Velikosti psího oblečení a bot

Rozměry oblečení: stolní stůl

Pokud existuje touha potěšit domácího mazlíčka s novým mazlíčkem, pak před nákupem, musíte správně určit velikost oblečení pro psa.

Malé věci omezí pohyby domácího mazlíčka a příliš velké - visí jako věšák a nebude z nich mít smysl.

Rozměry oblečení: stolní stůl

Velikosti oblečení pro psy jsou distribuovány podle plemen, které lze zase klasifikovat jako velké, střední a malé. Pokud jde o označení, v níže uvedené tabulce jsou velikosti oblečení pro velké a střední psy (stejně jako mopslíky) rozděleny do čtyř skupin - A, B, C a D.

Tabulka velikosti bot
Stůl pro velké a střední skály

U malých plemen existují samostatné velikosti. Například pro jezevčíka a velsh carg to vypadá následovně:

Tabulka velikosti límců
Pro malá plemena

Oblečení pro psy malých plemen ze světově proslulých značkových formydogů má následující parametry

Jak určit velikost psa?
Od slavné značky

Tabulka velikosti bot

Stejně jako v případě oblečení, výrobci psích bot označují vlastní rozměrovou mřížku produktů. Parametry jsou také distribuovány v závislosti na plemeni zvířete:

Závěr
Velikosti bot

Tabulka velikosti límců

Vypadá to takto:

Velikost

Délka límce (cm)

Šířka límce (cm)

Xs

20-25

1.5

S

25-30

2

M

30-35

2

L

35-40

2

Xl

40-45

2

2xl

45-50

2.5

3xl

50-55

2.5

Jak určit velikost psa?

Pro stanovení přesné velikosti oblečení pro domácího mazlíčka je nutné odstranit standardy tří parametrů:

Velikosti psího oblečení a bot
- Hosteska má podivnou chuť ..
  1. Délka zpětného od betařů (nejvyšší bod zad) na základnu ocasu. Před měřením psa na oblečení se musíte ujistit, že domácí mazlíček je přesně, opírající se o všechny čtyři končetiny. Měření se provádí pomocí centimetrové pásky, která se aplikuje na páteř. Pokud je výsledek získán uprostřed tabulkových parametrů, doporučuje se vybrat největší z nich.

Doporučení: Při absenci centimetru můžete použít stuhu. Poté, co majitel měřil s pomocí vzdálenosti odpovídající délce zadní části domácího mazlíčka.

Na poznámku: Pokud má zvíře hustou pleť s silnou hruď, pak je žádoucí, aby byla věc větší. Pokud je domácí mazlíček naopak tenký a štíhlý, doporučuje se koupit něco méně než.

  1. Objem prsu. Měření se provádí pod předními tlapy v nejširší části hrudníku (umístěné bezprostředně za předními končetinami). Pro bezplatné vybavení je vhodné přidat k výsledku 2-3 cm.
  2. Nával krku. Parametr se měří na nejširším místě krku. Tento indikátor se obvykle shoduje s velikostí límce. Výsledek měření by měl být porovnán s hodnotami tabulky, zatímco byste se neměli zaměřit na skály, protože jsou uvedeny jako příklad pro odkaz.
Velikosti psího oblečení a bot
- Jsem krásný?..

Důležité! Při měření krku by se centimetr neměl pevně utahovat krk. Také byste neměli měřit s marží, jinak bude produkt skvělý.

  1. Hlava hlavy. Tento parametr bude nutný při výběru klobouku, čepic, klobouků, oblečení s kapucí. K tomu musí být centimetr umístěn vodorovně pod ušima - ze středního bodu pod dolní čelistí a paralelně s ním umístěným na hlavě.
  2. Pás obvod. Taková data budou vyžadována při nákupu nebo přizpůsobení kalhot a šortek. Parametr se měří v místě, kde končí žebra - kolem těla.

Chcete -li zjistit nejpřesnější velikost psa, měli byste dodržovat několik jednoduchých doporučení:

  1. Během „postupu“ by měl být domácí mazlíček ve stálé poloze s narovnaným zády.
  2. Obvody se měří na nejširších místech.
  3. Jak již bylo zmíněno dříve, pokud je výsledek mezi těmito dvěma parametry, je volba na zvýšení.
  4. Je nutné vzít v úvahu charakteristiky konkrétního modelu oblečení: v siluetě jsou věci, které je povoleno zpřísnění, a věci, které naznačují svobodnou siluetu.

Před nákupem bot nebo ponožek pro psa je nutné určit velikost tlapky zvířete. Za tímto účelem je tlapka domácího mazlíčka umístěna na list papíru a krouží ji tužkou. Poté, podle kresby, je šířka podrážky nainstalována na jeho nejširším místě, stejně jako na délku podešve, s přihlédnutím k nejdelšímu protáhlému drápu psa.

Velikosti psího oblečení a bot
- Moje tlapy jsou velmi teplé!..

To je zajímavé: Pouze pes má pět prstů. Šestý je nazýván ziskový a je to především. Lze jej porovnat s palcem člověka, který je v podstatě nejmenší.

Existuje také druhá metoda měření tlapky domácího mazlíčka: noha je zvednuta a aplikována na centimetrovou pásku na podrážku - od zadní paty ke špičce nejdelší drápy a poté měří šířku nohy v nejširší místo (jako v prvním případě). Do výsledné délky musíte přidat 5 mm, což celkem poskytne jeden z parametrů uvedených v tabulce velikostí bot pro psy. Pokud je indikátor mezi dvěma velikostmi, pak se vybere na nárůst (stejně jako s oblečením).

Důležité! Před měřením nemusí tlapy odříznout drápy domácího mazlíčka. Pokud byl postup stále proveden, pak by měl potom uběhnout dostatek času, aby drápy úplně rostly. Jinak se zakoupené boty nakonec ukážou jako malé.

Aby velikost věci je pro domácího mazlíčka dokonale vhodná, musíte správně odstranit měření. Obecně se uznává, že vzdálenost od okraje přezky k centrální díře by se měla rovná obvodu krku. Nejedná se však o zásadně důležitý ukazatel. Hlavní podmínkou je, že délka krku by měla být mezi prvním a druhým otevřením produktu. Druhým parametrem, který je třeba vzít v úvahu, je šířka příslušenství. Je žádoucí, aby byl úměrný délce límce.

Na poznámku: Při nákupu límce je třeba si uvědomit, že nejméně široké příslušenství je nejlepší pro psy středních a malých plemen.

Závěr

Aby se domácí zvíře cítil co nejpohodlnější v nových oděvech, je nutné správně určit velikost kombinéz, svetrů, bundy nebo jiné věci pro psy. Totéž platí pro boty a límec. V souladu s dobře -průměrnými standardy si majitel bude moci pro svého domácího mazlíčka koupit dokonale vhodnou novou věc.

Články na téma
LiveInternet