Diy vodítkový ovladač

Výběr vodítka psů je vážná záležitost, protože toto příslušenství je vždy potřebné na procházkách. Před nákupem je třeba zvážit několik požadavků na takové věci. Kontrola pro psy se často používá v procesu výuky domácího mazlíčka. Před nanesením zařízení je však nutné pečlivě prostudovat princip jeho akce, aby nedošlo k poškození psa.

Proč stojí za to vybrat ovladač

Vodítko ovladače je zařízení nylonového šňůry asi 3 metry dlouhé. Vytvořeno produktem byl filmolog Antoine Najaryan, aby bylo najevo zvíře, které je přesně hlavní. Řadič vám umožňuje upravit chování domácího mazlíčka tak, aby si jasně uvědomil, že je vyžadován a nesnaží se ovládnout jeho majiteli.

Proč stojí za to vybrat ovladač

Kontrola vodítka-vynikající příslušenství pro výcvik psů

Pozitivní aspekty takového zařízení zahrnují následující:

  • Na rozdíl od přísného límce, ovladač nezpůsobuje domácímu mazlíčku vážné poškození.
  • Jeden lehký pohyb stačí, aby pes pochopil, že je nutný a nesnaží se změnit trajektorii pohybu.
  • Lze použít současně jako límec a vodítko.
  • Dobrá kovová západka je nainstalována na kvalitním produktu, který drží vodítko v nejcitlivějším bodě krku zvířete. Navíc se nebude plazit s žádnou akcí psa, takže nevyžaduje konstantní kontrolu.
  • Ovladač je docela lehký a tenký, je snadné ho držet ve vašich rukou a ovládat psa.
  • Po aktivním působení psa není nutné opravit límec, vždy zůstává ve správné poloze.
  • Zařízení lze použít ve vztahu ke dvěma psy najednou, pokud je druhý podobný límec vyroben z popisovače vodítka.

Pozornost! Vodítko ovladače je vhodné pro jakékoli plemeno psů. Zařízení je tak odolné, že dokáže odolávat nákladům více než 500 kg.

Mezi výhody patří absence ostrých dílů na produktu, což výrazně snižuje riziko zranění domácího mazlíčka a schopnost opravit vodítko na pásu během koberců na kole nebo jiných outdoorových aktivitách. Kromě toho se jedná o skutečně efektivní nástroj, který vám umožní vychovávat psa a naučit ho nezbytné příkazy, aniž by to způsobilo její bolestivé pocity.

Provozní princip

Některé online obchody prodávají špatně kvalitní příslušenství

Mezi negativní aspekty takového zařízení patří nízká kvalita některých produktů, zejména při nákupu v neznámých online obchodech. Samotný design je však poměrně jednoduchý, takže nevýhody je někdy možné jej napravit sami.

Pozornost! Před použitím takového objektu se doporučuje studovat pokyny, aby se zvíře nedařilo dodávat nepříjemné pocity.

Provozní princip

Externě je kontrola ovladače tří metrů nylonový šňůra, na nichž jsou na obou stranách dva pájené kroužky různých velikostí. Existují také dva opravy, které vám umožňují ovládat napětí vodítka. Produkt kombinuje funkce obyčejných a přísných (používaných pro trénink) obojky.

Jak si ušít ovladač sami

Používání ovladače umožňuje naučit psa poslouchat majitele

Princip působení vodítka pro psy je následující: Poté, co se zařízení nosí na zvíře, můžete začít pohybovat. V této době by měl pes jít poblíž. Pokud domácí mazlíček nechce jít správně, je neustále rozptylován lidmi a zvířaty, různými předměty, stačí jen ostře zvýšit vodítko nahoru. Výsledkem je, že se pes bude cítit bolestivé komprese, která netrvá dlouho. Pro domácího mazlíčka to však bude stačit k pochopení, že dělá něco špatně.

