Uspořádání toalety pro psy v bytě

Důvody potřeby zásobníku

S rostoucí popularitou malých plemen je nepravděpodobná nepravděpodobná myšlenka na toaletu pro psy v bytě.

V takových případech je místo uspořádáno doma, kde pes bude pohodlně oslavovat přirozené potřeby. Pak stěny, podlahy a nábytek zůstávají čisté.

Důvody potřeby zásobníku

V mnoha situacích pomáhá majitelům přítomnost zvláštního místa, kde se pes může ulevit. Stává se, že domácí mazlíček je po určitou dobu zakázán jít ven, nebo to nedokáže udělat. Doporučuje se vybavit toaletu pro psy v bytě, pokud je:

 • malé štěně, Způsobující potřebu mnohem častěji dospělých. Kromě toho, po nedávném provedení očkování, by se nemělo brát na ulici, dokud se nevytvoří imunitu;
 • nevybírá procházky za mrazivého počasí, v dešti, snadno nachlazení;
 • onemocněl, podstoupil operaci, porodil štěňata, A teď má potíže s odchodem z domova;
 • Pokročilý věk, Proto se již nedokáže omezit na dlouhou dobu a slaví přirozené potřeby, než dorazí hostitelé.
Druhy domácích toalet pro psy
- Věk, ale ..

Stává se, že majitel ze zdravotních důvodů dočasně nemůže chodit se psem. Nejlepší cesta ven je naučit mazlíčka k uklonit se na specializovaném místě.

Druhy domácích toalet pro psy

Za prvé, při výběru kontejneru určeného k ponechání kaluží a hromádek byste měli přemýšlet o tom, jak pohodlné bude používat PSU. Důležité vlastnosti:

 • Vhodné rozměry-
 • Stabilita designu-
 • Bezpečnost materiálů-
 • Snadné čištění exkrementů-
 • Detekce tekutin a nepříjemných pachů.

Někteří majitelé mají jednoduše absorpční plenky na podlaze, ale většina preferuje pro instalaci plastových nebo kovových podnosů s paletou pro vypouštění moči. Dvojice domácího mazlíčka zůstávají suché díky různým plnivům, které absorbují vlhkost a vůně nebo mřížku zakrývají paletu.

Kontejnery se mohou lišit ve velikosti a výšce stran.

Pozornost! Podnos pro psy malých plemen by měl mít nízké hrany, takže je pro zvíře snazší stoupat dovnitř. Velká domácí mazlíčci potřebují vysokých stran a velkou kapacitu podnosu, zejména muž.

Funkce designu toalety mohou být:

 1. Přítomnost mříže. Na spodní část zásobníku je položena plniva nebo absorpční plenka, pokrytá tvrdou síť. Pokud se pes nesnaží hnilovat plnivo, můžete to udělat bez grilu.
 2. Stěny a střecha. Někteří mazlíčci patřící k malým plemenům se obávají, zatímco sedí na otevřeném podnosu. Budou jim vyhovovat toaletě Domik, což vám umožní cítit se v bezpečí.
 3. Sloupec. Je nainstalován v zásobníku, aby uspokojil potřebu některých mužů označit území a zvednout zadní nohu. Toaleta se sloupem stran by měla být vysoká.
 4. Podlaha s trávou. Víceúrovňové zařízení nechybí. Tekutina teče do palety oddělené od rostlin se sítí.
Nuance toaletních problémů
Podnos pro muže

Toaleta pro psa může být vyrobena vlastními rukama z obvyklé plastové pánve, v případě potřeby ji odřízne do pohodlné výšky a vložení plenky dovnitř, plniva dovnitř, plniva.

Nedoporučuje se používat písek. Prakticky to oddálí vůni, drží se tlapky. Nejlepší je použít shlukovací plnivo a ujistit se, že ho mazlíček nekousne. Podnos pro psy se sloupem se doporučuje pokrýt plenky absorpnty, protože pes může stříkat podlahu a stěny.

Nuance toaletních problémů

Majitel musí sledovat čistotu zásobníku: Pravidelně ji umyjte, odstraňte vařené plenky (pokud jsou opakovaně použitelné), házejte použité kusy. Pes odmítne oslavit potřebu špinavé kontejneru a vybere pro to další místo, nežádoucí, nežádoucí.

