Krmení pro malá plemena pro štěňata, stejně jako velké a střední druhy

Pes s malým plemenem a velké štěně mají zcela odlišné potřeby, ale existují obecné rysy. Vzhledem k malé velikosti se u všech malých zvířat zvyšuje tepelné ztráty, takže potřebují další zdroj energie. Potřebují malé kousky jídla, které jsou vhodné žvýkat.

Recenze nejlepších výrobců štěňat

Znamení dobré značky krmiva pro psy - přítomnost speciální linie pro štěňata. Tyto vlastnosti se rozlišují pomocí produktů prémiových a super-premiových tříd.

Royal Canin

Řada výživy zdraví plemene je speciálně upravena pro štěňata různých plemen. Podle věku je jídlo rozděleno do několika skupin:

  • Starter - do 2 měsíců, u těhotných a kojících psů;
  • Pupp - od 2 do 8 měsíců;
  • Junior - starší než 8 měsíců.

Recenze nejlepších výrobců štěňat

Jak nakrmit trochu domácího mazlíčka

Mini, střední, maxi, gigant se vyrábějí z hlediska zvířat.

Poznámka! Prémiové produkty jsou jídlo s optimálním poměrem ceny/kvality, který spolu s přírodními ingrediencemi obsahuje různé přísady, které zvyšují chuť a vůni výživy.

Plán Purina Pro

Tato značka produkuje řadu suchých domácích mazlíčků se zvláštními potřebami. Nejoblíbenější produkty jsou vysoce kvalitní krmivo pro zvířata s citlivou trávením a pokožkou.

Jak krmit psy malých plemen

Purina pro malá plemena

Hillův vědecký plán

Produkty Hills jsou založeny na vědeckém vývoji. Pro mláďata jsou poskytována speciální strava v závislosti na plemeni - pro malé, střední a velké psy. U zvířat s citlivým trávením se vyrábí jídlo s jehněčím a rýží.

Nyní přirozené

Natural holistická síla na narušení je charakterizována vysokým obsahem masa a širokou škálou vkusu. Jedná se o super-premiové výrobky schopné udržovat zdraví trávicího systému od útlého věku.

Poznámka! Při výrobě krmiva super-premiové třídy se používají vysoce kvalitní přírodní komponenty (maso, vejce, obiloviny) a různé užitečné potravinářské přísady.

Almo příroda pro štěňata

Levná možnost pro ty, kteří se starají o zdraví domácích zvířat, ale mají omezený rozpočet. Dospělí psi - dospělý pes, pro děti - štěně. Nejoblíbenější z nich je vyrobeno s různým vkusem, je čerstvé maso.

Perfektně sedí

Produkuje suché krmivo pro štěňata až rok, váží méně než 10 kg nebo více než 10 kg. Velikost korocétu je ideální pro rysy čelisti malého domácího mazlíčka.

Jít přirozeně

Jít! - Jedná se o produkty kategorie středních cen pro psí děti. Je rozdělena do několika řádků: pro psy velkých, středních a malých plemen.

Eukanuba

Produkuje profesionální stravu pro děti. Pokud jde o domácí zvířata, jídlo je rozděleno do skupin - velké, smoll, střední a hračky. Vyrábí se specifická strava pro německého ovčáka, retrívr a francouzský buldok.

Grandorf

Značka vyrábí různé a chutné produkty pro domácí mazlíčky všech věkových skupin. Nejoblíbenější - 4 typy masa, bude se mu líbit domácího mazlíčka, ale majitelé by měli být připraveni na jeho cenu.

Poznámka! Složení krmení třídy ekonomiky nezahrnuje vitamíny, takže majitel by měl doplňovat stravu svého domácího mazlíčka polyvitaminovými komplexy.

Rodokmen

Rozpočtová značka produkující diety pro dospělé psy a děti všech plemen. Sortiment má suché jídlo, konzervované jídlo a dárky - kosti, masové sušenky, zvířecí sušenky. Zaujímá první místa v hodnocení nejlepšího krmiva pro psy malých plemen. Většina majitelů používá tyto produkty.

