Anglická jména pro kočky: příklady amerických přezdívek

Mnoho majitelů volá domácí zvířata s tradičními slovanskými jmény. Ale někteří se snaží najít původní možnost. Anglická jména pro kočky jsou způsob, jak vyniknout na pozadí četných sněhových koulí, kožešin, Murzikov a Barsikov. A zároveň lze přezdívku vybrat v plném souladu s doporučeními psychologů.

Anglická jména pro abecední kočky

Údaje o četných sociologických studiích ukazují, že mezi nejpopulárnějšími anglickými přezdívkami pro kočky jsou hlavně lidská jména.

Anglická jména pro abecední kočky

Archie Cat

Například:

 • k dopisu „A“ - Agatha, Alice, Alfi (i když v posledních několika letech se tato přezdívka vzdala svých pozic), Albert, Archie;
 • k dopisu "B" - Beryl, Brooke, Barry, Bertie (toto je mužská verze, Berta bude v ženě);
 • v dopise "B" - Wendy, Viola, Vivienne, Vince;
 • do dopisu "G" - Gladys, Gwen (jako redukce z Gwendolinu), Hector, Henry;
 • s dopisem „D“ -daphne, Della, Ji-ji, Joe-Jo, červen (vhodný pro ty, kteří se narodili v červnu);
 • s písmenem „G“ - Jasmine;
 • do písmene „a“ - ivi, iden (ačkoli je však toto jméno jeho vlastní, lze jej přeložit jako „Eden“);
 • V dopise "K" - Claude, Coco.

Mimochodem, americké přezdívky pro kočky a kočky jsou také tvořeny hlavně z lidských jmen.

Zajímavý! Po úspěchu knihy o pouliční kočce jménem Bob, tato přezdívka znovu získala popularitu. A po smrti Davida Bowieho se mnoho domácích mazlíčků objevilo na počest tohoto zpěváka.

Příklady zajímavých jmen

Obecně, na pozadí těchto téměř lidských jmen, nemůžete splnit nějaký originál.

Jsou to však - například Kaliko. Toto je název často tříkolorových koček, protože způsobovaly asociace s různými tkaninami přinesenými z kalcitu.

Je také zvědavé, že slavná rozzlobená kočka grami byla ve skutečnosti nazývána jinak - tatarská omáčka, která je také obecně vzácná přezdívka.

Americká jména v abecedě

Pro inspiraci si můžete prohlédnout americká populární jména pro kočky a kočky.

Podle sociologických studií to je:

 • Dítě, to je „dítě“, které je vhodné pro zástupce malých plemen;
 • BELLA (Bella) - Částečně se jedná o ozvěny módy do Vampire Saga „Twilight“, ale lze ji překládat jako „krása“, takže je ideální pro mnoho koček;
 • GIZMO - Na počest načechraného hrdiny filmu "Gremlina".
 • Jackie nebo Jack nepotřebuje komentáře.
 • Jasper je krásné mužské jméno, to bylo jméno jednoho z hrdinů Twilight, ale jeho popularita je s tím stěží spojena. Mimochodem, je vytvořeno z řeckého slova, což znamená „barevný kámen“ nebo „Jasper“, takže kočka je vhodná pro kočku.
 • Kitty - překládá se jako „kotě“. Vhodné pro hravé a koketní zvíře.
 • Lily - okouzlující přezdívka pro kočičí kočku.
 • Loki - na počest Boha od skandinávské mytologie (nebo hrdinů komiksu Marvel). Mimochodem, v The Legends of Loki - Red, ale v sérii - Brunette. Takže takovou přezdívku lze nazvat chlapec červené i černé barvy.
 • Měsíc - další přezdívka z komiksu. Tentokrát z anime "Sailor Moon", kde nazvali černou kočku tak.
 • Půlnoc (angličtina. Půlnoc) - přezdívka pro černou kočku, protože to znamená „půlnoc“.
 • Oreo (Oreo). Toto je název nejoblíbenější značky čokoládových sušenek v USA. Přezdívka je proto vhodná pro kočku tmavé barvy. Například je to skvělá volba pro Brity, protože nikdy nejsou uhelné a mají stín blíže k tmavé čokoládě.
 • Pinat (arašídy) znamená „arašídy“ a je vhodný pro malá plemena jako Rosemen.
 • Shadow (Shadow) - překládá se jako „Shadow“. Skvělé jméno pro chlapce i pro dívku. Je pravda, že je vhodnější pro chytré a rychlé lovce než pro líné lidi, kteří raději položí na gauč.
 • Angel se překládá jako „anděl“ a hodí kotě s tichou a klidnou dispozicí.

