West heyland white terrier: popis a popis

Příběh plemene

Western High -High White Terrier - Takto je přeloženo jméno malého bílého psa s mazanými černými očima.

Hlava-„Chrysanthemum“, sněhová bílá vlna, energický ocas-carrot-celý vzhled přitahuje pozornost a způsobuje nedobrovolnou sympatie.

Příběh plemene

Čas původu plemene Heyland Terrier není znám.

Existuje několik verzí jeho výskytu:

 1. Plemeno bylo získáno v důsledku překročení jádra teriéra a pásky.
 2. Bílý teriér byl chován v procesu překročení Kern Terrier a skotského (Aberdeen) teriéra.
 3. Existuje verze, podle které byly znalosti a Kern Terrye původně jedno plemeno- byly rozděleny výběrem na barvě vlny.
Popis a standard plemene
lovec

Zde obvykle říkají legendě o tom, jak plukovník Edward Malcolm zastřelil svého milovaného psa na lov a vzal ji jako lišku. Od té doby plukovník odstartoval pouze bílé teriéry, které nemůžete zaměnit s žádnou hrou. A nejen začal, ale také prováděl kmenovou práci s teriéry. Cílem bylo přinést Snow -White Terrier s vynikajícími loveckými vlastnostmi.

První standard plemene byl vyvinut v roce 1907 v Anglii.

Popis a standard plemene

Psi z vesta Highland White Terrier Breed mají sebevědomí, jsou hrdí. Vzhled tyto vlastnosti nijak nesdělte - ve vzhledu je to malý, vtipný, velmi hbitý pes.

Bílý teriér ideálních rozměrů by měl mít:

 1. Nůžka -kousnutí ve tvaru silné čelisti a velkými zuby.
 2. Středně velké oči, velmi tmavé, široce rozložené. Obočí visí nad očima a dává psa inteligentním a bystrým výrazem psa.
 3. Uši vztyčené, silné, špičaté.
 4. Nos je černý, poměrně velký.
 5. Kompaktní pouzdro s přímým, silným zádem.
 6. Ocas je rovný, 13-15 cm dlouho hozeno na záda. Užívání ocasu je nepřijatelné.
 7. Přední tlapy jsou silné, větší než zadní nohy jsou zaoblené, se silnými černými podložkami.
 8. Vlna je dvojitá: páteř je tuhá, rovná- podsaba je silná, měkká, krátká.
 9. Výška v Withers asi 28 cm.
Charakteristika plemene a charakteristiky charakteru
Plemeno standardu

Charakteristika plemene a charakteristiky charakteru

West Highland Terrier pravděpodobně nebude vhodný pro starší lidi a pro domov bude jeho únava únavná. Dor může být unavený zmrazením celý den.

Štěňata z bílého teriéra jsou neklidná, jejich motorická aktivita může vést k zoufalství. Všechno, čeho dosáhnou ostré zuby štěně, bude rozdrceno a zbité. Podnikem majitele je skrýt všechny věci, které může dítě zničit, výše a pryč. S věkem psa budou psi hrát více sedaji, ale ve stáří bude hrát čarodějnice - stačí vytvořit společnost.

Svaté jsou považováni za nejchutnější z teriérů, ale žárlí. Milují pozornost majitele, oddaných společníků, ale přítomnost konkurenta v domě, ať už jde o kočku nebo jiný pes, může vyvolat „objasnění vztahů“ mezi domácími mazlíčky v domě.

Děti mladší 5-7 let se West Highlands považuje za partnera pro hry-můžete s ním hýčkat, může být zastrčené. Hrdá duše moudrého muže nevytáhne ocas ocasu, tlapky nebo nadměrného „vidění“.

Nekupujte pro vzhled hračky sněhu -bílý hezký muž. Jeho předkové, narozené ve Skotsku v drsných horách, představili vašemu domácímu mazlíčku vytrvalost, neklid, pozoruhodnou inteligenci a vynikající zdraví.

Odejít

Bílý teririe se dobře přizpůsobí životu v bytech, za předpokladu, že existují nejméně dvě procházky denně. Na procházce s domácím mazlíčkem je vhodné se zapojit do aktivních her, jinak pes přinese nevysplacenou energii domů. To je riziko pro váš nábytek, boty a všechny předměty, ke kterým získá zajímavé zvíře.

