Perfektní vhodné pro psy a štěňata: jídlo pro různá plemena

Perfect Fit - Feed psem, který byl prezentován veřejnosti relativně nedávno. Navzdory své mládí však získal uznání velkého počtu chovatelů psů. Důvodem je vývoj nejvíce vyvážené výživy, a také použitím surovin s vysokou kvalitou startovacích materiálů.

Analýza složení firfect fit

Fit fit fit fithden pro psy německá produkce, vyrobená společností Mars Company. V posledních několika letech působí rostliny v Rusku. Produkty patří do třídy ekonomiky, je považována za nejvyšší kvalitu v tomto výklenku. Společnost se specializuje na výrobu nejen krmiva pro psy, ale také na kočku.

Analýza složení firfect fit

Perfektní fit logo ochranné známky

Výrobce průmyslového suchého krmiva pro psy vyvíjí řadu svých produktů s výzkumným centrem Walthem a zároveň se zaměřuje na několik důležitých faktorů: imunitu, trávicí a močový systém, silné zuby a zdravá lesklá vlna.

Pokud jde o kompozici, první a hlavní součástí suchého jídla je drůbeží mouka, včetně kuře (18 %). Tato složka je hlavním zdrojem proteinu. Zda je do této mouky zahrnuto něco jiného, ​​není známo, výrobce nezmínil. Chovatelé psů naznačují, že kompozice je také obohaceno zeleninovými bílkovinami.

Poznámka! V roli zesilovače chuti a dalšího zdroje aminokyselin se používá hydrolýza zvířat.

Asi 3 % z celkového složení je obsazeno sušenou buničinou cukru obilovin. Toto je zdroj vlákniny, které zvířata podle veterinárních lékařů potřebují pro optimální provoz trávicího traktu. Používá se aditiva chuti ve formě soli. Zdrojem živočišného bílkoviny je dehydratované celé kuřecí vejce.

Denní rychlost krmení

Složení suchého krmiva Perfektní vhodné pro dekorativní horniny

VýhodyNedostatky
  • široké použití;

  • relativně nízké náklady;

  • Složení je obohaceno o dobrý doplněk vitamínu-minerálu.

  • malá koncentrace masných výrobků;

  • obsahují velké množství kukuřice a pšenice;

  • Složení použitých antioxidantů není uvedeno.


Nechte náklady a přijatelné. Ale po provedení analýzy však na samotné peníze najdete lepší průmyslové krmivo pro psy ve složení.

Recenze psích produktů Perfect Fit

Při vývoji různých řad svých produktů se specialisté řídí plemenem a věkem psů. Na trhu existují 4 typy suchého krmiva pro ekonomiku:

  • pro štěňata není starší než jeden rok a váží méně než 10 kg;
  • pro dospělé psy po dobu jednoho roku a vážení méně než 10 kg;
  • pro štěňata až rok vážící více než 10 kg;
  • Dospělí psi vážící více než 10 kg.

Každé plemeno má individuální vlastnosti růstu a vývoje. Musí se s nimi určitě seznámit. Na čemu byste měli věnovat pozornost:

  • Štěňata pro malé plemeny: Během období aktivního růstu a vývoje potřebuje jejich tělo optimální množství vápníku a fosforu. Pro mentální aktivitu je nutná kyselina preschosagrexenová. Aby se domácího mazlíčka pohodlně najíst, podložky na suché jídlo mají miniaturní rozměry.
  • Domácí mazlíčci středních a velkých velikostí: plnohodnotný růst a vývoj, stejně jako duševní aktivita, stále hrají hlavní role, ale také přidávají aktivní růst svalové hmoty. Pouze optimální množství proteinu je schopno to poskytnout.
  • Dospělí psi jsou malí: V tomto případě je během vývoje věnována zvláštní pozornost zdraví močového systému. Z tohoto důvodu by složení průmyslového krmiva mělo být obohaceno vitamíny skupiny B a železa. Velikost granulí je malá pro pohodlné jídlo.
  • Dospělí mazlíčci střední a velké velikosti potřebují zvýšený obsah glukosaminu, aby si udrželi zdraví a mobilitu.

