Vyrábíme hračky pro psy ve vlastních rukou

Co by mohlo být pro domácího mazlíčka zajímavé?

Před přivezením malého štěně domů se majitel péče ujistí, že domácí mazlíček má hračky.

Čtyři -legged přítel si musí zvyknout na nový dům a nenudit se, pokud lidé chodili do podnikání. Majitel bude užitečný vědět, jak si vyrobit psí hračku vlastními rukama.

Co by mohlo být pro domácího mazlíčka zajímavé?

Psi jsou velmi zvědaví a inteligentní stvoření a všechny neznámé předměty mohou vyzkoušet na zubu. Pokud doma nejsou žádné hračky, najde si sám čtyřčlenný přítel zábavu pro sebe. Pes může hltat nohy stolů a židlí, magisterské boty a je zcela nepřijatelný, pokud dosáhne počítačových drátů. Pes by měl mít hodně hraček, protože jejich životnost je velmi malá. Pes se s některými z nich dokáže vyrovnat za pár dní.

Majitel péče o psa bude pro psa svými rukama hračky, které to zajímají. To může být:

  • Hračky na ulici. Různé položky pro vypracování týmu APORT. Tug objekty - proutěné šňůry.
  • Domácí zábava - Různé koule a kosti. Měkké hračky zobrazující zvířata umožní mazlíčkům vypracovat jejich lovecké dovednosti.
  • Hračky pro žvýkání. Zde jsou vhodné proutěné lana, koule, prsteny.

Psi potřebují nejen krmení a péči, ale také ve hrách s majitelem, což jim poskytuje stabilní psychiku a dobrou socializaci.

Důvody

Zahájení práce na vytváření zábavy pro svého domácího mazlíčka byste měli vzít v úvahu jeho rozměry. Koneckonců, hračka pro malého psa bude úplně jiná než u velkého psa. Je nutné vzít v úvahu věk, rozměry psa, jeho ústa a fyzickou kondici zvířete.

Důvody
- Hraju s lanem!..

Šňůra je jednou z nejběžnějších her.

Pro malého psa mohou staré věci sloužit jako materiál pro šňůru. T -košile, t -košile, košile, róby jsou vhodné. Oblečení je nakrájeno na čtyři pruhy rovnající se délce, nebo osm, pokud musíte tkaní dvě šňůry. Šířka pruhů asi 10 cm, délka asi 1 metr. Připravený materiál musí být trochu vytažen a trochu zkroucený, aby bylo snazší tkaní. Na jednom konci, po odečtení asi 10-12 cm, se vyrobí silný uzel.

Dále je obrobku položeno ve formě kříže a pásky se prolínají mezi sebou „čtvercem“, podél cesty a dobře utahování uzlů. Jít na konec obrobku musíte také svázat silný uzel. Šňůra je připravena, můžete si hrát s domácím mazlíčkem.

Pro velkého psa nebude fungovat hračkový kabel starých věcí. Bude malý a ne odolný. Proto si musíte vybrat kabelové lano vyrobené z bavlny, docela pevné a silné pro pohodlné zachycení s ústem psa. Žádné kapon nebo lavsanovy šňůry, tyto materiály se mohou natahovat a poškodit dásně psa. Na konci takového lana můžete svázat malou kouli, hračka se stane ještě zajímavějším a pohodlnějším.

Koule

Je nerealistické vyrobit míč sám, ale porazit malý a velmi pohodlný tenisový míč a proměnit jej v hračku.

Na obrysu ohýbání míče je proveden řez. Uvnitř je položeno trochu suchého jídla. Pes, pronásledování a kousání míče, si rychle uvědomí, kde je léčba skrytá. Zájem o takovou hračku se zvýší, otázkou je, jak dlouho bude míč stačit. Pokud je pes malý nebo docela štěně, může být úkol zjednodušen. Je nutné provést větší řez, napříč, pak se granule krmiva snáze dostane.

