„Fiprist“ pro kočky: zničení klíšťat, dodávkových volnosti a dalších parazitů v kočkách

Sloučenina

Máme doma načechraný přítel, chceme poskytnout spolehlivou ochranu zvířete před takovými nepříjemnými parazity, jako jsou blechy a vši, protože mohou kousat nejen kočky, ale také lidi. Kousnutí způsobuje svědění a česání těla na rány. Kromě toho jsou všechny tyto parazity zdrojem šíření infekcí a parazitických chorob. Na trhu existuje velký výběr drog bojujících s ektoparaziti v kočkách. Jedním z nich je „Fiprist Skot“, vyrobený ve Slovinsku. S tímto lékem se podrobně seznámíme, naučíme se jeho výhody a nevýhody.

Sloučenina

Lék je k dispozici ve formě průhledné kapaliny se žlutým odstínem. 1 ml roztoku obsahuje hlavní látku fiponnil - 100 mg. Kromě toho existují: povidon, polysorbát, butylhydroxianizol, butylhydoluen, dimethylsulfoxid.

Věděl jsi? Jedna kočka může ušetřit až 10 tun obilí od hlodavců po dobu jednoho roku, vynikající sluch jí pomáhá, umožňuje vám slyšet šustění myší ve vzdálenosti 0,5 km a chrastítko - až 25 m. Díky této kvalitě jsou kočky ve Velké Británii ve službě 130 let.

Farmakologické vlastnosti

Aktivní látka fieprin ve složení kapek na iontové úrovni blokuje přenos nervových impulsů na parazity receptory, což způsobuje ochrnutí a další smrt. Farmakologické vlastnostiKapalina aplikovaná na kůži během dne je rovnoměrně rozložena tělem, hromadí se ve kůži, ve vlasech, mazových žlázách, a tím chrání zvíře před invazí parazitů.

Výstupní formulář

„Fiprist Stas I“ se vyrábí v pipetách vyrobených z polyethylenu, zabalených (každá samostatně) ve fóliových sáčcích. V kartonových obalech jsou 3 pipety, které v závislosti na hmotnosti zvířete mohou mít různé objemy: od 0,5 do 4,02 ml.

Důležité!Lék se vyrábí pouze pro vnější použití.

Indikace pro použití

„Fipristové místo“ může být použity pro léčbu a prevenci koček od 8 týdnů věku od:

 • Parazity - snižování krve - blechy a vši;
 • Klíšťata ucha;
 • zaškrtnutí lézí oxodika a heilitella;
 • Blecha dermatitida, jako jedna ze složek komplexní léčby.
Výstupní formulář

Dávkování

Při léčbě kočky a jako preventivní činidlo se používá 1 pipeta s objemem 0,5 ml, která obsahuje 50 mg phipronilu.

Způsob aplikace

„Fipristové místo“ je aplikováno jednou na suché, bez poškození, epidermis. Pipeta je propíchnuta zadní částí čepice. Kočičí kabát ve špachtlích je vytlačen a lék je stlačen přímo na kůži na jednom nebo více bodech.

Aktivita léku je pociťována:

 • od klíšťat 2-3 týdnů;
 • z blech a vši - až 45 dní.

Z klíšťat a blech se také doporučují kočky

Chcete -li se zbavit klíště ucha, lék je vštěpován přímo do obou uší, až 6 kapek v jednom. Rovnoměrné rozdělení tekutiny v ušpilování je dosaženo v důsledku skládání ucha na polovinu a masáží na základně.

Porušení schématu příjmu občas snižuje účinný účinek léčiva. Indikace pro použití

Vedlejší efekty

Správné implementace doporučení pokynů vedlejších komplikací a odchylek nezpůsobuje. Pokud lék použije více požadované dávky, má kočka hojná slinění, chvění se svaly a zvracení. Lék musí být omyt vodou šamponem pro zvířata.

Kontraindikace

Lék je zakázán pro použití:

 • koťata do 1,5 měsíce;
 • infikovaní a oslabeni jedinci;
 • Reakce na jednotlivé složky léčiva.

Věděl jsi?Parazity existující v vlasové linii koček jsou schopny řídit zvířata a lidi. Toto bylo objeveno v roce 2006 během výzkumu provedeného přes Microbe Toxoplasma Gondii, který přichází na kočky od potkanů. V současné době probíhají studie.

Podmínky skladování

„Fipristový přepínač He“ by měl být daleko od krmiv pro jídlo a zvíře. Je nutné ušetřit v hermetickém obalu, na místě, kde slunce nespadá, při teplotě není vyšší než +25 ° C. Pokud jsou tyto podmínky splněny, pak je lék vhodný po dobu 3 let od doby uvolnění. Přenášené fipipristické škot, který musí být zlikvidován. Dávkování

Analogy

Ve veterinárních lékárech v prodeji si můžete zakoupit léky podobné složení a metodě působení, jako například:

 1. „Dan je со“-Yellowish Oleční tekutina se slabou konkrétní vůní.
 2. "Frontline" - řešení od parazitů, aktivní látka fipipron - 10%.

Důležité!Opakované zpracování je možné až po 21 dnech.

Pozitivní recenze kupujících, kteří používali „fiproristické sporty“ v boji proti parazitům, hovoří o dobré kvalitě drogy ao možnosti jejího použití.

Mělo by se brát v úvahu pouze to, že aby se zabránilo opětovné infekci vaší milované kočky s těmito krevními předměty, je nutné provést obecné čištění místnosti a změnit vrh u zvířete. Všechny tyto akce pomohou zachránit načechraný přítel před nudným hmyzem po dlouhou dobu.

Články na téma
LiveInternet