Odejít
Aktivní procházky

Od 3 do 8-9 měsíců u psů se mléčné zuby mění na trvalé. Během tohoto období bude štěně kousnout všechno, vždy a všude, takže hračky a kosti z žil budou nutné. Mnoho psů hnilo to tvrdé zeleniny a ovoce během změny zubů - je to dobrá příležitost doplňovat přísun vitamínů v těle domácího mazlíčka.

Pokud má osoba to štěstí, že žije s majiteli v venkovském domě, pak lze krajinním designu říci „sbohem“. West Heyland miluje kopat díry a kopat díry. Je téměř nemožné to z toho odstavit. Ale ve vašem domě a na místě nikdy nebudou myši a krysy.

West Heyland Wight Terrier docela často trpí alergiemi na potraviny, takže je vhodné si vybrat krmivo pečlivě, jejich častá změna je nežádoucí.

Několikrát týdně, vyčesňte svého domácího mazlíčka, dvakrát ročně (alespoň) pes bude potřebovat oříznutí. Můžete řídit domácího mazlíčka do psího salonu, můžete zvládnout oříznutí. V očích a uších se častěji ořízne vlna.

Pokud se domácí mazlíček nezúčastní výstav, pak je účes West Heyland White Terier ideální volbou pro péči o vlasy.

Zajímavý: Oříznutí činí kabát hrubý, střih je měkčí.

Malí psi, s výjimkou matrací, mohou být vyrobeny krabicí - speciální krabička (můžete nést dopravce), ve kterém si domácí mazlíček bude moci přestávku od rodiny.

Jednou za měsíc musíte snížit domácí mazlíčka. Oči by měly být otřeny kusem obvazu zvlhčeného ve vařené vodě nebo ve speciálním mléku. Směr „stírání“ - do nosu.

Chcete -li očistit zuby (v Rusku zřídka čistí zuby na psy) Kupte si psí speciální kosti z žil.

Vzdělávání a odborná příprava
Účes

Koupání teriéra se koupe, jak se kontaminuje, pro hygienické účely je vlna na žaludku řezána. Veterináři a majitelé Witherers doporučují odříznutí vlny kolem konečníku.

Vzdělávání a odborná příprava

Westhelend White Terrier, navzdory malé velikosti, má vytrvalost hodného velkého psa. Výcvik psa, navzdory jeho dobrým mentálním schopnostem, proto může představovat potíže.

Teriéři potřebují časnou socializaci. Školy jsou hazardní, takže procházky se psem v městském prostředí budou muset být prováděny na vodítku.

I když je čarodějnice společníkem a nezúčastní se vážných loveckých záležitostí majitele, pak se musí naučit „gentlemanův set“ týmů. To usnadní jeho život a magisterský život. Týmy:

 • ke mě;
 • nelze (Fu);
 • sedět;
 • vydržet;
 • lhát;
 • vedle

Měl by vědět a hrát každého psa. Chytrý teriér se naučit tyto příkazy je zcela snadné. Nezapomeňte se pohladit a poskytnout útržek pro správné provedení příkazu.

Kolik žije West Terrier?

Znalosti mají docela dobré zdraví a žijí v průměru 13-15 let. Dobrá péče, pozorný přístup k potřebám domácího mazlíčka může prodloužit životnost domácího mazlíčka o 2-3 roky.

Kolik to stojí a jak si vybrat štěně?

Je optimální vzít teriérovou čarodějnici, když bude 10-12 týdnů.

Kolik žije West Terrier?
Štěně

Nákup teriérů West Heyland od chovatelů a školek je oprávněný:

 1. Majitel obdrží úplný balíček dokumentů, štěně, doručený od červů a očkovaných.
 2. Od chovatele můžete získat všechna možná doporučení a odpovědi na otázky týkající se krmení dítěte a péči o něj.
 3. Bude možné pozvat nezávislého odborníka k posouzení třídy štěňátka.

Obecná doporučení pro výběr dítěte:

 • Štěně by mělo mít čisté oči bez toků;
 • lesklá (ne matná) vlna bez proroka;
 • Čisté bez plaku uvnitř uší;
 • Je lepší vzít dítě veselé, aktivní (ale ne příliš mnoho). Puppyho letargie může mluvit o jeho nemoci.

Závěr

„Ztělesnění teriérů“ - takto filmaři Velké Británie hovoří o veselém, neklidným, přetrvávajícím v dosažení cíle West Highland White Teriere.

Články na téma
LiveInternet