Účinek se projevuje v důsledku účinku na smyslové orgány psa. Takové metody školení poskytují více výsledku než jednoduchý a pravidelný trénink ve slovech.

Pozornost! Během tréninku je důležité vyslovit nezbytné příkazy včas, aby pes pochopil, co od něj chtějí.

Jak si ušít ovladač sami

Pokud neexistuje způsob, jak koupit řadič ovladače, lze jej snadno provést samostatně doma podle fázovaných pokynů. Za tímto účelem je silná nylonová šňůra vyžadována asi 3 metry, je lepší vzít průměr nejméně 8 mm. Konce šňůry musí být zpracovány tak, aby se nerozšířily. Za tímto účelem můžete použít lehčí nebo provést tento postup přes sporák.

Na jedné straně by měla být mobilní smyčka. Chcete -li to provést, musíte si dát kovový prsten na šňůru, který se sklouzne po celé délce. Chcete -li to opravit, musíte použít odolná vlákna. Šití okraje Ringorka, poté zabalí uzel. Doporučuje se také zpracovat oblast spojení s lepidlem tak, aby byla fixace nejodolnější.

Pro získání vhodného produktu je nutné správně provést všechny výpočty, jinak může dojít k nehodě během tréninku (pes se může dusit).

Je důležité nezapomenout na omezovač. Může být vyroben z jakéhokoli odolného materiálu, který je upevněn kolem šňůry s nitěmi, držáky, různými svorkami. Je nutné zajistit, aby se omezovač pohyboval, ale s obtížemi.

Chcete -li vytvořit smyčku pro ruku, budete muset opakovat stejné akce. Místo připojení je pevně pevné pomocí vláken a poté pečlivě potaženo lepidlem.

Jak se nasadit a trénovat psa pomocí ovladače správně

Vodítko lze provést vlastními rukama, ale je důležité, aby pocházelo z materiálů s vysokou kvalitou

Jak se nasadit a trénovat psa pomocí ovladače správně

Použití vodítka řadiče je důležité začít s postupným zvyklým zvířetem k takovému produktu. Za prvé, pes ho musí naučit, aby si oblékl. Je nutné ukázat domácímu mazlíčku, že s ním není nic špatného. Je důležité dodržovat jednoduché principy, které pomohou rychle zvyknout zvíře na nové vodítko:

  • Nylonová šňůra je položena na povrch tak, aby se vytvořilo písmeno „P“, západka je umístěna na levé straně.
  • Poté, co je zařízení nošeno na psa, musíte pečlivě zkontrolovat jeho protažení. Při správném použití mezi límcem a krkem psa by měl prst majitele projít. V tomto případě se produkt nosí správně a nezpůsobí domácímu mazlíčku nepohodlí. Pokud je vzdálenost větší, pak se ovladač neustále sklouzne, což bude narušit výcvikový proces, majitel nebude schopen normálně ovládat akce psa.
  • Je důležité, aby límec byl umístěn bezprostředně za ušima domácího mazlíčka. V tomto případě se pes při roztržení vodítka okamžitě bude cítit nepohodlí.

Pozornost! Pouze v případě řádného použití vodítka má majitel příležitost ovládat domácího mazlíčka jakéhokoli plemene a váhy. Takové tréninkové metody jsou skvělé pro mladé psy, kteří teprve začínají studovat.

Použití vodítka je možné pouze během tréninku a chůze. Nedoporučuje se používat produkt k neustálému používání. Při správném provedení všech příkazů musí být pes podporován.

Diy vodítkový ovladač

Musíte správně nasadit ovladač pro psy, abyste to nezpůsobili nepohodlí

Pokud dodržujete všechna doporučení pro správné použití ovladače, pak po chvíli nadýchaný domácí mazlíček vyvine určitý reflex a provede všechny potřebné příkazy i bez něj. Je důležité pochopit, že pes nemůže být způsoben nepříjemnými pocity, aby nezkazil proces učení.

Články na téma
LiveInternet