"Stop cystitis": jak dát kočku

Popis, složení a forma uvolnění

Dům je určitě radost: je hravý, tajemný a půvabný, je zajímavé sledovat ho. Ale hraní a krmení není všechny povinnosti dobrého majitele: Zvířata, jako my, někdy onemocní. Dnes budeme diskutovat o léku pro kočky "Stop-cystitis", za co a jak jej používat.

Popis, složení a forma uvolnění

„Stop-Cystitis“ je léčivá a preventivní lék proti. Uvolněte jej ve formě tablet nebo zavěšení.

Kruhové nazelenalé tablety pokryté ochrannou skořápkou jsou zabaleny do puchýřů nebo sklenic polymeru, poté do krabic lepenky. Tablety dávkované 120 mg. Léčivé vlastnostiTmavá odpružení se vyrábí v lahvích s víky, v krabici je také dávkovač pro přesné stanovení počtu kapek „stopkystitis“ pro kočky různých velikostí.

Oba typy léčiv obsahují nitroxoliny, hydrochlorid Drootverin a extrakty takových rostlin:

 • Dálniční tráva,
 • Kopřiva odchází,
 • Horsestail,
 • Lingorberry listy, kořen lékořice,
 • Birch listy,
 • Juniper Fruits.

Mezi zmíněné rostliny patří flavonoidy, taniny nezbytné pro zdraví zvířecích minerálů, vitamíny a další prospěšné látky.

Věděl jsi?V roce 1963 byl první let kočky vyroben do vesmíru. Felicett (jako načechraný astronaut) implantoval speciální elektrody do mozku Felisett, který poslal signály nervových impulsů zvířete na Zemi během letu během letu. Felisett dokončil misi přiřazenou jí a bezpečně se vrátil domů.

Léčivé vlastnosti

Díky bohatému složení má lék širokou škálu akcí:

 • Anti -zánětlivé,
 • Antimikrobiální,
 • Antiseptický,
 • Diuretický,
 • Spasmolytické,
 • vazodilatace.

Při péči o kočku bude pro vás užitečné vědět o věcech, jako například: také si přečtěte

Indikace pro použití

Lék je určen k léčbě močového měchýře, onemocnění ledvin, zánětu urethra- pro prevenci těchto onemocnění a během období zotavení po chirurgickém zásahu- pro prevenci nemocí v různých diagnostických postupech. Indikace pro použití

Věděl jsi?Na Kypru zjistili archeologové zbytky kočky v lidském hrobě, vědci určili věk pohřbu na 7500 př.nl. E. Tato informace vyvrací skutečnost, že Egypťané byli první, kdo zkrotil kočky, protože zmínka o načechraných mazlíčcích v egyptské kultuře sahá až do období 2000 př.nl. E.

Metoda aplikace a dávkování

Pojďme přijít na to, jak dát lék kočky. „Stop Cystitis“ se podává buď s jídlem, nebo pod jazykem dvakrát denně během léčby, jednou pro prevenci do pěti až sedmi dnů.

Tablety

 • Jednotlivci vážící až 5 kg jednoho - časového normy - jeden tablet;
 • Vážení více než 5 kg - jeden a půl tablety.

Podívejte se na pokyny pro použití jiných koček pro kočky, jako například:, a

Suspenze

Pozastavení před použitím musí být důkladně otřeseno, dokud se sediment nerozpustí. Dávkování (denně):

 • hmotnost až 5 kg - 4,0 ml;
 • Více než 5 kg - 6,0 ml.
Metoda aplikace a dávkování

Důležité!Trvání průběhu léčby na základě diagnostických údajů a současného stavu zdraví pacienta je určeno veterinárním lékařem.

Bezpečnostní opatření

Osoba náchylná k alergiím by měla měřit lék na domácího mazlíčka s opatrností, když zasáhne kůži nebo sliznice, musíte opláchnout čistou vodou. Pokud existuje silná reakce, musíte se poradit s lékařem a mít od vás vložku z léku.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Nástroj je kontraindikován u zvířat se srdečními a jaterními chorobami. Prostředky ošetřovatelských koček a žen nesoucí jsou dány až po konzultaci s lékařem. Bezpečnostní opatření

Důležité!Při léčbě domácího mazlíčka zkuste nechat ujít další léky - musíte začít znovu.

Negativní důsledky při užívání léku „stop-cystitis“ v doporučené dávce podle pokynů pro použití pro kočky nejsou zaznamenány, existují vzácné výjimky-alergie na některé komponenty. S intolerancí by mělo být tímto nástrojem zastaveno ošetření.

Skladovatelná životnost a podmínky skladování

Lék je skladován na suchém, ne osvětleném místě, mimo jídlo a krmení, při průměrné teplotě. Uzavřené kontejnery jsou skladovány až po dobu tří let, pozastavení - dva roky.

Doporučujeme vám dozvědět se o takovém suchém krmivu pro kočky: a

Na závěr - osvědčení pro majitele chmýří: pokud zvíře odmítá jídlo, často běží na podnos a zároveň se zřetelně snaží skrýt se před vámi a není pochyb o obvyklých hrách, musíte se Kontaktujte veterináře. Čím dříve věnujete pozornost těmto příznakům, tím rychleji pomůžete svému domácímu mazlíčku.

Články na téma
LiveInternet