Nůžky na řezání psů: filtrování a zakřivené možnosti

Péče o mnoho plemen psů s dlouhým množstvím zahrnuje povinný účes. Chcete -li správně provádět postup, musíte mít speciální nástroje. Před výběrem zařízení na péči byste měli studovat vlastnosti a pravidla výběru nůžky.

Typy nůžky na srážky psů

Nůžky na řezání psů je povinný nástroj, který se používá během zpracování vlny. S jejich pomocí můžete kvalitativně provést střih na jakýkoli typ vlny a délky, aniž byste ublížili domácímu mazlíčku.

Typy nůžky na srážky psů

Nastavit profesionální účes

Účes mazlíčků se skládá nejen při řezání vlny na těle, ale také odstranění zarostlé vlasové linie na uších, tlapkách, pod ocasem. Některá plemena vyžadují řezání vlasů na hlavě nebo mezi tlapy tlap. Vzhledem k těmto funkcím by majitelé měli mít sadu pro groomeru, která vám umožní ovládat růst vlny a včas včas včasného vzhledu psa včas.

Nástroje jsou rozděleny do několika skupin v závislosti na účelu. Jsou obyčejné, zakřivené a filigránové, s nastavovacím šroubem. Majitelé by měli znát rysy každé struktury, zejména pokud se účes provádí doma.

Běžné modely

Obyčejné nůžky na psy jsou klasický design. Délka čepelí se může lišit, takže byste si měli vybrat na základě velikosti domácího mazlíčka a typu práce. Takové příslušenství se používá k řezání dlouhé vlny. Prsteny profesionálních nůžky mohou být umístěny na stejné úrovni nebo na jiných. Je lepší vybrat druhou možnost, protože snižuje zatížení prstů.

Jak si vybrat správné nůžky pro účesy psa

Přítomnost zaoblených konců pomůže uspořádat čenich nebo uši

Poznámka! Některé nůžky mají malý zářez, který usnadňuje práci s dlouhými vlasy.

Velmi výhodná možnost pro zařízení - s nastavovacím šroubem. Na takové nástroje můžete utáhnout šroub, čímž ovládáte proces účesu a průběh plátna. Skvělé řešení pro majitele psů s různými délkami a typem vlny. Při práci s takovým zařízením není hlavní věcí vytáhnout šroub. Jinak budou čepele házet vlnu a způsobí psovi nepohodlí.

Zakřivený

Tato možnost je podobná běžným nůžkům. Jediný rozdíl je v malém ohybu na koncích. Takový nástroj je vhodný pro práci s obličejem, ocasem a ušima.

Filtrování

Grumers velmi často používají takové nůžky v práci. Rozlišují se zvláštním designem, který vám umožní pracovat s jakýmkoli typem vlny a vytvořit dobrý střih. Existuje mnoho typů filtračních nástrojů. Každý z nich má svůj vlastní počet zubů, které jsou zodpovědné za plátek vlněného krytu. S jejich pomocí můžete vytvořit hladké přechody, saké psí kožich a dát objem. Délka takového nástroje obvykle nepřesahuje 15 cm.

Poznámka! Pro silnou vlnu je lepší vybrat zařízení se vzácnými zuby a naopak naopak s častým.

Pravidla provozu a péče

Filtrování nůžky jsou vhodné pro řezání měkkých kroků

Psi pro psi o péči jsou vyrobeny z odolné oceli, takže nástroj slouží po dlouhou dobu a je charakterizován vysoce kvalitní prací.

Jak si vybrat správné nůžky pro účesy psa

Na trhu je představen obrovský sortiment zařízení pro řezání psů. Chcete -li si vybrat levnou, ale dobrou možnost, musíte věnovat pozornost charakteristikám nástroje a jeho účelu.

Odborníci doporučují dodržovat taková kritéria:

  1. Pohodlná operace. Nůžky by měly dobře sedět v ruce, netřít a nezpůsobovat nepohodlí. Neměli byste si vybírat těžká zařízení, protože štětec se během procesu rychle unaví. Pokud je to možné, nůžky je lepší vyzkoušet před nákupem.
  2. Kvalitní. Při výběru nástroje musíte věnovat pozornost jeho tvrdosti. Ideální hodnota od 47 do 63 hodin. Pokud indikátor překročí toto číslo, je zařízení křehké a netrvá dlouho.
  3. Práce čepelí. Je nutné zkontrolovat, jak se lopatky zavírají a otevírají. Neměli by s nimi zasahovat. Práce by měla být prováděna rychle a snadná. Při uzavření by neměly existovat žádné mezery ani selhání. Nůžky s vysokou kvalitou jsou pevně spojeny s koncem.
  4. Délka čepelí. Pro úhledný účes malých psů a důkladné studium částí je lepší vybrat nůžky s krátkými lopatkami.

Kategorie cen nůžky se změní v závislosti na kvalitě produktu. Chcete -li používat dům, nemusíte si vybírat příliš drahé možnosti. Je lepší vybrat rozpočet modelu dobře známé značky, který zkombinuje cenu a kvalitu.

Důležité! Chcete -li si vybrat dobrý nástroj, musíte věnovat pozornost kvalitě oceli. Čím lepší je, tím méně často musíte naostřit nůžky.

Podávání nůžky na srážky psů se koupí, pokud musí být vlna vytvořena a objem. V jiných případech jsou vhodné klasické modely.

Pravidla provozu a péče

Pokud nejsou nůžky použity, měly by být uloženy v takových podmínkách:

  • Nástroj je ponechán na suchém rovném povrchu se uzavřenými plátny;
  • Pokud je to možné, měli byste zakrýt umístění úložiště měkkým hadříkem nebo papírem;
  • Po skončení použití jsou konce čepelí otřeny látkou navlhčenou speciálním olejem, i když není nutné ovlivnit pracovní část;
  • Nepoužívejte nůžky pro srážky v každodenním životě, například řezaný papír;
  • Nejlepší je uložit nástroj v samostatném případě.

Při práci se psem je třeba si uvědomit, že nemůžete nakrájet špinavou vlnu. V tomto případě se částice bahna drží na čepelích, poškrábají je a propagují tupost. Stejné pravidlo platí pro mokrou vlnu.

Nůžky na řezání psů: filtrování a zakřivené možnosti

Pokud nástroj potřebuje ostření, je lepší jej poskytnout profesionálům, aby se produkt nepoškodil

Poznámka! Během provozu je nutné chránit zařízení před pády a mechanickým poškozením. Jinak mohou spojovací prvky selhat.

Dodržování výše uvedených pravidel pomůže prodloužit životnost nůžky a také vytvoří střih lehké a rychlé.

Psí vlna je jednou z hlavních rysů, na které je věnována pozornost při pohledu na zvíře. Ve svém vzhledu můžete určit stav zdraví a také „Master“ toto zvíře nebo ulici. Stav vlny hraje velkou roli pro ty, kteří se zabývají chovnými psy. Kromě estetické nutnosti poskytuje správný účes výhodu na výstavách, potvrzuje genealogii a zvyšuje šance na výběr partnera při pletení.

Články na téma
LiveInternet