Zajímavý! Můžete si vybrat přezdívku pro kočku na základě názvu hlavních načechraných favoritů Ameriky. Například to může být Salem z komiksu a série o Sabrině, malé čarodějnice nebo poctě nejtvrdší kočky z Los Angeles (její blog na Instagramu má miliony předplatitelů ze všech zemí světa).

Americké přezdívky pro kočky samozřejmě nejsou vyčerpány příklady. A můžete pojmenovat zvíře, například Dud (vole) na počest hrdiny filmu „Big Lebovski“. Jako možnost - Luke, Khan, Solo, Leia - na počest hrdinů „Star Wars“.

Jména pro kočky v angličtině

Zahraniční možnosti mohou být velmi zajímavé, ale je důležité, aby byly také harmonické pro ruské ucho. Kromě toho si musíte být jisti, že význam přezdívky nese žádný skrytý význam. Nejškodlivější možností z tohoto hlediska jsou jména mužů a žen.

Americká jména v abecedě

Kočka, pane White

Je také žádoucí, aby byly krátké. Zvíře by si mělo snadno pamatovat jeho přezdívku. Proto je nutné nazvat jméno sestávající ze dvou nebo tří slabik.

Například vždy existuje pokušení vybrat si pro bílou přezdívku Kitty Snowyt (Sněhurka). Ale je lepší jej nahradit sněhem nebo vtipem.

A zoopsychologové doporučují hledat takové přezdívky koček v angličtině, aby měli syčivé zvuky, protože je zvířata lépe vnímají. Například Sedou, Holly, Chester - velmi dobré možnosti.

Výběr neobvyklého anglického jména pro kočku

Výběr jména kočky je třeba věnovat zvláštní pozornost. Navadí emocionální spojení s domácím mazlíčkem. Zároveň je však nutné, aby byly vybrány americké a anglické přezdívky pro kočky s přihlédnutím k charakteristikám zvířete, jeho charakteru nebo dokonce datum narození. Například srpnový mazlíček lze nazvat Leo (v souladu se znakem zvěrokruhu).

V závislosti na barvě kočky

Nejjednodušší možností je zavolat černou kočku Blacki a červené. V angličtině však existují i ​​další zajímavé přezdívky koček a koček, což vám umožňuje přesněji určit stín.

Jména pro kočky v angličtině

Kočka Kaliko

Jak již bylo uvedeno, přezdívka Jasper je vhodná. Serom - šedá nebo mlhavá (mlha). Ale trikolorická mazlíčci lze nazvat kaliko a jantarový odstín jantaru.

Z charakteru

Odvážné, ale ne agresivní kotě, můžete zavolat Robin. Půvabná a mírně líná kočka - Cleo a narozený aristokrat - dámy. Fanoušci Eat - Maffin, na počest tradičních košíček.

Samozřejmě může existovat pokušení pojmenovat tvrdohlavý a agresivní zuřivost zvířat (vztek), zejména proto, že se jedná o vzácnou přezdívku. Je však lepší to neudělat, protože jméno také zanechá potisku budoucího charakteru.

V závislosti na plemeni

Plemeno, stejně jako barva, také ponechává otisk na výběru jména. Například flown Scotsman lze nazvat Macbeth. Orient nebo ISIS (ISIS - na počest egyptské bohyně) je vhodný pro barmskou kočku). Je nutné se zaměřit na jméno uvedené v školce, někdy to odráží nejlépe standardy plemene.

Ať už má majitel preferuje jakoukoli možnost, musíte několikrát mluvit jméno nahlas a sledovat reakci zvířete, protože přezdívka by se měla líbit a mělo by se mu to líbit. Nezapomeňte, že zvíře bude muset po mnoho let žít s vybraným jménem. Výběr anglických variant jmen je nutné objasnit možnosti překladu, aby se později nespadalo do potíží.

Články na téma
LiveInternet