Plemena psů podobné mláďatům

Bressers of the Dog World

Díky pečlivé práci chovatelů bylo chováno mnoho různých plemen psů, zcela na rozdíl od sebe.

Stále častěji, zahájení čtyřčlenného společníka, chce majitel vlastnit domácího mazlíčka s původním vzhledem. Svět psů je plný rozmanitosti, existují psi podobné vlkům, lišky a dokonce i medvědů.

Bressers of the Dog World

Existuje velké množství psích plemen podobných mláďatům na světě. Mezi chovateli psů jsou takoví „domácí medvědi“ velmi úspěšní.

Závěr
Velký zástupce

Existují velká a miniaturní plemena, vnitřní a ulice, jemné společníci a vážní stráže. Všichni tito psi jsou sjednoceni velmi silnou kožešinou a malými nemotornými pohyby, díky nimž jsou podobné mláďata. Chovatel nováčků často neví, jak se nazývají plemena psů podobných mláďatům. Existuje několik takových plemen, budeme z nich považovat za nejoblíbenější.

Pomeranian Spitz

Zástupcem tohoto plemene je malý pes, podobný medvídka. Pomeranian Spitz má populární mazlíček, ideální pro údržbu v bytě, má kompaktní rozměry. Hmotnost dětí není více než tři kilogramy a výška není vyšší než 23 cm. Spitz má dlouhou vlnu, která tvoří krásný límec na krku, a načechrané kalhoty na končetinách. Psi mají různé barvy: bílá, černá, soble, hnědá, smetana atd.D.

Vlna potřebuje pečlivou péči. Dvakrát týdně je nutné česat Spitz, používám obvyklý hřeben a pudder. V tomto případě musí být domácí mazlíček oříznut, podobnost psa s medvědem může být ještě více vyrobena. Účes se provádí nejméně 1krát za 2 - 3 měsíce.

Plemena psů podobné mláďatům
Pomeranian Spitz

Spitz se snadno trénuje, je chytrý a chytrý. Domácí mazlíček miluje pozornost majitele a je vždy připraven na šílenství a hraní. Miniaturní pes má impozantní dispozice, ale samozřejmě nemůže lidem způsobit vážná zranění. Roztržení oblečení nebo ponechání stop vašich malých zubů je však snadné. Od dětství je nutné vzdělávat štěně, v takovém případě bude domácí mazlíček poslušný a přátelský ke všem rodinným příslušníkům.

Pomeranian Spitz bude dobrou volbou například pro starší lidi. Roztomilý medvěd rozzáří osamělost a dá majiteli lásku a náklonnost. Věk psů pomeranian Spitz je 12 - 14 let.

Ten pudl

Další vnitřní plyšové plemeno psa. Pudl má malou velikost, výška dosáhne ne více než 28 cm.

Pudle má silnou a zvlněnou vlnu. Barva může být jiná: červená, černá, bílá, čokoláda, meruňka nebo šedá. Péče o vlnu každodenní česání. Je -li to žádoucí, může být ten pudl oříznut. Díky profesionálnímu účesu salonu bude pes vždy vypadat jako plyšový medvěd.

Plemena psů podobné mláďatům
Ten pudl

Pudl může bezpečně přinést rodina s dětmi a jinými zvířaty. Mysl a rychlé vtip umožňují domácímu mazlíčku rychle si pamatovat nové týmy. Malý pes bude vynikajícím společníkem pro celou rodinu.

Že pudlovi lze nazvat dlouhým liverem. Potěší svého pána 15 - 18 let.

Chau Chau

Jedno z nejstarších plemen psů. Jméno Chau Chau je přeloženo jako „pes - Shaggy Lion“. Zástupci tohoto plemene mají poměrně velkou velikost. Růst dospělého psa je od 46 do 56 cm. Hmotnost od 20 do 32 kg.

Plemena psů podobné mláďatům
Chau-chau

Chau Chau má silnou a dlouhou vlnu. Díky načechranému kožichu, ponurému výrazu čenichu, trochu zaoblené uši a speciální tělesné pleť, vypadá pes jako medvídek. Zvláštní kouzlo zástupcům plemene dává neobvyklý tmavě modrý jazyk a černé dásně.

Existuje několik možných stánků Chau Chau. Mohou být červené, černé, modré, krémové a vzácné barvy - zimt. Je snadné se starat o vlasy psa. Má majetek pro sebeurčení a nespadne. Stačí k tomu, aby domácí mazlíčka čempa jednou týdně. Pokud se zvíře účastní výstav, je řezáno.

Chau Chau - narozený stráž. Je nutné zahájit tento vážný medvěd pevnou rukou. Je nutné prokázat své vůdčí vlastnosti, jinak pes nebude dodržovat požadavky vlastníka. Pokud má rodina jiná zvířata, pak by se Chau Chau měl učit, aby byl tolerantní z dětství. Pes je lhostejný k dětem, ale malé dítě může ublížit. V případě, že se děti chovají nevhodně na Chau Chau, nevydrží své triky.

Pes se stane ideálním mazlíčkem pro klidnou, sebevědomý člověk, který bude připraven na Chau Chau zřídka vyjadřuje své pocity a neochotně provádí příkazy.

V průměru zástupci plemene žijí 10 - 15 let.

Chau Chau Panda

Nejedná se o samostatné plemeno psů, ale obyčejná šou, malovaný pod Pandou. Psi této barvy jsou v Číně velmi populární. To není překvapivé, protože mít domácího mazlíčka podobného bambusového medvěda je snem mnoha. Příběh Chau Chau Panda začal skutečností, že majitel jednoho z obchodů s domácími mazlíčky šel na trik.

Plemena psů podobné mláďatům
Chau-Chau Panda

Aby přilákal zákazníky, namaloval několik štěňat v černé a bílé. Lidé okamžitě koupili malé pandry a plyšové nemotorné děti dobyly celou zemi.

Barva je pro psa bezpečná, ale jeden obraz je dostačující asi 6 týdnů. Majitel se dále rozhodne opustit Chau Chau s přirozenou vlněnou barvou nebo znovu zakrývat domácího mazlíčka na rampu.

Nyní najdete populární čínský pes s medicínou váhou také v jiných zemích, kde lidé rádi začnou tohoto mazlíčka s exotickým zbarvením.

Závěr

Psi podobné plyšovému medvědi jsou velmi žádané. Zahájení takového domácího mazlíčka byste se neměli spoléhat pouze na zajímavý vzhled. Je důležité vyhodnotit vaši sílu a podmínky pro zadržení psa, aby se domácí medvěda cítila pohodlně a potěší majitele.

Články na téma
LiveInternet