Kde psi jedí: ve které venkovští lidé jedí psy

Existuje názor, že je obvyklé jíst psy v několika zemích. Lidé věří, že to není v moderním světě tak běžné. Jedli psy po dlouhou dobu v Mexiku a dokonce i v Evropě, ale jak se to má teď? Ve skutečnosti existuje mnoho zemí, kde jedí psy. To jsou hlavně státy východní a střední Asie.

Jaké země jedí psy psů

Pokud položíte otázku, ve které zemi jsou psi konzumovány, pak na jih a Severní Korea napadnou první na mysli. Taková výživa je normou v mnoha zemích východní Asie, zejména v Číně a Vietnamu. Zároveň se v zemích, kde se psi konzumují, se obecně považuje za takové jídlo elitní a slavnostní.

Jaké země jedí psy psů

Ve starověku jedli maso

A kdo jí psy v Rusku? Nejčastěji se jedná o zástupci asijských zemí a lidí, kteří jsou ve své needukativitě jisti, že takové jídlo pomůže zotavit se z tuberkulózy.

Národní tradice

V Číně je populární tradice - držení festivalu Julin, na kterém jedí psy v jídle. Pro jednu takovou dovolenou může být osvěženo asi 10 tisíc. psi bez ohledu na plemeno. Tato událost se koná každoročně v čínské provincii Guangi Chau.

Poznámka! Nejen místní obyvatelé budou jíst psy, ale také turisty.

Užitečné vlastnosti psího masa

Tradiční čínský festival psího masa Yulin

Odkud pochází tradice, je psí maso

Co národnost jí psy kvůli stávající starověké tradici ve státě? Výživa psa v téměř všech asijských zemích má starověké kořeny. Národ, který jí psy, má obvykle staletí -tradice jídla takového masa na jídlo. V Číně se narodila před vystoupením mnoha evropských zemí.

V tomto případě snědla pouze privilegovaná třída. Věřilo se, že takové jídlo má užitečné vlastnosti a prodlužuje život. Dodnes se obyvatelé provincie Guangi Chau považují za totéž.

V Koreji je to dlouhodobě pěstování psů na obličeji na speciálních farmách, jako běžný skot.

Užitečné vlastnosti psího masa

Navzdory pochváleným recenzím o léčivých vlastnostech psa se složení živin příliš neliší od jiné rozmanitosti - jehněčí, hovězí nebo vepřové maso. Existují však nepotvrzené důkazy o očitých svědcích, že taková výživa zachází s tuberkulózou a zvyšuje účinnost.

Co psi se konzumují na jídlo

Po vyřešení otázky, kde se psi konzumují, ve které zemi se to považuje? Pro většinu asijských zemí je tento problém naprosto nekomplikovaný, protože jakékoli plemeno jde na jídlo. V Jižní Koreji se však na farmách na farmách pěstuje zvláštní jedlé plemeno nureongů. Proč jí přesně taková čest byla představena, nikdo neví.

Poznámka! V Jižní Koreji může být na farmách na rok hodnoceno až 2 miliony psů.

V Koreji, kavárna se psí kuchyní v každém kroku nebo naopak, byli všichni zavřeni

V Koreji byly téměř všechny kavárny uzavřeny, kde se podává psí maso, s výjimkou nějaké ulice

V Koreji, kavárna se psí kuchyní v každém kroku nebo naopak, byli všichni zavřeni

Odpověď na otázku, zda psi jedí v Koreji, je všem známa. Nedávno se však obyvatelé této země snaží opustit tuto tradici, zejména mladou generaci. Starší lidé a obyvatelé provincií samozřejmě nejsou připraveni opustit takovou tradici, protože pro Korejce má dlouhou historii. V takové stravě nevidí nic trestuhodného, ​​pro ně je to norma.

Ve velkých městech Jižní Koreje, jako je Soul nebo Pusan, aby se turisty nevyděsili, se snaží zavřít kavárny psími pokrmy. Obyvatelé samotných měst navíc považují za nepřijatelné „jíst domácí mazlíčky“, nazývají to pokrytectví. Proto má často mladá a stará generace neshody ohledně tohoto tématu.

Korejci se stydí za svou kuchyni se psem

Ačkoli v Koreji stále jedí psy, mnoho se za to stydí. Tento problém je však pro občany této země docela osobní, takže k této otázce neexistuje žádný konkrétní postoj národa. Protože se jedná o tradici země, neshody v korejské společnosti jsou v tomto ohledu pochopitelné.

Korejci se stydí za svou kuchyni se psem

V civilizované společnosti je jídlo psí psů považováno za nepřijatelné

Korejci neuvažují o použití psího masa k jídlu. Faktem je, že ne každý pes jde do jídla. Situace je jiná. Speciální psi na farmě se pěstují na maso. Zbytek žije svůj vlastní život a může být pro ni klidný.

Poznámka! Korejská kuchyně se skládá nejen ze psa. Je to velká a hlavní část toho, že jsou zcela odlišné ingredience.

Navzdory všech hlasitých prohlášeních je nepravděpodobné, že by přestali zabíjet psy v Koreji. Proto, když se zeptal, co národ jí psy, zřejmá odpověď je také Korea. Ačkoli země obsahuje psy jako domácí mazlíčky nebo stráže, nemá v úmyslu vzdát se svých tradic.

Proč je mnoho organizací na světě proti jídlu zvířecího masa na jídlo

Nejen Evropané, Američané, ale také Korejci, Číňané, Vietnamci jsou proti stravování psa. Nedávno se konal velký protest v Thajsku, kde několik tisíc Thaisů v jejich rukou vyšlo proti používání psů v jídle.

Důležité! V asijských zemích byli psi jedli z hladu dříve, ale v moderním světě jsou věci lepší, takže k takovým opatřením není třeba se uchýlit. Psi jsou domácí mazlíčci, blízcí a věrní přátelé člověka, zabíjejí je v rozporu s lidskými normami a hodnotami.

Každý rok se stále více peticí objevuje s požadavkem zakázat festival jíst psy v čínské provincii Guanxi Chao. Celebrity, jako je m. Damon, str. a K. Mara, str. Andersen, K. Bell a x. Phoenix.

Jaký druh lidí jedí psy? To jsou hlavně zástupci asijských zemí, které v tom z velké části nevidí nic trestuhodného. Pro mnohé se však taková složitá pravda stává skutečnou noční můrou, takže protesty a petice proti asijské kuchyni psů se stále častěji objevují.

Články na téma
LiveInternet