Koule
Hra s míčem

Další zajímavá hračka s míčem se nazývá „chobotnice“. Tenisový míč je zabalen do staré tkaniny, takže na jeho konci může být svázáno několik šňůr. Hračka se ukáže, že skáká, mobilní, krásná, je zajímavé běžet za ní a popadnout jednu z provazů pro přehrávání remorkérů.

Můžete si proplétat míč z hustého lana. Ukáže se to úplně kulatý tvar, ale to není nutné, mezi zatáčkami lana můžete položit kousky suchého jídla. Pes bude rád, že bude mít takový míč.

Kosti

Kosti měkkého materiálu je vhodná pro mladého psa. Vytvořte si hračku pro štěně vlastními rukama je snadné. Chcete -li to udělat, potřebujete kousky měkké látky, kousky kůže pro dekoraci a syntetický zimozátor jako plnivo produktu.

Na látku se aplikuje vzorec a poté jsou vyříznuty dvě mezery budoucí kosti. Na každé z polotovarů jsou šité dekorativní prvky kůže ve formě kosočtverců, kruhů, srdce. Potom jsou detaily složeny povrchovou plochou dovnitř a šití na šicí stroj, takže malá díra pro vyplnění plniva zůstává.

Kosti
Hra s kostí

Otočíme šitou kosti na přední část, položíme syntetický zimozátor dovnitř a úplně ušíme. Pokud taková kost vydrží několik dní, pak může sloužit jako štěně s polštářem.

Druhou variantou kosti je malá plastová láhev vyčištěná v látkovém krytu odpovídající tvaru.

Zpočátku je z měkké tkaniny šité kryt ve tvaru kosti. Celý trik je, že na jedné straně nejsou části produktu šité, ale tvoří kapsu, ve které můžete láhev odstranit. Rohy hraček jsou plné syntetického zimozátoru a je umístěn trochu krmiva pro vůni. Dříve je z láhve odstraněno víko, pokud je během hry štěně posypané kapacitou, musí být okamžitě vyměněno.

Nejjednodušší kost je dřevěný blok pochvalný hustým hadříkem. Můžete to dát do staré ponožky, která je svázána s uzlem.

Přítomnost představivosti

Různé příslušenství pro psy lze provést vlastními rukama. Existuje hra, mnohem zajímavější a komplikovanější než obyčejná kartonová krabice, ve které skrývají jídlo. Je odebrána stabilní dřevěná základna se dvěma svislými stojany na okrajích. Prochází kovová tyč těmito stojany, na které je navlečeno několik plastových lahví. Nalití suchého jídla do kontejneru, majitel nakonec obdrží zajímavou hračku pro svého čtyř legged přítele. Jakmile pes otočí láhev na poměrně velký úhel nebo ji odpočine, krmivo začne posypat. Domácí mazlíček bude odměněn za rychlé rozum.

Ve špatném počasí čelí mnoho majitelů psů skutečnost, že pocházejí z procházky, a pes je špinavý. Problémy se lze vyhnout, pokud rodina má lidi, kteří vědí, jak šít. Pro domácího mazlíčka můžete ušít několik kombinéz, která jej chrání v zimě nachlazení a podzim.

Přítomnost představivosti
V pláštěm

V každém případě si musíte vybrat vodotěsnou látku a podšívku, s přihlédnutím k sezóně, ve které je produkt šije. Z armatur budete potřebovat zip a elastický pás pro tahání otvorů límce a tlapky.

Majitel musí měření odstranit z domácího mazlíčka, připravit vzor a materiály a připravit kombinézu pro psa. Ve sněhu a dešti bude pes suchý a byt je čistý.

Závěr

Do -it -to -samostatně hračky nevyžadují mnoho materiálů ani času stráveného času. Jedna zahřátá zábava je snadné nahradit jinou. Takové hračky budou bavit a rozvíjet domácího mazlíčka, když je ponechán sám doma, a udržovat nábytek a věci majitele.

Články na téma
LiveInternet