Možnosti, jak lze nazvat alabai

Tvrdé tipy pro Alabaev

Pokud se rozhodnete koupit Alabay, buďte připraveni, aby se z malého štěně změnil na dospělého majestátního psa působivých velikostí. Věnujte pozornost socializaci psa a poté v jeho osobě získáte oddaného a věrného člena rodiny.

Název domácího mazlíčka je také prvkem socializace, a proto je nutné předem přemýšlet, co lze Alabai nazvat.

Tvrdé tipy pro Alabaev

Přijďte si vážně vybrat přezdívku pro Alaby. Uvědomte si, že to nemůžete změnit za pár měsíců, pokud se náhle zastaví jako. Aby se úkol trochu odlehčil, jsou doporučení předložena pozornosti, která pomůže nepřivést chybu při výběru:

Co nazvat chlapci?
- Čekám na své neobvyklé jméno ..
  • Jednoduchost výslovnosti. Skromné, ale mnoho zanedbávání. Ale pokud vezmete psa takových velikostí, pak buďte připraveni, že v případě neposlušnosti to budete muset přísně nazvat přísně. Bude to směšné, pokud to nefunguje, aby řekla její přezdívka.
  • Umístěte všechny možnosti, které jsou nevhodné na externí data psa. Alabai se liší jeho velikostí. Žádné dítě, zlato.
  • Nedávejte psovi přezdívku, se kterou jsou spojeny špatné vzpomínky. Vzhled nového člena rodiny by měl přinést pouze radost.
  • Mějte na paměti, že slabiky začínající souhláskou jsou pro asimilace snazší pro psa.
  • Doporučená délka názvu se pohybuje od 2-4 slabik.
  • Nepřehánějte to s originalitou. I když chcete, aby jméno vašeho psa bylo originální a lišilo se od banálních možností, nemusíte volat psa jogurta, Pokémona, Ježek a podobně.

Důležité! Buďte připraveni na to, že pokud si koupíte psa od chovatelů, bude již mít jméno. A právě to bylo jméno, které zvíře přineslo školkám, které jsou považovány za oficiální a objeví se v dokumentech. Použijte jej v každodenním životě nebo ne - rozhodnete se.

Co nazvat chlapci?

Přezdívka pro Alabai Boy by měla určitě ukázat jeho temperament, popisovat jeho vzhled.

Přezdívky pro dívky Alabaev
Oscar

Sochy psa jsou dobře zdůrazněny následujícími přezdívkami: Hrabě, Benjamin, princ, Hephaestus, Ares, Mars, Altai, Jupiter, Odyssey, Atlas, Adonis, Ramses, Caesar, Lord, Gaspar, Apal, Zeus, Chester, Saturn, Ciceron, Homer, Agron, Bastian, Saladin, Saladin, Saladin, Saladin, Saladin Arthur, Hercules, Kronos, Dorian, Kayd, Atlant, Creon, Theodore, Achilles, Hector, Gantlas, Anagan, Deimim, Miguel, Oliver, William, Sullivan, Marseille, Roland, Liam, August, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph, Ralph , Channing, Gordon, Butler, Batler, Batler Reeves, Winston, Dexter, Oscar, Thor, Hunter, Prince, Voltaire, Volcano, Leonard, Mason, Silver, Arnold, Straich, Mufas, Salvador, Amber, Persia, Redmond, Crystal, Malfoy, Ford, Diego, Dinlo, Mufas,

Jméno pro chlapce Alabay nemusí být majestátní, můžete si vybrat krátkou a nezapomenutelnou přezdívku: Max, Hulk, Badi, Cooper, Toby, Leo, Gas, Ollie, Finn, Jake, Lucky, Hank, Sam, Cody, Brody, Cattle, Otis, Roko, Hans, Luke, Rudy, Frankie, One, Sheldon,, Sheldon,, Hand Woody, Duke, Skip, Chaos, Lars, Rob, Bill.

Přezdívky pro dívky Alabaev

Musíte určit, co nazvat Alabai Girl takovým způsobem, abyste zdůraznili, že klidný a věrný pes skrývá za velkou velikostí. Jméno by mělo být půvabné a něžné.

Závěr
Árie

Krásné přezdívky: Bella, Chloe, Lucy, Stella, Penny, Lily, Roxy, Mia, Ruby, Rose, Piper, Alex, Emma, ​​May, Lady, Angel, Dakota, Holly, Hope, Missy, Leila, Louis, Ava, Penelope, Penelope Sidney, Trixie, Aisi, Stormy, Darcy, Gloria, Adele, Tori, Embert, Alicia, Isabelle, Calla, Neilla, Nancy, Jolie, Amanda, Tiana, Ebigail, Lova, Rosalin, Violet, Davina, Galataa, Heisel, Heisel, Heisel, Heisel , Haisel, Haisel Tifani, Ženeva, Chiara, Audrey, Pepi, Seraphim, Barbie, Dana, Staci, Whitney, Trassa, Lana, Anika, Libye, Candy, Grace, Neilla, Grace, Anneet, Nora, Claire, Samantha,, Sarah, Bark, Cor Mary, Melissa, Harley, Mirta, Lordi, Trinity, Adaline, Brooke, Lilo, Malia, Zara, Felicity, Nika, April, Briana, Celesta, Amika, Lindsay, Spencer, Holly, Ryla, Niya, Batani, Batani, Batani, Batani, Batani, Batani, Batani, Batani, Batani, Batani , Aisha, Rory, Irene, Monica, Khalisi, Greta, Zelda, Marta, Eric, Lara, Lucinda, Luna, Della, Clara, Esther, Lyla.

Závěr

Přejeme vám, abyste s výběrem neudělali chybu, cítili svého psa a na základě toho vyzvedněte přezdívku. Musí zobrazit charakter psa, vaši vizi ní. V jednom jste se určitě mýlili - v plemeni psa. Alabai se správným přístupem se stane spolehlivou podporou a ochranou. Navždy se usadíte v jeho srdci. Stane se nejen domácím mazlíčkem, ale také plně naplněným členem rodiny.

Články na téma
LiveInternet