji proti parazitům a jako preventivní:

V jakých případech potřebujete použít Advanteid

Advantege je populární lék na boj proti parazitům na vybití krve

 • ničí parazity za 12 hodin.;;
 • zabíjí blechy v jakékoli fázi vývoje;
 • Má dlouhý účinek, až 30 dní;
 • je nízká hazardská látka a neobsahuje toxiny;
 • Má pouze vnější účinek, nepronikne do krevního řečiště;
 • snadné použití;
 • lék na vlhkost odolný vůči vlhkosti, jehož účinnost se po koupání nesnižuje;
 • povolené kočky během těhotenství a laktace;
 • Zabíjí hmyz nejen na zvíře, ale také na jeho věci (vrh, hračky atd. D.);
 • Pokyny pro použití Advanteid pro koťata říkají, že se neliší od prostředků pro dospělé.

Poznámka! Lék začíná jednat s prvním použitím. Pro člověka nemá žádný štiplavý zápach a je zcela v bezpečí.

K podezření na vzhled klíšťat, blech a dalších parazitů v následujících příznacích: chuť k jídlu, zvíře je pomalé a odmítá hry, často svědění, vlna spadne s kousky.

Popis léku

Podle jeho chování si můžete všimnout přítomnosti parazitů v kočce

Poznámka! Vývoj pro kočky není vhodný. Tento nástroj je navržen pro psy.

Popis léku

K nákupu Advanteid nevyžadujte recept od veterináře. Produkt je uvolněn v kartonových obalech, ve kterém puchýř s léky a pokyny pro použití. Kapalina má blátivou žlutohnědou barvu.

Výstupní formulář

Výhoda pro kočky, jejichž pokyny pro použití jsou jednoduché a nevyžadují zvláštní přípravu, jsou k dispozici ve formě kapek. V balíčku puchýře se 4 pipety. Jedna pipeta je navržena pro jeden postup.

Složení léčiva je 1 mm

Jako hlavní účinná látka v Advantege se používají imidaklopridy (100 mg), stejně jako pomocné látky: benzínový alkohol - 832 mg, uhličitan propylen - 165 mg a butylhydroxytoluen - až 1 mg - až 1 mg.

Jak droga funguje

Princip provozu léčiva je založen na interakci s acetylcholinovými receptory s hmyzem a zničení přenosu nervových impulsů, což způsobuje smrt nejen dospělých, ale také položená vejce. Bezprostředně po nanesení zvířete se Advantege postupně šíří po celé vlně. Účinku je dosaženo v důsledku hromadění léku v horní vrstvě kůže zvířete, vlasových žárovek a mazových žláz.

Poznámka! Složky léčiva jsou účinné po dobu měsíce.

Jak používat

Výhoda pro kočky se aplikuje pouze na suchou, dříve očištěnou kůži zvířete. Před použitím je nutné odstranit ochranný uzávěr a vrátit otvor v pipetě. Produkt je navržen pro jednu aplikaci, proto je zcela vymačkán, po kterém musí být použitý balení zlikvidováno.

Důležité! Musíte kapat na zadní straně hlavy nebo mezi lopatkami, aby domácí mazlíček nemohl produkt olíznout.

Jak droga funguje

Jak aplikovat lék

Dávka Advanteidu se počítá na základě hmotnosti PET:

 • Až 4 kg - 1 Advanteid Pipette 0,4 mm;
 • od 4 do 8 kg - 1 Advanteid Pipette 0,8 mm;
 • Více než 8 kg - 1 Advanteid Pipeter 0,4 mm a 1 Advantej Apple 0,8 mm. Nástroj se používá jedním způsobem.

Z jakého věku lze domácí zvířata zpracovat

Přes všechny své výhody a úroveň zabezpečení nelze výhodu pro koťata použít ve věku 10 týdnů. Pro takové malé můžete použít půl pipety 0,4 mm.

Důležité! Zbytky skladování za účelem dalšího použití nepodléhají.

Bezpečnostní opatření

Před zpracováním zvířete a poté, co budete potřebovat důkladně umýt ruce mýdlem. Postup nelze provádět vedle potravin, osobních hygienických výrobků a dětských hraček. Po postupu je vhodné vyloučit kontakt s kočkou, dokud nebude lék zcela absorbován. To je obvykle vyžadováno po dobu nejméně 24 hodin.

V případě léku vstoupené do otevřených ran nebo sliznic je nutné naléhavě opláchnout oblast poškození velkým množstvím tekoucí vody. V případě alergické reakce se doporučuje pít anti -Allergenní činidlo a kontaktovat nemocnici.

Důležité! Při podávání žádostí o lékařskou instituci musíte mít pokyny pro použití Advantej.

Pokud jde o samotný mazlíček, droga je nepřijatelná pro části těla, které je k dispozici pro lízání. Je vhodné provádět zpracování společně, kde jedna osoba drží zvíře, opravuje své tlapky a druhá použije prostředky.

Kontraindikace

Nebyly identifikovány žádné kontraindikace pro užívání léčiva. Pro maximální účinnost je třeba dodržovat několik pravidel:

 • Je nemožné aplikovat produkt, pokud má zvíře na tělo rány nebo otěry;
 • bezprostředně po zpracování a do 24 hodin. Kontakty s vodou musí být vyloučeny;
 • Při závažné infekci hmyzem se doporučuje zpracovat vrh samostatně;
 • Pokud je v domě několik domácích zvířat, mělo by se zpracování provádět současně a potom jsou zvířata izolována od sebe po dobu 24 hodin.

Nežádoucí účinky a předávkování

Nebyly identifikovány vedlejší účinky. Pokud je dávka překročena, může mít kočka následující příznaky: zvýšená slinění, snížená chuť k jídlu, rozpad, rozšířené žáky, zastřihovač končetin, svědění kůže. Zvíře je obvykle obnoveno nezávisle za pár dní, pokud k tomu nedochází, musíte okamžitě konzultovat s lékařem.

Využití výhod nemá vliv na účinnost jiných léků. Je zakázáno používat současně s jinými kočičími insectoacaricidními přípravky.

Co dělat, když kočka olízla Advantej a jak se vyhnout otravě

Pokud kočka navzdory všem opatřením olízla lék, mohou se v prvních několika minutách objevit následující příznaky: pěnivá slinění, nervové chování. Reakce je způsobena chutí Advanteid, je velmi hořká. Zvíře můžete ručně používat nebo nabídnout k jídlu. Horolezectví léku nezpůsobuje otravu a příznaky procházejí do 20 minut.

Skladovací podmínky a analogy

Výhoda pro kočky musí být uložena v tmavé, nepřístupné pro děti a zvířata, místo. Životnost 3 roky.

Následující léky jsou následující léky: Frontline Merial Combo, Inspector Total K, RolfSlub 3D pro kočky až 4 kg, Ceva Vectra Felis.

Při zpracování domácích mazlíčků s tímto prostředkem by tedy chovatelé neměli vzniknout. Hlavní věc je přísně dodržovat pokyny k použití.

Články na téma
LiveInternet