Diy rep thatter of dogs: schéma, výkonná možnost

Problém bludných psů každý den se stává důležitějším. Tato divoká zvířata se neustále množí, jdou dolů do hejn a dělají vše pro ochranu svého území. Často útočí na kolemjdoucí -roztrhnou si šaty a někdy zanechávají vážná zranění. Chcete -li chránit sebe a své blízké před agresivními psimi bez domova, musíte použít opakování.

Co je to odpuzovač zvířat

Repeller je speciální zařízení určené k ochraně před psy a jinými agresivními zvířaty. Existuje několik odrůd takových zařízení:

 • ultrazvukové. Nejběžnější typ zařízení, které ovlivňuje zvířata pomocí směrovaného zvukového signálu. Ultrazvukové modely vydávají vysokofrekvenční zvuk, který lidské ucho nemůže rozpoznat. Při používání takových modelů zvířata slyší ostrý signál, který se pro ně podobá siréně. Z tohoto důvodu začnou zvířata panikařit, spěchají, aby utekli. Rozsah ultrazvukových repulziorů závisí na zavedeném generátoru. Nejčastěji však jednají ve vzdálenosti 25-35 m;

Co je to odpuzovač zvířat

Co je to repelent pro psy

 • elektronický. Taková zařízení na principu jejich jednání jsou podobná běžným elektrickým dovednostem. Neměli byste je používat, protože s jejich pomocí můžete vážně poškodit zdraví zvířat. Mají také malý dosah. Chcete -li používat takové elektrické zařízení, budete se muset pes těsně přiblížit;
 • chemikálie. Jedná se o malé sprejové plechovky, které jsou plné toxické tekutiny. Používejte chemické odpuzovač je docela jednoduchý. Chcete -li to provést, musíte v oku nebo nosu zvířete vylíhnout kaustickou tekutinu.

Proč dotisky pro psy používají

Nejčastěji se opakování používá k ochraně sebe před agresivními psy, kteří budou zaútočit na člověka. Ultrazvukové modely však mají jiný účel.

Někteří chovatelé psů je používají k trénování zvířat. Za tímto účelem nejsou vhodná příliš výkonná zařízení nebo modely, ve kterých můžete samostatně upravit sílu zvukového signálu.

Poznámka! Během tréninku musí být ochranné aparát nasměrováno na psa s odchylkou 10-15 °. To se provádí pro snížení intenzity ultrazvuku.

DIY Elektrické náhradní agent: Schéma, výkonná možnost

Náklady na značkové elektrické odpuzy jsou poměrně vysoké. Lidé, kteří nejsou dostupní, mohou vyrobit domácí zařízení na ochranu před agresivními zvířaty. Vytváření silného elektrického opakování psů vlastními rukama je docela jednoduché. K tomu potřebujete následující komponenty:

 • plastová láhev;
 • baterie prstů;
 • knoflík;
 • Modulární mikrokruh s vysokým objemem.

Proč dotisky pro psy používají

Elektrický odpuzovač lze vyrobit samostatně

Výrobní technologie tohoto designu je poměrně jednoduchá:

 1. Upevnění modulu s plastovou baterií. Chcete -li je spojit k sobě, můžete použít obvyklý isolet.
 2. Uložení zapojení a tlačítka na povrch baterie prstu.
 3. Řezání krku z plastové láhve. Bude použit jako difuzor, s nímž se zvyšuje účinnost zařízení.
 4. Instalace difuzoru na modulu. Před umístěním se na krku provádějí malé řezy. Pak je ošetřena adhezivní směsí a přilepená k modulu.

Výsledkem by mělo být efektivní zařízení, se kterým bude možné vyděsit agresivní psy.

Diy Chemical Repeller

Nejjednodušší způsob, jak si vyrobit vlastní ruce, je chemický odpuzovač psů.

Poznámka! Jednoduchost výroby takového ochranného produktu je způsobena skutečností, že všechny potřebné komponenty lze nalézt v každém domě.

Pro výrobu odpušujícího zařízení budete potřebovat:

 • hořčice ve formě prášku;
 • octový roztok;
 • Mletý černý pepř.

Pro zvýšení účinnosti složení můžete také přidat malý stožár. Výsledkem je, že můžete vytvořit různé sprejové plechovky, které se budou lišit v jejich složení.

S octem

Fáze výroby chemického odpuzovače s octovou esencí:

 1. Příprava kontejneru, ve kterém bude složení uloženo. Nejvhodnější možností je pravidelná plastová láhev s polovičním svazem. Na krk jí je nasazen sprej.
 2. Příprava složení. Octová směs je smíchána s hořčicí, po které se k ní přidá černý pepř.
 3. Plnění láhve. Když je kompozice připravena, nalije se do láhve a pevně zavřeno.

DIY Elektrické náhradní agent: Schéma, výkonná možnost

Chemické odpuzovač může být vyrobeno z košil nebo octa

S makhorkou

Aby bylo možné vytvořit odpuzovač s vadou, je třeba provést následující akce:

 1. Příprava kontejneru. V tomto případě musíte místo láhve použít skleněnou nádobu s objemem 200-300 ml. Příliš velké kontejnery by neměly být používány, protože je nepohodlné nosit s sebou.
 2. Příprava směsi. Mahorka musí být předem rozdrcena nožem a otírána, dokud se z něj nedostane prášek. Pak se mísí s pepřem a hořčicí. Připravená kompozice je posypaná do sklenice a uzavřeno víkem.

Diy Chemical Repeller

V obchodě si můžete koupit připravenou děsivou směs

Důležité! Vytvořený nástroj musí být s vámi neustále nesen. Při setkání s agresivním psem se kompozice z kontejneru nalije na zvíře.

Repaporátory psů jsou dnes ochranným nástrojem, který pomůže chránit se před agresivními zvířaty. Takové zařízení si můžete vyrobit sami, ale dříve se budete muset seznámit s hlavními rysy jejich tvorby.

Články na téma
LiveInternet