"Vetom 1.".1 ": jak chovat a dát kočkám

Popis, složení, výstupní formulář

Droga "Vetom 1.1 „Veterinární lékaři používají pro léčbu domácích koček a koček po mnoho let. A ne marně, protože má mnoho pozitivních vlastností, umožňuje vám rychle se zotavit po operaci nebo jakékoli onemocnění. Pojďme se s tímto lékem seznámit podrobněji a zjistěme, jaké jeho složení, terapeutický účinek, dávkování a mnoho dalšího.

Popis, složení, výstupní formulář

Vetom je velmi populární, protože se jedná o efektivní nástroj v boji proti mnoha nemocem. Může být použit pro preventivní účely k urychlení růstu a podpory imunity. Terapeutický účinek

Má formu bílého prášku se sladkou chutí, dobře rozpuštěnou ve vodě, výrazný zápach nemá.

Věděl jsi?Kočky nemají žádné receptory odpovědné za rozpoznávání sladké chuti. Proto taková jídla, jako jsou sušenky, koláče a čokoláda pro lidi, pro ně nepředstavují žádný zájem.

Hlavní platnou součástí ve složení je koncentrovaná sena, která spouští proces výroby interferonu. Interferon je protein zodpovědný za ochranu těla a je to hlavní bariéra pro patogenní mikroorganismy. Bakterie sena má typ spor a jsou uloženy ve speciálním živném médiu, které je také součástí léku.

Podívejte se na pokyny pro použití jiných koček pro kočky, jako například: a

Jedná se o neškodné rostlinné komponenty, jako je extrakt z kukuřice, škrob a cukrový prášek. „Vetom“ se uvolňuje v balíčcích od 2 do 200 g nebo v lahvích od 500 do 1000 g. Uvnitř pytlů na fólii, ve kterých je prášek zapečetěn, a lahve jsou hermeticky uzavřené hustým víkem. Existuje další typ drog - tablety a tobolky, je však velmi obtížné je najít na policích v obchodech s domácími mazlíčky.

Důležité!Forma uvolňování léčiva neovlivňuje jeho účinnost, takže si můžete zakoupit některý z navrhovaných v obchodě pro domácí zvířata.

Terapeutický účinek

Jeho akce „veterinář“ začíná v žaludku. Sena se usadí na stěnách a od této chvíle začíná proces aktivní výroby interferonu. Poté je regulován trávicí trakt, metabolismus je normalizován a regenerační procesy jsou také stimulovány v těle. Kromě toho tento lék zvyšuje rezistenci těla vůči virům, různým druhům hub a bakterií a také zlepšuje rezistenci vůči alergickým reakcím. Všechny tyto pozitivní faktory lze shrnout a říci, že „veterinář“ funguje jako imunomodulátor a tlačí tělo k boji proti zahraničním projevům. Indikace pro použití

Indikace pro použití

Uvádíme nejčastější důvody, proč může kočka předepsat kurz recepce vetoma:

 • jakákoli forma alergických reakcí;
 • Tělesná hmotnost nad normou;
 • slabá imunita;
 • hormonální poruchy;
 • narušený nebo pomalý metabolismus;
 • nemoci způsobené virem;
 • onkologie;
 • Gastrointestinální poruchy;
 • různé druhy infekcí;
 • špatný růst koťat;
 • otrava;
 • zotavení po operaci;
 • průjem.

Věděl jsi?Diarya u koček může způsobit mléko. Existuje společný názor, že kočky jsou milovníky mléka, ale tato informace je ve skutečnosti chybná. Faktem je, že většina našich načechraných přátel má nesnášenlivost laktózy, takže mléko není nejlepším nápadem pro léčbu.

Ale samozřejmě je to neúplný seznam, protože, jak jsme již zmínili, může být lék předepsán pro preventivní účely pro malé i dospělé kočky i kočky. Veterinární lékař můžete vždy požádat o to, jaký účel jmenoval tento nástroj.

Postup aplikace a dávky

Postup aplikace a dávky

Není obtížné to použít, stačí číst připojené pokyny pro použití pro kočky. Musíte zředit prášek v čisté vodě, dokud se nedosáhne odpružení.

