Případ pro přepravu psů v autě (mys na zadním sedadle)

Cestování autem se stává stále populárnějším. Zároveň mazlíčci často jezdí s majiteli, někdy překonávají tisíce kilometrů. Jak poskytnout příteli ocasu pohodlnou a bezpečné přepravu, chránit interiér automobilu před drápy psů, zuby a vlnou a zabránit zásahu vašeho oblíbeného pejska v řízení řízení?

Odrůdy a požadavky na materiál pro výrobu

Kryty automobilů pro psy jsou klasifikovány na místě své instalace:

  • ty, které jsou nainstalovány na zadním sedadle automobilu;
  • ty, které se nacházejí v zavazadlovém prostoru stroje.

Odrůdy a požadavky na materiál pro výrobu

Oblíbená mazlíčci stále více doprovázejí své majitele v cestování na silnici

Je velmi důležité, aby materiál, ze kterého je tento důležitý doplněk pro psy, splňuje následující požadavky:

  • Obal pro přepravu psů by měl být vyroben z materiálů šetrných k životnímu prostředí;
  • Aby se odolalo tlaku temperamentního ocasního přítele, musí být kryt vyroben z materiálů s vysokou silou;
  • Odolnost proti vodě materiálů, ze kterých je krytí vyrobeno, pomůže chránit interiér automobilu před možnými překvapeními v cestě;
  • Kryt automobilu pro přepravu psů by měl být snadno vyčištěn a rychle vyschnout.

Čech pro přepravu velkých psů v autě

Auto vozu, ve kterém se pes čas od času pohybuje, je nutná ochrana. Pokud je mazlíček působivý, pak ochrana vyžaduje odpovídající.

Český držení

Nejjednodušší a nejdostupnější cenová možnost je plášť na psa pro psy, sestávající ze dvou částí. Jedna část je položena přímo na sedadle a druhá je připevněna k hlavičkám sedadel pomocí vazeb nebo upevňovacích prvků na suchý zip.

Poznámka! Řada takových zařízení pro přepravu psů má příležitost zrušit polovinu pláště.

Některé kryty HOB mají sloty pro bezpečnostní pásy. Takové dopravní případ má řadu nevýhod:

  • Neexistuje žádná ochrana zadních povrchů před stojatými židlemi a vnitřními povrchy zadních dveří. Hyperaktivní pes může způsobit poškození interiéru automobilu, čímž způsobí podráždění majitele;
  • Protože pes není žádným způsobem opraven, může být na podlaze auta na podlaze auta. A nepříjemný pád může také vést ke zranění člena rodiny ocasu;
  • Pravděpodobně pes odvrátí majitele od řízení: Vyšplhejte na paži, nalepte hlavu nebo tlapky mezi sedadla. To je nesmírně nebezpečné a může vyvolat nehodu.

Čech pro přepravu velkých psů v autě

Český holding je rozpočet, ale ne nejlepší volba

Náklady na takové háčkování na zadním sedadle automobilu pro psy jsou relativně malé. Cena se pohybuje od 700 do 2000 rublů.*

Hamac vrh

Dalším typem zařízení pro ochranu interiéru automobilu před projevy aktivity milovaného domácího mazlíčka je důvod pro přepravu psů v autě ve formě houpací sítě. Na rozdíl od předchozí verze je takový vrh připojen nejen pro hlavy zadních sedadel, ale také pro přední stranu. Pes je tedy spolehlivě chráněn před nebezpečím, že dojde k pádu do lumen pro nohy mezi zadními a předními sedadly.

Důležité! Vzhledem k výslednému slotu je oddíl u domácího mazlíčka výrazně snížen možností zabránit majiteli řídit auto.

