Hills i/d jídlo pro kočky (gastentinal gast)

Hills I/D Jídlo pro kočky je vysoce kvalitní průmyslový produkt, který v těle domácího zvířete doplňuje nedostatek vitamínů, minerálů, makro- a stopových prvků. Výrobce nabízí velký sortiment kočičího krmiva.

Informace o společnosti

Hills I/D pro kočky produkuje Hill`s Pet Nutrition, kterou založil v roce 1939 veterinář Mark Morris. Tento lékař po celý život byl přesvědčen, že zdraví a dobré zdraví zvířete závisí na kvalitě výživy. Zpočátku se společnost specializovala na vývoj průmyslových skladby určených pro psy. Avšak blíže ke konci 60. let byl produkt kopce AI dee představen pro kočky.

Informace o společnosti

Hill`s PET Nutrition Logo

Společnost existuje již 80 let a během těchto let jeho techno neustále zlepšuje produkty, zlepšuje recept a vyvíjí nové potravinářské výrobky pro domácí zvířata. Dnes jsou tyto zdroje známé po celém světě. Průmyslová zařízení, kde se produkt vyrábí, jsou soustředěny ve státech a Nizozemsku.

Poznámka! Na území post -sovietového prostoru tato značka spolupracuje s velkým počtem různých distributorů.

Dnes jsou suché, stejně jako mokré potraviny a pasty pro kočky velmi oblíbené kvůli vynikající kvalitě a široké řadě produktů navrhovaných produktů. Produkt patří do kategorie „Super-Premium“.

Hlavní výhody a nevýhody produktu

Sortiment suchého krmiva kopce

Důležité! Výrobce vyvinul terapeutické potravinářské výrobky, které se používají k prevenci a léčbě onemocnění genitourinárního, kardiovaskulárního systému a t. D.

Hlavní výhody a nevýhody produktu

Hills I/D Jídlo pro kočky, navzdory své popularitě a poptávce, má výhody i nevýhody. Měly by být nalezeny podrobněji.

Mezi hlavní výhody patří přijatelné náklady a široká škála produktů. Existují univerzální jména, která jsou vhodná pro téměř všechny typy koček a koček. Složení živin je vždy popsáno na obalu s obsahem, kde je pozorován optimální poměr fosforu, hořčíku a vápníku.

Pokud jde o nevýhody, je třeba poznamenat, že některé produkty obsahují vysokou koncentraci uhlohydrátů a rostlinných bílkovin. Takové skladby jsou špatné v tom, že pravděpodobnost rozvoje alergické reakce u domácího zvířete se výrazně zvyšuje.

Typy krmiva

Složení suchého produktu značky Hills pro domácí mazlíčky

Poznámka! Kvalita výroby a recept suchého krmiva výrazně překračuje podobná kritéria pro mokrý krmivo.

Typy krmiva

Výrobky vyrobené v rámci této ochranné známky jsou rozděleny do dvou hlavních odrůd. Za prvé, jedná se o jídlo určené pro každodenní použití. Stejně jako specializovaná lékařská strava, jejíž složení bylo vyvinuto pro zvířata, která během léčby nemoci a pro prevenci potřebují zvláštní menu.

Krmivo pro kočky se vyrábí v několika podobách:

 • suché „polštáře“, zabalené do balíčků různých svazků;
 • pavouci s malými kousky masa v omáčce;
 • Konzervované zboží prodávané v kovových sklenicích.

Nyní stojí za to přečíst podrobněji s řadou terapeutických kompozic a, navrženo v každodenní stravě domácích koček.

