Černý německý ovčák: charakteristika, jak se nazývá

Zástupce vzácné barvy - Černý německý ovčák je chytrý, vyškolený a je považován za oddaného přítele. Co jiného jsou majitelé této barvy milováni, proč jsou zřídka nalezeni, jaké jsou rysy charakteru psa a tipy pro výběr štěňata - informace pro budoucnost a skutečné majitele zvířat.

Historie původu plemene

Pastýř s černým odstínem vlny nepředstavuje samostatný druh a jeho barva je jednou z barev povolených rockovým standardem.

Nejprve se dozvěděl o plemeni v Německu, odtud jméno: německý pastýř. Byly původně používány pastýři, pak chovatelé přemýšleli o zvýšení pracovních vlastností těchto psů. V 90. letech našeho století se zvířata proslavila v USA v roce 1906. Výstava vyhraje mazlíček s podobnou barvou.

Historie původu plemene

Černý německý pastýř

Které rodiče se narodí v černé barvě

U rodičů jakékoli barvy se mohou objevit štěňata obyčejného uhlí. Dogmas vědí, že požadovaný tón se může projevit dvěma a tři generace.

Největší pravděpodobnost narození štěňat požadované barvy u rodičů následujících barev:

 • územní plánování a územní plánování;
 • černá a černá;
 • Černá a zonal;
 • Chepular a Checer.

Dodatečné informace: Není nutné, aby se dva černí psi narodili z mláďat stejného stínu.

Proč je tam tak malý černý pastýři

Po dlouhou dobu byla uhelná štěňata přičítána manželství, takže nebylo dovoleno účastnit se chovu. Rozhodnutí chovatelů ovlivnilo počet domácích mazlíčků. V současné době není snadné najít štěňata s podobnou barvou. Většinou se prodávají děti standardních barev: červená, hnědá.

Zvědavá fakta o černých pastýřích

Black Shepherd - vzácné plemeno

Zvědavá fakta o černých pastýřích

Na fórech fanoušků plnokrevných psů můžete vidět zdůvodnění, že černá barva je považována za filmové manželství a takové zvíře se nemůže účastnit výstav. Existuje také názor na přidělení pastýře s plochou černou barvou v nezávislém plemeni. První a druhé úsudky jsou nesprávné.

Většina zástupců pastýřů s barvou barvy pryskyřice v Austrálii. První obyvatelé země neuznali typ plemene, nepřiměřeně je považovali za velmi zlé.

Poznámka! Anatomie černých psů lze vysledovat velmi jasně, je nemožné skrýt nedostatky, které porušují standard pod tmavou vlnou.

Výrazné vnější rysy černých pastýřů

Charakteristické rozpoznávání černých Němců je odlišují od domácích mazlíčků s klasickou barvou. Popis:

 • Růst. Nejčastěji jsou psi vyšší než majitelé standardních barev: 60-67 cm u mužů, 57-60 cm u dívek.
 • Vlna. Jeho délka a objem jsou větší než psi jiné barvy. V oblasti hrudníku a zadní části hlavy, převaha sekcí s dlouhým krytem.
 • Záda podle standardu by měla být rovná.
 • Váha. Černá, ale větší. Chlapci obvykle váží až 50 kg, ženy-ne více než 40-42 kg.

Kvality inteligence a stráže

Pes plemene černomeneckého ovčáka je jedním z nejvíce chytrých psů. Německé uhlí dokonale vychází s dětmi, vhodné pro údržbu v domě. Toto je nejlepší stráž malého dítěte, oddaného přítele teenagera a vynikajícího partnera.

Velkolepé vlastnosti stráže umožňují použití psa ve službě. Zvíře okamžitě se rozhodne v nestandardních situacích.

Výrazné vnější rysy černých pastýřů

Hlídač a obránce

Zvyšování a trénink němčiny

Mysl, rychlý rozum pastýře se plně projeví, pokud se majitel z raného věku zabývá vzděláváním zvířete. Zástupce popsané barvy si rychle pamatuje příkazy, snadno studuje a úspěšně uplatňuje získané dovednosti.

Rysy péče

Hlavní fáze péče o černou němčinu jsou obecné hygienické postupy. Tmavý pastýř bude potřebovat další obavy o vlnu. Psi s krátkosrdou jsou česáni každých 6-7 dní, s dlouhými vlasy pastýři každých 2-3 dny. Během roztavení, podzimu a jara se počet postupů zvyšuje na 1krát denně.

Koupání

Koupání psa se doporučuje 2-3krát ročně. Pro mytí použijte jednoduchou vodu (koupání v nádržích), je povoleno použití speciálních šamponů. Je nežádoucí zpracovat černé, ale jednoduché mýdlo, protože vlna zmást, dostat se do Shreds.

Uši, zuby, drápy, oči

Vyžaduje se vyžaduje pozornost:

 • Uši. Jednou týdně jsou očištěny čistým ubrouskem xb, aniž by dovnitř lezli dovnitř.
 • Zuby. Jednou za měsíc kontrolují a čistí.
 • Drápy. Jak to roste, odřízl jsem to malými nůžkami.
 • Oči. Se slzností nebo akumulací hnisu jsou umyté a vštěpovány do léku.

Fyzická aktivita a procházky

Shepherd psi vyžadují fyzickou aktivitu a pravidelná cvičení po dobu nejméně 2 hodin každý den. Domácí mazlíčci jako hry s míčem, koupání v nádržích, běh. Udržování motorické aktivity a vyvážená strava přispívá k řádnému vývoji a zdraví domácího mazlíčka.

Důležité! Nemůžete se vypořádat s pastýřskými skoky, běžet okamžitě po jídle. Aktivní aktivita je možná 2 hodiny před krmením.

Krmení psů

Dieta Black Shepherd by měla zahrnovat přírodní jídlo nebo továrnu (suché a vlhké jídlo).

Doporučené produkty:

 • Maso s nízkým obsahem;
 • syrová vejce;
 • mléčné výrobky;
 • Skupiny: Pohanka, ovesná vločka, rýže.

Mléčné výrobky u dospělých psů nejsou absorbovány. Mouka, kořeněná, sladká a mastná. Do komplexu nabídky Vitamin by měla být zavedena domácí zvířata o přírodní výživě. Pro prevenci nemocí a lesku vlny se do diety zavádí v zimě rybí olej.

Očkování a tendence k onemocněním

Pro rozvoj a prevenci nemocí dělají Němci složité očkování a 1 čas za rok vakcínu proti vzteklině.

Možné nemoci:

 • dysplazie;
 • porucha střeva;
 • otitis.

Jak si vybrat štěně černého pastýře

Školky zveřejňují fotografie kojenců a dospělých zvířat na stránkách. Při osobní zkoušce je pozornost věnována následujícím znakům:

 • Štěně by mělo být aktivní, mobilní, kontakt.
 • Dítě musí zkontrolovat zuby a kousat.
 • Ocas německého ovčáka je zvednut.

Barva štěně se mění s věkem. Majitelé školky poskytnou genealogii a prodají očkované, vzdělané dítě. Cena štěňat černé německé pastýře je 30-40 tisíc rublů.

Kvality inteligence a stráže

Black Shepherd

Pokud osoba kdysi měla černomeneckého ovčáka, pak po jeho ztrátě nebo odjezdu je pro něj obtížné vnímat psy této ponuré barvy. Charakteristiky těchto mazlíčků si zaslouží pozornost. Mají dobrý intelekt, skutečné přátele a pracovníky.

Články na téma
LiveInternet