Šamponový lékař pro psy zelená s benzolexidem

Šampon Dr. pro psy je hygienický lék na péči, jehož složení je navrženo pro pokožku a vlasy zvířete, slouží také jako prevence vývoje dermatitidy a různých vyrážky. Existuje několik odrůd s různým složením, některé jsou navrženy tak, aby zmírnily podráždění, eliminovaly zánět. Před použitím šamponu si musíte pečlivě přečíst hodnoty a kontraindikace.

Účel a jednání

Šampon s benzolexidem pro psy je určen pro zvířata s problematickou pokožkou a vlnou. Použijte jej pro komplexní léčbu existujících onemocnění epidermis a také pro zabránění jejich vývoje. Efektivní proti různým vyrážkám, akné a dermatitidě.

Účel a jednání

Odrůdy šamponů „doktora“ pro psy

Poznámka! Vývoj alergických reakcí u psů, zarudnutí a vyrážky je způsoben vlivem agresivních faktorů prostředí s oslabenou imunitou. Současné a další složky šamponu umožňují udržovat přirozenou rovnováhu epidermis a chránit ji před virovými a plísňovými infekcemi.

Jaký účinek má šampon na kůži zvířete:

 • přispívá k obnově zraněných částí epidermis;
 • uvolňuje zánět a svědění;
 • Složení má výrazný antiparazitický účinek;
 • Zastaví nepříjemné pachy;
 • zabraňuje aktivní reprodukci patogenní mikroflóry;
 • normalizuje práci mazových žláz.

Kromě toho produkt efektivně prádelně dokonce zástupci skály s dlouhými obhajobami odstraní exfoliované a poškozené epiteliální buňky, stimuluje regenerační procesy.

Složení a forma uvolnění

Šampon psů je vazebná kapalina, která se vyznačuje bělavou barvou, má příjemnou nenasycenou vůni. Produkují produkty v několika kontejnerech, které mají ve výši 100 ml a ekonomičtější v 200-250 ml.

Poznámka! Každý šampon je připojen k čepici flip-top, což usnadňuje proces stisknutí obsahu.

Výrobce produkuje tři odrůdy šamponu:

 • s Climberry;
 • s břízací dehtem ve složení;
 • Obyčejný šampon "Doktor".

Každý lék se liší ve složení, a proto má jinou akci. Chcete -li zvolit nejvhodnější nástroj v konkrétním případě, je nutné seznámit se s kompozicí, účelem a kontraindikací každého z nich.

Šampon stoupání

Charakteristickým rysem tohoto nástroje je inovativní vzorec pro výrobu. Složení zahrnuje dvě hlavní složky, které mají výrazný antimykotická účinek:

 • Cliningazol je fungicid, který inhibuje životně důležitou aktivitu patogenní mikroflóry, včetně hub rodu Candida. Potlačení jejich reprodukce je zajištěno správnou biocenózou všech vrstev epidermis;
 • Extrakt z Willow Bark je součástí rostlinného původu, který má výrazný antiseptický, protizánětlivý a antimykotická účinek. Chemické složení také obsahuje kyselinu salicylovou, která reguluje práci mazových žláz.

Složení a forma uvolnění

Šampon "Doktor" s Climelazolem ve složení

Poznámka! Doporučuje se použít k zabránění vývoji plísňových infekcí, zejména na pozadí oslabení imunitního systému psa kvůli určitým okolnostem.

Náprava s břízací dehtem ve složení

Složení jako celek má mnoho společného s klasickým typem šamponu, ale navíc bylo obohaceno o břízový cíl. Má následující účinek na kůži:

 • Mírná expozice receptorům nervových zakončení;
 • urychluje regenerační procesy poškozených tkání;
 • stimuluje krevní oběh.

Složení také obsahuje glycerin, díky kterému pokožka dobře zvlhčuje. Tento typ je vhodný pro pravidelné použití.

Klasický „doktor“

Zelený šampon Dr. pro psy je vyroben na základě benzoidního peroxidu nebo benzoil -transceis. Když zasáhne kůži, látka se rozpadne na dvě složky - benzolová kyselina a peroxid vodíku. Je to dobrý antiseptikum, má následující účinek na kůži:

 • normalizuje produkci lipidů tělem;
 • ničí bakterie a další patogenní mikroflóru;
 • neutralizuje mastné kyseliny;
 • Inhibuje životně důležitou aktivitu stafylokoků.

Pomocné komponenty jsou změkčená destilovaná voda, natažená -popilbetain, laurylsulfát sodík, propylenglykol, chlorid sodný atd.

Důležité! Složení je účinně zvlhčené, doporučuje se použít, pokud existují problémy. Pro časté použití není vhodné.

Způsob aplikace

Obrázek 3. Šampon s cílem břízy

Souprava obsahuje podrobné pokyny pro použití produktu. Šampon peroxidu benzoidu pro psy se používá takto:

 1. Naneste malé množství produktu na předběžnou pokožku a vlnu. Závisí to na délce a hustotě vlny, jakož i na velikosti psa.
 2. Důkladně pěnujte složení, držte několik minut a poté opláchněte velkým množstvím čisté tekoucí vody.
 3. Aby se dosáhlo největšího účinku z používání šamponu, je znovu aplikováno, pěnováno a ponecháno po dobu 5-7 minut., Poté umyje velkým množstvím vody.

Poznámka! Pro prevenci rozvoje dermatologických chorob se zvíře koupe několik hodin před použitím finančních prostředků z parazitů na Withers.

Opatření při používání

Složení produktu je zcela bezpečné pro zvířata, může být použita v jakémkoli věku a pro jakékoli plemeno. Možná jedinou kontraindikací je individuální nesnášenlivost složek léku.

Při dlouhodobém a nekontrolovaném použití se vyvíjejí následující vedlejší účinky:

 • Whitening Effect;
 • Loupání kůže.

Důležité! Je nutné zajistit, aby složení nespadlo na sliznice psa, to způsobí nejen podráždění, ale také bolestivé pocity.

Způsob aplikace

Klasická verze hygienického produktu „Doktor“

Šampon Dr. pro psy má navíc dobré recenze, navíc se prodává za dostupnou cenu. Před preferencem jednoho nebo druhého produktu péče se důrazně doporučuje nejprve konzultovat veterináře nebo v extrémních případech pečlivě prostudovat složení a kontraindikace pro použití.

Články na téma
LiveInternet