"Cat bayun": jak dát tabletům a kapkám kočce

Popis, složení, rekreační formulář

Majitelé koček jsou dobře obeznámeni se slovy „Teschka“ a „Gulka“. Během tohoto období jsou zvířata tak nesnesitelná, že někdy navštíví touhu vyhnat ho z domu. To platí zejména pro ty majitele, jejichž domácí mazlíčci vidí ulici pouze z okna. Veterinární medicína nabízí dvě řešení problému: a užívání drog. První způsob je samozřejmě mnohem snazší. Existují však případy, kdy je nemožné operovat, nebo majitel plánuje chovat zvířata. V takových případech jsou zvláštní drogy nezbytné, jedním z nich je „Cat Bayun“.

Popis, složení, rekreační formulář

"Cat Bayun" - víceúčelový lék na bylinách. Používá se pro současnou kvalitu sedativace, když je zvíře vystaveno závažnému stresu, jako regulátor aktivity a nadměrné agrese domácího mazlíčka. V některých případech je vhodná jako anestetika.

Složení zahrnuje výhradně jednu bylinky: Oregano, Donnik, Valerian Root, Hawthorn, Chmel, Motherwort, Mint, Ivy -Shaped, Kotovnik, citronový balzám, slavno. Forma dávkování: Infuze, pilulky.

Věděl jsi?Cat Bayun je magická postava ruských pohádek. Má uklidňující a ukolhavý hlas.

Farmakologické vlastnosti

Infuze

Je to bylinná odvar obsažená v malé bublině 10 ml. Má měkký sedativní účinek, saturuje tělo zvířete užitečnými látkami. Kvůli konkrétní vůni drogy vyvstává problém související s tím, jak dát kočku kapku „kočičí Bayun“. Doporučuje se jednoduše smíchat s pitnou vodou.

má také sedativní účinek na tělo kočky.

Tablety

Silnější forma léku v důsledku zvýšené koncentrace bylinných sběru v nich. Vhodné pro zvířata se světlem vzrušení, pro kočky během závažného průběhu Estros.

Pokud jde o akce, srovnáváme s běžnými uklidňujícími přípravky na byliny pro lidi, například Valerian. Báseň je vhodná pro domácí mazlíčky, kteří mají dlouhou cestu před námi. Indikace pro použitíPokud kočka neobsahuje, můžete, otevřít ústa zvířete, položit tablet „Cat Bayun“ na kořen jazyka, zavřete ústa a mírně držíte, počkejte, až kočka samotná spolkne pilulku.

Zjistěte, jak si vybrat kočku, co je takové plynulé domácí mazlíčky zapotřebí.

Domácí mazlíček s postavou je, aby byla pilulka tak velmi obtížná. Je lepší rozdrtit pilulku a smíchat ji s oblíbeným jídlem, jako je léčba.

Farmakologické vlastnosti

Má uklidňující, analgetický, antispasmodický účinek. Nezpůsobuje alergické reakce, bezpečné pro. Infuze ve vzhledu světle žluté nebo hnědé. Má travnatý zápach. Ztráta srážení během skladování je charakteristická.

Indikace pro použití

Doporučeno:

  • Pokud vás zvíře unavilo jeho výkřiky během období „Gulki“, označí území;
  • Pokud má domácí mazlíček strach z něčeho;
  • Když dojde k dlouhému přesunu;
  • je pozorována hyperaktivita;
  • Zvíře je po dlouhou dobu v neklidném stavu.
Postup aplikace a dávky

Postup aplikace a dávky

O tom, jak užívat lék je vždy zapsán na balíčku. Pokud by někdo nemohl tyto informace najít, viz níže.

Mnoho majitelů koček je často znepokojeno následujícími otázkami: a

Infuze

ANetstation pro použití kapek pro kočky „kočičí Bayun“:

  1. Před použitím dobře protřepejte bublinu s tinkturou.
  2. Otevřete bublinu a nasaďte trysku kaple. Pokud byla bublina již otevřená, spočítejte správný počet kapek.
  3. Zbytek skrýt v lednici.

Doporučuje se dát polovinu lžičky nebo 2 ml léku 3-4krát denně. Trvání kurzu 5-7 dní.

Důležité!Před použitím trochu zahřejte lék tak, aby byl při pokojové teplotě.

Pokud jedete na silnici s domácím mazlíčkem, začněte užívat drogu pár dní před odjezdem. Údaje o tom, jak dlouho začne fungovat „kočičí Bayun“, chybí, chybí. Bezpečnostní opatření a pravidla osobní hygieny

Tablety

Chcete-li upravit chování domácího mazlíčka, dejte mu 2 tablety 3-4krát denně 20 minut před jídlem nebo hodinou. Průběh léčby je podobný tomu, aby se tinktura. Před použitím je lepší konzultovat veterináře.

Bezpečnostní opatření a pravidla osobní hygieny

Opatření a pravidla hygieny jsou obyčejná. Umyjte si ruce po kontaktu se zvířetem, nedovolte kontaktu léku s potravinářskými výrobky, které člověk konzumuje.

Pokud máte v plánu dávat lék přímo, ne prostřednictvím jídla, pak dávejte pozor, aby zvíře nezpůsobilo ani samotné nebo vám. Zabalte si tlapy ručníkem nebo jinou měkkou, odolnou látkou a pevně držte. Nejlepší je provést postup společně.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Vedlejší účinky u koček při užívání kočky Bayun nebyly nalezeny, pokud majitel jasně dodržuje pokyny k použití. Výjimky jsou obzvláště citlivá plemena, která mohou být alergická na konkrétní rostlinu. Neexistují také žádné kontraindikace, protože lék na trávě.

Důležité!Jediným preventivním opatřením není dát zvířeti, kterému se nestalo 10 měsíců.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Aby oblíbený nekazil nábytek, můžete pro něj udělat

Skladovatelná životnost a podmínky skladování

Doporučuje se ukládat na suchém místě mimo sluneční světlo při teplotě 0 až +25 ° C. Skladovací životnost - jeden rok od data vydání. Otevřete láhev nádrže v chladničce ne déle než týden. Nepoužívejte opožděné.

„Cat Bayun“ je víceúčelový ekonomický nástroj, který přijde na pomoc majitelům favoritů Shaggy v mnoha situacích. A tráva zahrnutá ve složení trávy se postará o zdraví domácího mazlíčka.

Články na téma
LiveInternet