Gamak Cape je někdy vybaven dalšími kapsami pro skladování doplňků pro psy-límec, vodítko, čenich, chutné, hřebeny atd. Navzdory skutečnosti, že taková houpací síť je mnohem praktičtější než jednoduchý plášť, ale zadní dveře vozu nejsou chráněny před procesy psa. Proto jsou velmi často v soupravě spolu s hlavním produktem ochranné kryty pro dveře. Jsou odnímatelné a navíc připojeny k houpací síti pomocí zipu.

Náklady na takovou řadu kapacitance na sedadle pro psy začínají na 1 500 rubly. a dosáhne 6000-6500 rublů.

Poznámka! Pokud souprava obsahuje další sáček pro uložení obálky ve složené podobě, pak se náklady zvýší.

Čech pro přepravu malých psů

Hamac pouzdro často jde s kapsami pro skladování doplňků pro psy

Čech pro přepravu malých psů

Malí psi také potřebují vybavené místo během přepravy. Strukturálně přepravní kryty miniaturních domácích zvířat Podobají hobbingovým kryty a kryty houpací sítě pro přepravu velkých psů, ale zabírají mnohem méně místa, přibližně 1/3.

V sortimentu obchodů s domácími mazlíčky je v autě speciální taška pro psy. Vzhledem ke čtyřem sepnutím zipu v žeberech se snadno přeměňuje na vrh na sedadle. Je vybaven spolehlivým upevňovacím prvkem a lze jej nainstalovat na zadním i předním sedadle automobilu.

Náklady na takovou tašku jsou obiloviny pro přepravu malých plemen psů domácí produkce začínají na 600 rubly. Cena importovaného produktu může dosáhnout 8 000 rublů.

Pro kufr vozu

Majitelé automobilů jako crossovery nebo minivani často přizpůsobují oddělení zavazadel k přepravě svých objemných mazlíčků. Je to velmi pohodlné. Kruf by však měl být také vybaven krytem tak, aby pes pohodlně procházel a nepoškodil vnitřní opláštění stroje.

Důležité! Ochrana navenek je ochranné zařízení pro přepravu psa v kufru velmi podobné tomu, že zadní sedadlo automobilu je vybaveno.

Přesto byste se měli ujistit, že spojovací prostředky případu v kufru pro psy jsou docela spolehlivé. Jinak se může snadno posunout a jeho výhoda bude snížena na nulu. Kromě toho by před instalací měly být všechny cizí předměty odstraněny z kufru tak, aby s nouzovým brzděním nebo nepředvídanými manévry netrpělo mazlíček.

Náklady na případy krytí pro zavazadlový prostor automobilu začínají od roku 2000 rublů. Import verze tohoto nezbytného doplňku pro psy bude stát asi 6000-8000 rublů.

Péče o produkty

Čech v oddělení zavazadel pro přepravu velkých psů

Péče o produkty

Jakýkoli doplněk pro psy musí být opatrně opatrný, zejména pokud jde o předměty, s nimiž je pes úzce v kontaktu. Nejprve je nutné vyčistit kryt vlny. K tomu můžete použít speciální rukavice. Kromě toho je nutné pravidelně zpracovávat vrh speciálním hygienickým sprejem, který může zničit konkrétní vůni psa.

Poznámka! Nejméně jednou za měsíc musí být případ v autě pro přepravu psů omyt nebo promyt podle doporučení výrobce.

Nezbytné čisticí prostředky a čisticí prostředky jsou nejlépe zakoupeny ve specializovaném obchodě s domácími zvířaty, protože prášky a gely určené pro lidi mohou u domácího mazlíčka způsobit alergickou reakci.

Cestování se psem by mělo přinést radost a potěšení nejen majiteli. Ocasný přítel by měl také zažít pozitivní emoce z řízení v autě. Správně vybrané dopravní případ bude chránit interiér automobilu před projevem aktivity PET a také jej nedovolí zasáhnout do procesu kontroly automobilu. Proč? A protože je pohodlné a pohodlné lhát a zdřímnout si a užívat si výletu.

*Ceny jsou uvedeny na únor 2020.

Články na téma
LiveInternet