Cena a kde koupit

Perfektní fit jídlo pro štěňata menší než 10 kg

Je nutné pravidelně navštěvovat veterináře, který bude sledovat současný stav zdraví zvířete. V případě potřeby je třeba se změnit.

Denní rychlost krmení

Denní norma se počítá jednotlivě a závisí na plemeni, hmotnosti, aktivitě a zdravotním stavu domácího mazlíčka. Po celý život zvířete musíte pravidelně provádět vlastní úpravy stravy. Vysoce kvalitní kompletní průmyslové zdroje jsou vhodné v tom, že jejich složení je vyvážené a obohaceno nezbytnými vitamíny, minerály, makro- a mikroelementy.

Chcete -li vypočítat denní normu, musíte znát přesnou hmotnost domácího mazlíčka. Pokud je pes malý, můžete jej zvážit doma. Přesnou hmotnost můžete také měřit na jakékoli veterinární lékárně nebo klinice.

Poznámka! Veterináři doporučují neustálé sledování hmotnosti domácího mazlíčka, protože vám to umožňuje analyzovat stav zdraví.

Úpravy výkonu je v takových případech nutné:

  • Zvýšená aktivita. Domácí mazlíčci vedoucí aktivní životní styl a trávení hodně času na ulici potřebují vylepšenou stravu. Zvyšte objem krmiva na základě potřeb zvířete.
  • Těhotenství a laktace. Fena během těhotenství, stejně jako období laktace, protože zvíře musí jíst nejen pro sebe, ale také pro své potomky.
  • Speciální případy. Každé zvíře má individuální metabolismus. Pokud, se standardními standardy krmiva, domácí mazlíček zůstává tenký, mělo by být množství suchého energie mírně zvýšeno.

Perfektní vhodné pro psy a štěňata: jídlo pro různá plemena

Perfektní fit jídlo pro psy více než 10 kg

Oprava v kratším směru je nezbytná v následujících případech:

  • Některá plemena psů na genetické úrovni jsou náchylná k plnosti, proto s nejmenší sadou přebytečné hmoty by měl být objem krmiva mírně snížen. Mluvíme o francouzských buldokech, rotvajštích a labradorech.
  • Ve věku domácích zvířat (starší 7-8 let) se metabolismus zpomaluje a fyzická aktivita se snižuje. V tomto případě by měla být vhodná strava psů.

Většina zvířat, která zažila sterilizaci nebo kastraci, je náchylná k plnosti. Brzy po operaci mnozí začnou rychle přibírat nadváhu, musí být pečlivě sledováno.

Rada! Pokud není naléhavá potřeba, je lepší upřednostňovat přírodní jídlo, pokud není možné získat krmení nejvyšší kvality.

Pro doplnění těla užitečnými vitamíny, minerály, makro- a mikroelementy stačí vstoupit do polyvitaminových komplexů 1-2krát ročně 1-2krát ročně.

Cena a kde koupit

Jídlo si můžete zakoupit v nejbližších obchodech s domácími mazlíčky nebo veterinární lékárny, jakož i v online obchodech. V posledně jmenovaném je náklady přijatelnější, jak ukazuje praxe, ale nejprve se musíte ujistit, že se nejedná o podvodníky.

Náklady na malé obaly (2,6 kg) jsou nejméně 750 rublů*a velký balíček (14,5 kg) z 3 350 rublů.

Perfektní vhodné pro psy a štěňata: jídlo pro různá plemena

Normu pro jedno krmení lze vypočítat na základě hmotnosti a věku psa

Můžete vidět spoustu pozitivních a negativních recenzí o zdroji Feed Fit. Dávat to štěňátkům a dospělým psům, bez ohledu na plemeno, se průběžně nedoporučuje, neustále se nedoporučuje.

Pokud neexistuje způsob, jak získat lepší vyvážené zdroje, je lepší vyvinout smíšený systém výživy, tj. Z přírodních a průmyslových produktů. 1-2krát ročně by mělo navíc představit komplexy vitamínu-minerální.

*Ceny jsou relevantní pro leden 2020.

Články na téma
LiveInternet