Na základě účelu recepce existují následující dávky:

 • Prevence - jednou denně v množství 50 mg na 1 kg tělesné hmotnosti. Kurz obvykle trvá asi dva až tři týdny.
 • V těžkých formách dysbiózy, průjmu a dalších onemocnění střeva se klystýr provádí před vstupem drogy. Používá se v takových případech 3-5 dní.
 • Se sníženou imunitou je obvykle vypouštěno 50 mg/kg dvakrát denně. Recepční kurz - jeden týden.
 • S infekcí nebo virovým onemocněním zůstává dávka stejná, pouze 4krát denně po dobu 3-5 dnů.
 • V případě porušení zažívání stejná dávka jednou za tři dny v průběhu 10 dnů.
Bezpečnostní opatření a osobní hygiena

Pokud máte pochybnosti o tom, jak chovat „Veta 1.1 “U koček budou doporučení pro vás následující: Vezměte si čajovou lžičku, změřte požadované množství prášku a zřeďte v malém množství teplé vody teplotou 38-40 stupňů.

Důležité!Prášek se ve vodě úplně nerozpustí, takže nečekejte, až k tomu dojde.

Poté můžete lék přidat k obvyklému pití a jídlu, množství léku je obvykle malé, takže to neovlivňuje chuť. Ale pokud však kočka nebo kočka voněla nějaký druh chuti, můžete použít stříkačku a vstříknit ústa a pokusit se dostat ke kořenu jazyka.

Zjistěte více než kočky jsou nemocné a jaké metody léčby nemocí, jako jsou:

Bezpečnostní opatření a osobní hygiena

Při používání léku „Vetom 1.1 „Musí dodržovat určitá pravidla osobní hygieny a bezpečnostní opatření, a to:

 • Během přípravy léku nemůžete jíst jídlo, pití a kouř;
 • Po skončení všech postupů je dobré čistit ruce mýdlem;
 • Pokud produkt vstoupí do kůže nebo sliznic, musíte je okamžitě opláchnout tekoucí vodou.
Kontraindikace a vedlejší účinky

Kontraindikace a vedlejší účinky

Vedlejší účinky po použití „vetomu“ nebyly nalezeny, to znamená, že je to docela bezpečné a můžete ji bezpečně dát svému nadýchanému příteli. Jedinou výjimkou je kočka s cukrovkou, v tomto případě je užívání tohoto léku přijatelné. Mnoho majitelů chmýří se často obává lékařů o výskytu alergií, ale spěcháme, abychom vás ujistili, protože k takové reakci může dojít pouze s individuální nesnášenlivostí na bakterie sena, což je vzácné docela zřídka zřídka.

Důležité!Nestojí za to kvůli nedostatku špatných důsledků z přijetí zanedbávání dávkování. Musíte určitě poradit s lékařem ve veterinárním lékaři "VEtoma 1.jeden““ A vždy plnit Pokyny pro Dospělé kočky a koťata.

Skladovatelná životnost a podmínky skladování

Životnost drogy je 4 roky od data prodeje. Po vypršení platnosti vypršení platnosti jej nelze použít. Uloží se a transportován na místě, kde velké množství světla a vlhkosti nespadá na teplotu 0 až 30 stupňů. Po otevření balení skladujte při pokojové teplotě ne více než 15 dní. Pokud jsou v domě děti, pak pro ně uložte na místech. Skladovatelná životnost a podmínky skladování

"Vetom 1.".1 „V domácích zeměpisných šířkách se dobře prosadil jako lék, který dokonale slaví poruchy trávení, pomáhá se vyrovnat s patogenními mikroorganismy a zlepšuje metabolismus. Kromě toho nemá prakticky žádné kontraindikace a vedlejší účinky. A pohodlné balení a nízká cena budou při nákupu další výhody. Nyní víte, jak jí dát kočku a za jakých okolností „Vetom 1.1 "bude efektivní. Jen nezapomeňte konzultovat veterináře.

61

Články na téma
LiveInternet