Pozornost! Nemůžete umýt toaletu pro psa chlorem a doufat, že dostanete nepříjemný zápach. Jemná vůně domácího mazlíčka je náchylná i na malé množství této látky a pes přestane chodit na zpracovaný zásobník. Kromě toho je chlor škodlivý pro dýchací cesty.

Neměly se také používat další chemické detergenty. Vůně moči může být eliminována pomocí peroxidu vodíku, nalita na dno nádoby.

Pokud se mazlíček používá k oslavě potřeby na trávníku, můžete mu nabídnout toaletu pro psy s trávou. Pravděpodobně známý povrch pomáhá zvyknout a bude stačit kus trávníku.

Odstraňte koberec z podlah, dokud se pes nezvykne na podnos. Je mnohem pohodlnější vyprázdnit na měkkých površích, takže nemusíte provokovat.

Malé toalety s breedingem by měly být vybrány vhodné velikosti. V příliš prostorné kapacitě bude domácí mazlíček nepříjemný a nebude jít na zásobník.

Velký význam má výběr místa pro domácí toaletu. Musí být nainstalován v rohu, kde se nikdo nebude bát psa. Majitelé nejčastěji umístili podnos do koupelny nebo blízko předních dveří. Toaleta by měla být vždy k dispozici domácímu mazlíčku, aby se přenesla nežádoucí.

Jak zvyknout domácího mazlíčka na „vybavení“?

Dospělí jedinci stěží mění návyky. Proto začněte trénovat a zvyknout na domácí toaletu od útlého věku.

Jak zvyknout domácího mazlíčka na „vybavení“?
Tázně štěňátka

Od prvních dnů pobytu doma byste měli sledovat štěně, abyste pochopili, kdy chce oslavit potřebu. K tomu obvykle dochází po jídle, aktivních hrách, spánku a projevuje se v neklidných chování.

Pokud si dítě sám vybral místo pro toaletu, která uspořádá majitele, musíte do tohoto rohu vložit zásobník. Pet na něm sedí s výzvami na pohyby střev, chválen a povzbuzován léčbou, když byli psi použity pro jejich zamýšlený účel. Naštěstí, poke nos štěňat - může vnímat podnos jako místo trestu, začne jít do jiného rohu.

Na toaletu můžete dát malý kus papíru, tkaninu nasycenou štěňátkem moči. Dogkovoisté doporučují vyrobit skladbu z několika absorbujících plen položených na zásobník. Zpočátku dítě oslaví potřebu měkkého povrchu. Nejvzdálenější mokré plenky jsou postupně odstraněny, v důsledku toho je pes poblíž zásobníku. V zásobníku zbývá jen jeden. Pes tedy pochopí, proč je toaletní nádoba zamýšlena.

Z plenků můžete jít do plniva, když se domácí mazlíček dobře učí, kde se nachází zásobník a proč je základ zamýšlen.

Pozornost! Tájení psa na domácí toaletu může obsadit několik měsíců. Musíte být trpěliví, neměli se odchýlit od zamýšleného cíle, vyzkoušet různé možnosti, například voliéru nebo jiné omezení pohybu.

Můžete použít prostředky, které láká nebo vyděsí psa, v období zvyknutí na hrnec. Také na nevhodných místech vybraných toaletním štěňátkem vám doporučují dát misku s jídlem - nebude to vyprázdnit, kde jí.

Pokud domácí mazlíček nechce jít na zásobník, měli byste opravit možné chyby při výběru místa, kontejneru, výplně. A když pes zvykne na toaletu, najednou začne defekovat na nesprávných místech, doporučuje se zkontrolovat stav jejího zdraví.

Závěr

Zvládnutí domácího mazlíčka nebo absorbující plenky neznamená, že poté není nutné s ním jít ven. Dokonce i zástupci plemen malých psů potřebují procházky a třídy vzduchu. Proto je důležité nejen vybavit pohodlnou bytovou toaletu, ale také nechat domácího mazlíčka s domem při každé příležitosti.

Články na téma
LiveInternet