Prasicide tablety: jak dát kočkám

Krátký popis, složení a dávkovací forma léku

Jakékoli, dokonce i ta nejvíce očkování v domácnosti. A před provedením vakcíny musí milující majitel udělat deJetting (Kill Worms). Jen pro takové případy i pro prevenci parazitů se hodí stoly Prazicide Cat.

Krátký popis, složení a dávkovací forma léku

Antiparazitický medicína „prazicid“ je navržena tak, aby zničila kulaté červy, stejně jako hybridy. Toto je moderní smíšená droga, která se skládá z pyrantelu Pamoat a Prazikantela.

Věděl jsi?Zvon na zvířecím límci není jen krásný prvek, ale také vynikající prevence červů. Zvonící hračka vyděsí ptáka nebo myš a chrání zvíře před jídlem nakaženého červy.

Akce látek je poměrně jednoduchá: paralyzují aktivity červů. Zvláštností tablet je, že jsou rychle absorbovány do tkaniny a také rychle vycházejí přes močový systém.

Tablety PRAZICIDE CAT jsou k dispozici pro 3 nebo 6 kusů ve speciálním balíčku, což nutně obsahuje pokyny pro použití.

Léčivé vlastnosti

Léčivé vlastnosti

„Prazicid“ má vynikající účinek na všechny červy bez ohledu na fázi jejich vývoje. Tablety blokují svalové oblasti parazitů, díky nimž jsou nehybné a neschopné se pohybovat v těle zvířete a ublížit jim.

Lék je však při použití nízko toxického, je nutné přísně dodržovat všechna pravidla uvedená v pokynech pro použití.

Také účinné prostředky od červů jsou:

Indikace pro použití

Prazicide Prostevek je také předepsán dospělými, jsou také vhodné pro koťata od 3 do 4 týdnů. Lék může být předepsán jak pro léčbu, tak pro prevenci infekce kulatými nebo páskovými červy, stejně jako smíšené formy.

Postup aplikace a dávky

Tablet je zvířete dán jednou, vždy ráno před prvním krmením (pokud zvíře odmítá užívat lék bez pomoci, můžete jej smíchat s jídlem).

Indikace pro použití

1 pilulka je navržena pro kočku vážící 3 kg.

Při léčbě pokročilých forem nemocí s červy se doporučuje re -reception nejprve 10 dní po prvním triku.

Nevyžaduje se další strava nebo hladovění pro zvýšení účinku.

Těhotné kočky jsou předepsané ceně měsíčně před porodem a ošetřovatelské matky mohou lék jíst nejdříve 3 týdny po porodu.

Důležité!Domácí dlouhá by měla být tlačena alespoň jednou za čtvrtinu. A bylo by pro majitele hezké pít Anthelmintic alespoň jednou ročně.

Bezpečnostní opatření a osobní hygiena

Bezpečnostní pravidla při práci s tímto lékem se málo liší od opatření s chováním s jakýmikoli farmakologickými živočišnými produkty:

  1. Během tabletu byste se neměli dotknout obličeje.
  2. Po užívání léku je nutné umýt ruce gelem nebo mýdlem.
  3. Balení by mělo být okamžitě vyhozeno.

Budete mít zájem vědět, jak se dozvědět o IHS

Kontraindikace a vedlejší účinky

Lék je kontraindikován v koťatech až tři týdny věku, krmí kočky až měsíc a zvířata, která mají intoleranci na účinné látky tabletů.

Postup aplikace a dávky

Obvykle neexistují žádné vedlejší účinky, mírná alergická reakce nebo snížení chuti k jídlu v první den je možné.

S předávkováním je možné zvracení nebo nepořádek žaludku. V tomto případě musí být zvíře prokázáno veterinárnímu lékaři.

Zjistěte více než kočky a jaké metody léčby u takových onemocnění:

Skladovatelná životnost a podmínky skladování

"Prazicid" uloženo v suchém, tmavém, nepřístupném místě pro děti, daleko od potravinářských výrobků. Speciální teplotní podmínky nevyžadují. Vhodné po dobu tří let od data výroby.

Důležité!Po datu vypršení platnosti je lék zakázán používat lék.

Prasicide tablety jsou moderní vynikající prostředek pro prevenci a boje červy. Zvíře nebude trpět parazity a milující majitel bude klidně spát, protože věděl, že oblíbený je zdravý a plný síly.

Články na téma
LiveInternet