Psi pro psy: silnice, přenosná v kleci na ulici

Jít na výlet, majitelé psů nemohou vždy zjistit, s kým opustit svého domácího mazlíčka, a někdy takový záměr není zpočátku původně. Vezmete si psa s sebou, budete nevyhnutelně muset přemýšlet o tom, jak jej poskytnout na silnici vše potřebné, včetně vody. Zde přichází na pomoc a přichází přenosný piják pro psy.

Na co jsou přenosné pijáky pití psů

Psi musí konzumovat vodu několikrát denně. Norma tekutiny závisí na mnoha faktorech: velikost zvířete, jeho životní styl a strava. Jedna věc zůstává nezměněna: Každý mazlíček by měl mít vždy přístup k čisté vodě.

Na co jsou přenosné pijáky pití psů

Patter Pitanist

Poznámka! Pokud strava sestává hlavně ze suchého krmiva pro psy, jako je dokonalé přizpůsobení, musí zvíře konzumovat více tekutin denně.

Mimo dům během dlouhých výletů nebo výstav s zajištěním naplnění této podmínky se objevují potíže. Vezměte si velkou domácí misku s sebou na silnici nepraktické. Je také nepohodlné pít psa z obyčejné láhve. Výhodou přenosných pijáků je to, že jejich design vám umožňuje pít domácího mazlíčka na cestách, aniž byste trávili spoustu času a bez riskování, že se budete chovat vodou.

Odrůdy pijáků pro psy

Auto -člun s vodou a automobilovým podavačem s dokonalostí krmiva

Odrůdy pijáků pro psy

Kromě obvyklých plastových, kovových a keramických misek vhodných pro dům mohou být pijáci psů prezentováni v několika dalších formátech:

  • Impotence vypadá jako mísa s víkem. Je dobře vhodný pro dlouhodobě plemena, protože design takového pijáka zabraňuje vstupu vlny do vody. Další pohodlí spočívá v tom, že při převrácení mísy se tekutina nerozlije, odkud pocházelo jméno;
  • Thermomisa je možnost pro psy žijící v klecích na ulici. V chladném období to vytápěcí funkce neumožňuje tekutině zamrznout v misce. Takoví pijáci pracují z napájecí sítě, jejich design zajišťuje spolehlivou ochranu drátu před zahříváním;
  • Koberec pro psy má speciální nádrž, která je plná vody. Tekutina postupně teče z nádoby v talíři a poskytuje konstantní dostupnost vody pro domácího mazlíčka. Nádrž může mít jednoduchý kuželový tvar nebo složitější design s filtry sestavených -například v Catmate Carrier (jak to vypadá, najdete podle článku CM335E);
  • Přenosný vrták Fonan je dalším typem automatického pijáka, který je vhodný pro ubytování na ulici. Pohodlné pro situace, kdy musíte dlouho nechat domácího mazlíčka na dlouhou dobu;
  • A konečně, posledním pijákem pro psy je silnice. V této kategorii najdete několik různých návrhů sjednocených podle společných funkcí: pohodlná forma pro skládání, například v silničním batohu a ochranu před únikem.

Kterou misku na silnici si vybrat pro psa

Přenosné pijáci se obvykle vyrábějí ve formě láhve. Je vhodné ji udržovat v tašce, batohu nebo dokonce opravit lanem na paži. Voda se nerozlévá a speciální trysky vám umožňují pít psa bez problémů. Různí výrobci nabízejí velký výběr dostupných návrhů:

  • Aqua Dog District je láhev s talířem připojeným k krku - zdání přenosné mísy. Při stlačování nádoby se voda rozlila do talíře a aby ji zničilo, stačí zastavit stisknutí lahví na stěnách;
  • Láhev v případě používané jako miska k pití se používá podobným způsobem. Jediný rozdíl je v tom, že při stisknutí na kontejneru musí být převrácen. Voda proudí do pouzdra připevněného krkem láhve a pes z ní může pít, jako od obyčejného pijáka;

Kterou misku na silnici si vybrat pro psa

Piják pití aqua psů

  • Formát termosky je další dostupná možnost. Takovým pijákem je nádoba, což je materiál, který je plastový, sklo nebo kov, s velkým víkem, které se snadno promění v pitnou misku;
  • Kovová láhev s míčem ve formě míče. Pet získá přístup k vodě, když olizuje míčovou sadu. Tento míč se mírně prohýbá, když se stiskne, prochází tekutinou, zbytek času brání.