Určené pro každodenní stravu

Hills vyrábí 3 odrůdy průmyslových suchých kompozic:

 • Ideální rovnováha - charakteristickým rysem produktu je plně vyvážené složení. Obsahuje hnědou rýži, která je optimální pro trávicí systém kočičí.
 • Nejlepší příroda - produkt, jehož složení je obohaceno o látky užitečné pro kočky. Složky, které mohou způsobit alergickou reakci, byly vyloučeny z přípravných vzorců.
 • Vědecký plán - denní menu, jehož složení bylo vyvinuto pro aktivní domácí mazlíčky, které jsou ve vynikajícím zdravotním stavu. Řádek bere v úvahu vlastnosti související s věkem, velikosti plemene a také individuální vlastnosti.

Složení krmiva

Kopce suché jídlo pro každý den

Poznámka! Každá řádek představuje beznární specializované krmivo. Pokud dáváte přednost pouze, zvířata mohou zahájit zácpu.

Pravidla krmiva s terapeutickým účinkem

Navzdory skutečnosti, že velké množství společností se specializuje na výrobu průmyslových skladby pro kočky, jen několik. Hill`s představuje širokou řadu opravdu stojatých produktů:

S vývojovými patologiemi nebo nemocemi genitourinárního systémuNemoci trávicího traktu a jaterS nadváhou
 • SD je navržen tak, aby eliminoval a zabránil urolitiázě.

 • CD je populární při léčbě urolitiázy a cystitidy.

 • KD - zobrazeno selháním ledvin.

 • SD Feed Wide Spectrum.

 • Vydavatelství se doporučuje pro vývojové patologie nebo nemoci orgánů gastrointestinálního traktu.

 • Složení MD pro domácí zvířata, která je ohrožena vývojem diabetes mellitus na pozadí zvýšeného obsahu glukózy v krvi. Zobrazeno zvířatům s přebytečnou hmotou.

 • Metabolický je navržen tak, aby zrychlil procesy metabolismu.

 • RD - Dietní jídlo.

 • Metabolická urinaria složka komplexu preventivních opatření pro rozvoj urolitiázy je také navržena tak, aby udržovala optimální hmotnost.

Hills i/d jídlo pro kočky (gastentinal gast)

Kopce pro kočky pro kočky

Hills Gastro Intestinal Food pro kočky je nejoblíbenější kvůli skutečnosti, že je to vynikající tolerováno tělem zvířat.

Poznámka! Hills Aidi pro kočky je suché jídlo související se skupinou prémiových skladeb. Samozřejmě existují nedostatky ve formě nedostatku čerstvé zeleniny, ovoce a bobulí, ale pro navrhované náklady jsou vynikající volbou.

Složení krmiva

HILS I/D Jídlo pro kočky má mnoho odrůd, proto se počáteční suroviny používají odlišně. Složení bude zvažováno na příkladu produktu pro dospělé domácí kočky - vědecký plán vnitřní kočky.

Hlavní složkou produktu je mouka drůbeže masa, koncentrace čerstvého masa v něm je asi 40 %. Jiné zdroje bílkovin, ale již rostlinné původ - hydrolyzát protein a mouku z kukuřičného lepku.

Důležité! Podle standardů Americké asociace AAFSO by se drůbeží mouka měla skládat z více než poloviny čerstvého masa, kostí a kůže.

Hlavním zdrojem uhlohydrátů je rýže a kukuřice. K doplnění nedostatku polynenasycených mastných kyselin v těle domácího mazlíčka, rostlinného oleje a živočišného tuku.

Zdrojem vlákna je celulóza, zbývající pomocné komponenty jsou navrženy tak, aby obohatily složení minerály.

Složení těchto produktů je vybráno kompetentně a spíše vyvážené. Ale bez ohledu na linii neexistují žádné bobule, ovoce a zelenina, jako v průmyslových skladbách třídy super-premia nebo holistiky. Pokud neexistuje žádná finanční příležitost nakupovat lepší průmyslové skladby, je lepší převést domácího mazlíčka na přírodní jídlo nebo vyvinout smíšenou stravu. To nahradí nedostatek všech potřebných látek v těle domácího mazlíčka.

Články na téma
LiveInternet