Proč psi pro psy?

K čemu to je a kdy to může být vyžadováno?

Milovníci zvířat si dobře uvědomují, že čtyři -legged přátelé, kromě radosti, někdy způsobují jejich majitele mnoho problémů, zejména v městském bytě.

Psí plenky se staly pouhým nálezem a vyřešily mnoho ne nejpříjemnějších problémů.

K čemu to je a kdy to může být vyžadováno?

 1. No, samozřejmě štěně! Stejně jako každé dítě, štěně není schopno snášet potřebu dlouho a kromě toho nemá ponětí, proč nemůžete vyrobit kaluž na koberec, na kterém se nohy nepohybují, a vlhkost je rychle absorbována bez přináší nepohodlí.

Důležité! Nezneužívejte plenky v něžném věku. Zvyknout štěně na oslavu jeho záležitostí na ulici bude mnohokrát obtížnější! Doporučujeme vám je používat, pouze pokud nemůžete chodit svého mazlíčka včas.

Rozsah velikosti
Ochrana během estro
 1. Pokud je pes špatně vychován a má špatný, nezničitelný zvyk označování nábytku v bytě, pak je plenka schopna tento problém snadno vyřešit.
 2. Při cestování. Pokud jedete na dlouhou cestu a nebude tam žádná schopnost chodit se psem, bude plenka muset být velmi užitečná.
 3. Plenky pro psy dívek s Estros - velmi rozumné řešení. Zejména pro malá plemena, která se cítí volně na pohovkách a spí v posteli s paní. Kromě toho je toto příslušenství v tomto případě vynikajícím lékem pro agilní pány na procházce.
 4. Naši menší bratři jsou bohužel nemocní ne méně než my. V těžkých státech nebo po operaci, když domácí mazlíček nemůže jen projít, ale vstát z gauče, plenka je jen spasení. Pomůže to nejen udržovat čistotu, chránit před infekcemi, ale někdy opraví obvaz na ráně nebo švadlenu.

Odkaz: Pokud bylo zranění nebo operace psa na genitálních orgánech nebo břiše, plenky také pomůže z česání a pokusu o hlodání švů.

Jak zvyknout psa?
Pleny
 1. Mnoho starších psů není schopno vydržet po dlouhou dobu kvůli oslabení svalů vnitřních orgánů nebo věkových nemocí. A pokud štěně nechápe, proč je nemožné uspořádat toaletu doma, pak dospělý, mateřský pes přidá takovou nepříjemnost také přidává mentální trápení. Tlumiče lze vybrat pro jakoukoli velikost, takže pro vás nebude obtížné zachránit svého dospělého mazlíčka před takovými zkušenostmi.

Rozsah velikosti

Řada plemen psů zahrnuje širokou škálu plen. Ve veterinárních lékárech a obchodech s domácími mazlíčky najdete plenky cizích i ruských výrobců. Rozměrová mřížka pro různé výrobní společnosti se od sebe lehce liší, ale přibližné zarovnání je následující:

 • XS (extra smal) -Pro nejmenší plemena (2-4 kg), jako je hračka-terrier, Chihuahua;
 • S (smal) -Pro větší skály, jako Spitz, Beijes, Yorkshire Terrier (3-6 kg);
 • M (střední) -například pro trpasličí pudlo (5-10 kg);
 • L (velké) -Pro psy středního plemene-spaniel, francouzský buldok (8-14 kg);
 • XL (extra velký) -Pro lidi jako Pitbul, boxer (12-40 kg);
 • Xxl (2 extra velký) - Pro velké psy - Shepherd, Doberman (od 40 kg).

Bohužel, pro největší psy, jako je Senbernar nebo Mastiff, plenky nepravděpodobné najít plenky. Ale to není problém, protože není tak obtížné vyrobit plenky pro svého velkého přítele svými vlastními rukama.

Jak zvyknout psa?

Není obtížné přesvědčit své majitele v nepochybných výhodách plen pro psy, ale jak o tom přesvědčit mazlíčky? A dobře, pokud je pes malý a zvyklý chodit v oblečení a co dělat majitele boxera nebo Shnauzer dělat?

Plenky pro kutily
- Proč to potřebuji?..

Všechno není tak obtížné. Stejně jako u obvazu musíte jednat pouze náklonnost. Chcete -li si dát plenu, rozptýlit svého čtyřnohněného přítele konverzacemi. Nezapomeňte chválit a zacházet s pochoutkou. Po rozptýlení hry.

Zpočátku budete muset pečlivě sledovat domácího mazlíčka, abyste zabránili pokusům o zpřísnění příslušenství, takže výuku na plenu vyberte den volna den.

Plenku nedávejte poprvé po dlouhou dobu, stačí 10-15 minut. Postupně zvyšujte čas strávený v plenkách.

Pozornost! Nelze pes udržovat v plenkách neustále. Tkanina a elastické pruhy si třecí kůži. Nebláznivý materiál vyvolává vzhled plenky a podráždění. Stav vlny se výrazně zhoršuje. Plenky by tedy měly být používány pouze s nouzovou situací.

Důležitým faktorem v tomto případě je pohodlí designu. Plenka by měla dobře sedět na těle psa, neprocházet se a neomezovat pohyby. Proto je poprvé vhodné zakoupit několik plen od různých výrobců, aby bylo možné pochopit, který z nich je nejlepší pro vaši oblíbenou.

Plenky pro kutily

Někdy, pokud je velmi obtížné vybrat si hotovou plenu (například pro velkého psa), můžete vyrobit plenky pro psy chlapců a psů vlastními rukama:

Závěr
S vlastními rukama pomocí obyčejné dětské plenky
 1. K tomu můžete použít obyčejné velikosti dětí. Musíte jen oříznout díru pro ocas, zametat ji a pomocí sešívačky k připojení suchého suchého odříznutí horních a dolních částí plen.
 2. Je ještě snazší vyrobit psí plenky z dětských jednorázových kalhotek. Jediná věc, kterou musíte udělat, je díra pod ocasem, která by měla být také zabavena.
 3. Nejvíce čas -spočívající, ale neméně jednoduchý způsob je šít plenu ze starého t -košile nebo plechu. Zde místo elastických pásů budou vazby. A pokud používáte nepromokavou látku a ženské těsnění, dostanete opakovaně použitelnou plenu, která vás zachrání.

Rovněž stojí za zvážení, že plenky pro psy chlapců se výrazně liší od dívek a nejsou kalhotky, ale široký pás. Podle anatomie samce se na břiše zvířete nachází absorpční oblast takové plenky.

Vytvoření podobné plenky je ještě snazší. Nemusíte řezat díru pro ocas. Stojí za to odříznout dětskou plenu na jedné straně obě elastické pásy a na druhé straně - pouze vnitřní. Suchý zip opraví plenku na zadní straně psa. Absorpční vrstva s levým elastickým pásem bude výhodně umístěna pod žebry, což zabrání úniku moči.

Závěr

Naši mazlíčci, ne méně než ostatní členové naší rodiny, vyžadují pozornost a péči. Ale moderní rytmus života ve velkých městech nám nechává tak málo času pro naše oblíbené. Plenky psů tento problém samozřejmě nevyřeší, ale jsou schopny skutečně usnadnit život majitelům i jejich čtyřčlenným přátelům.

Články na téma
LiveInternet