V mnoha ohledech závisí volba na vlastních preferencích majitele psa. Všechny uvažované formáty jisker mohou zaručit, že jejich obsah se při přenášení v tašce nerozlije. Během libry psa, aby se zabránilo postřiku vody, by nejpraktičtějším možností byla láhev s kuličkovým míčem. Pro psa však může být více obeznámen s pijákem se samostatným nádobou, do které se voda nalije.

Poznámka! Náklady na pijáka jsou více závislé na jeho objemu a materiálu výroby než na designu.

Jak vybrat pijáka do hlasování

Existují „fontány“ dvou typů: mechanické a automatické.

Mechanický piják je navržen tak, aby jej používal na ulici pro majitele soukromých domů. Souprava obsahuje hadici, která je připojena k systému zásobování vodou. Pes může takovému pijákovi nezávisle zapnout: Stačí krok na panelu tak, aby se objevila malá fontána.

Důležité! Školení v tom nebude trvat moc času a také přispěje k rozvoji kognitivních schopností zvířete.

Automatické verze fontán jsou velmi popularity, protože jsou velmi vhodné pro ubytování kdekoli, jak na ulici, tak v domě. Značky jako Drinkwell Original from Petsfe, Lotus a Spring from Feed-Ex jsou sláva. Nápoje tohoto typu mají nádrže různých možných svazků, kde se voda nalije. Neustále prochází filtry a nalije se ve formě malé vertikální nebo vodorovné fontány.

Výběr mezi mechanickým a automatickým librou libry, nejprve byste se měli podívat na to, zda má být použit v místnosti nebo mimo něj. Nepochybnou výhodou mechaniky je to, že stačí jej připojit k systému zásobování vodou jednou a poskytnout domácího mazlíčka na dlouhou dobu dopředu. Zároveň je automatizace kompaktnější a opatrnější a její design brání hojnému stříkání vody.

Jak vybrat pijáka do hlasování

Mechanická dotazovací nádrž

Jak používat pijáka psa

Automatické světové údaje jsou nejjednodušší používat, protože vyžadují minimální účast osoby. Vzhledem k tomu, že mají speciální nádrž pro kapalinu, je zásoba dostatečná na dlouhou dobu a nevznikne žádné riziko, že domácí mazlíček zůstane bez pití.

Důležité! Voda v pijákovi musí být aktualizována denně, i když pes neměl čas na to všechno. Stagnující voda může poškodit zdraví zvířete.

Létající pití v tomto ohledu je ještě pohodlnější, protože kapalina neustále cirkuluje. Často také vytvářejí filtry, které si zachovávají čerstvost vody, což umožňuje ji méně často měnit.

Jak používat pijáka psa

Automatický volební piják

Automatičtí pijáci, zejména s filtry, potřebují pravidelné čištění, aby se zabránilo hromadění znečišťujících částic.

Pijáci silnic se také snadno používají. Když přijde čas na pití psa, stačí získat nádobu, nalijte obsah do připojené kapacity vybraného pohodlného formátu a dejte jej domácímu mazlíčku.

Různé typy pijáků pro psy vás mohou zmatené, ale ve skutečnosti si vyberte nejvhodnější. Stačí rozhodnout, jaké podmínky budou použity a který design je pro majitele a psa pohodlnější. Je to přítomnost velké volby, která umožňuje všem najít ideální možnost pro sebe.

Články na téma
LiveInternet