SAVARRA

Vyrábí různé produkty, včetně jídla pro domácí zvířata s alergiemi na jídlo. Doporučuje veterinární lékaři pro léčbu trávicích patologií u domácích zvířat.

Výběr krmiva pro štěňata

Pes měl hlad

Farmina

Speciální strava pro zdravá štěňata a jejich bratry s různými patologiemi. Populární vkus - jehněčí, krůta, kuře.

Ontario

Produkt, pečlivě související s trávením dítěte, obsahuje další vitamíny, což eliminuje potřebu dávat pilulky pro domácí zvířata. Umístí se jako strava pro zdravou vlnu a aktivní život.

Jak krmit psy malých plemen

Výběr krmiva pro malé psy je založen na dvou základních rysech domácích zvířat - vysokých nákladů na energii a malé velikosti čelisti.Frekvence krmení by měla být vyšší než u velkých plemen 2-3krát denně. Speciální jídlo pro malé psy má vyšší obsah kalorií a jeho kapka jsou sníženy, takže je vhodné kousnout zvíře.

Poznámka! Je nemožné dát dospělým dospělým, aby dávali jídlo pro štěňata, protože zvyšují riziko obezity.

Výběr krmiva pro štěňata

Krmivo pro štěňata velkých plemen se vyrábí ve většině linií. Má vysoký obsah živin a zvýšenou velikost pohlavního korocému. Vůdci na trhu jsou „plánování“, „petigriny“ a „Royal Kanin“. Poslední značka produkuje samostatně jídlo pro velká a velmi velká štěňata.

Nejlepší možnosti pro štěňata s citlivou trávením

Nejslavnější mezi veterinárními zdroji jsou Royal Kanin a Eukanube. První z nich je seznam populárních a relativně levných produktů. Značka Eukanuba je vysoce spokojená s masem. Na rozdíl od většiny ostatních produktů nepoužívá odpad - pouze suroviny s vysokou kvalitou. Vzhledem k funkcím výroby je tento zdroj dražší než většina, na masovém trhu není zastoupen.

Jak přenést štěně do suchého jídla

Chcete -li přeložit dítě z čerstvých produktů ze stolu na suché jídlo, musíte si ho zvyknout. První část nového jídla by měla být 5-10 gramů (poblíž lžičky). Ráno je dáno štěně, až do prvního krmení. Pokud nemá hlad, odmítne jíst. Pro snědenou část domácího mazlíčka, kterou musíte povzbudit. Každý den musíte zvýšit část a přivést do věkové normy.

Pokud zvíře odmítne jíst suché kousnutí, musíte jí nabídnout jinou značku - psi mají jasně vyslovené preference chuti. Když si domácí mazlíček vybral pro sebe krmivo pro psy (pro štěňata svého plemene), stojí za to se na něm zastavit. Nemusíte měnit stravu, zejména pokud má štěně trávicí problémy.

Jak správně nakrmit štěně

Malá domácí zvířata jsou často krmena v malých porcích. Obvyklá frekvence krmení v závislosti na věku:

  • Mladší než 3 měsíce - 6krát denně;
  • 3-5 měsíců-4-5krát denně;
  • 5-8 měsíců-3krát denně;
  • až rok - přechod na dvakrát nebo jediné krmení.

Poznámka! Množství krmiva závisí na výrobci, věku a plemeni štěně. Najdete tabulku v balení, ale její data budou správná pouze pro produkty jednoho výrobce.

Pokud byste si nemohli vybrat nejlepší suchou sílu pro psy malých nebo velkých plemen, můžete zvířecího mazlíčka nakrmit přírodními výrobky - maso, mléko, vejce. Přidejte kaši, chléb a zeleninu do diety jsou povoleny pouze jako vitamínové přísady, nikoli hlavní jídlo.

Při výběru jídla pro malá plemena, pro štěňata, pro dospělé psy, je důležité zvážit potřeby domácího mazlíčka. Pokud vzniknou pochybnosti, je lepší konzultovat veterináře.

Články na téma
LiveInternet