Jména pro francouzské buldoky: jak zavolat dívku a chlapci

Výběr krásné přezdívky pro domácího mazlíčka není tak snadný. Je nutné vzít v úvahu charakteristiky zvířete, jeho charakteristické rysy. Jména pro francouzské buldoky mohou být krásné a neobvyklé.

Obecná doporučení

Vzhled domácího mazlíčka v domě je plný velké radosti. Dítě okamžitě přitahuje pozornost všech členů rodiny. Majitel čelí problému - jak nazvat štěně.

Obecná doporučení

Není nutné používat přezdívky z genealogie, protože jsou objemné a nepříjemné

Za tímto účelem je lepší dodržovat několik jednoduchých pravidel:

  • Musíte si vybrat krátkou a jednoduchou přezdívku. Takový slovní pes si bude pamatovat jednodušší. Pokud je například hodnota dlouhým názvem, Francis Ridhenild Cinnamon, můžete tuto možnost nechat pro oficiální případy a ve zbytku krátce nazývat Baby Frank;
  • Velikost domácího mazlíčka, jeho barva a plemeno by měly být brány v úvahu. Tato informace přijde s mnoha varianty jmen;
  • Neovolujte psa stejným způsobem jako předchozí;
  • Nedoporučuje se vybrat lidská jména.

Poznámka! Mnoho majitelů nerozumí odpovědnosti při výběru přezdívek. Její budoucí budoucnost závisí na významu jména psa. Například, pokud je pes vtipně nazýván Obultus, je nepravděpodobné, že by potěšilo intelektuální úspěchy.

Co je třeba zvážit při výběru

Jméno není vždy dáno psa najednou, jak se narodí. Někteří chovatelé si rezervují děti předem a nabízejí budoucím majitelům, aby si sami vybrali přezdívku.

Důležité! Všechna štěňata vrhu by měla začít s určitým dopisem. Toto pravidlo je přísně dodržováno.

Je lepší nazvat psa přezdívkou slabik 1-2. Taková slova je snazší vnímat a pes chápe intonaci majitele. Cykologové doporučují výběr možností, které mají první slabiku šoku.

Název plemene může také navrhnout, jaké přezdívky můžete vzít. Například pro buldoky jsou možnosti vybírány v zemi původu.

Důležité! Nevytvářejte příliš složité návrhy, které je těžké zapamatovat si a vyslovovat. Pes nevnímá název 4-5 slov, takže tato možnost je pouze pro dokumenty.

Populární přezdívky pro chlapce

Muž může mít různé roztomilé přezdívky - hooligan, tyran, optimista, zástupce atd. Je však lepší si vybrat krásné a elegantní jméno, které bude odrážet charakter domácího mazlíčka.

Význam

Každé jméno má svůj vlastní zvláštní význam, to musí být při výběru zohledněno. Například Hector je přeložen jako „obránce“ a Austin je „solidní“. Znáte rysy každé přezdívky, můžete si vybrat nejvhodnější přezdívku. Například milovníka malomocenství lze nazvat Loki a šlechtický pes Hesser. Nebojácný mazlíček si zaslouží přezdívku Borey.

Vzhledem

Pokud pečlivě studujete svého psa, najdete v něm mnoho výrazných funkcí. Například červená barva umožňuje volat jeho červené, slunce, tomel, jantar atd. Str. - To vše vám umožní vyjádřit funkci vlny.

Poznámka! Bulldog z černé barvy se nazývá Simon, Yulvin, Stefan.

Pokud má pes modré oči, lze jej nazvat Sapphire nebo Topaz. Hnědá vlna vám umožňuje uvést následující jména - čokoláda, cracker, kakao, pasto.

Nebojte se ukázat představivost. Legrační přezdívka je vhodná pro psa veselého.

Barvou

Francouzské buldoky jsou různé barvy. Proto můžete vytvořit barvu výrazného rysu psa. Například možnosti tygra jsou kombinovány se jmény Sherkhan, Amur, Boniface, Basil. Bílá barva umožňuje volat Bulldog jako Emmanuel, Xenophon, Snowball, článek.

Skvělé možnosti

Můžete se přiblížit k problému výběru jména z původní strany. Pes, můžete nazvat bagel, nastupovat, rozhodčí, Cheburek. Tygří pes je přezdívka Belyash.

Co je třeba zvážit při výběru

Neméně vtipné možnosti krize, cracker, omeleta

Nebojte se přiblížit k otázce výběru přezdívky pro domácího mazlíčka, pokud jde o humor. Taková přezdívka, lehká a neobvyklá, bude snadno zapamatovatelná. Ostatní milovníci psů také vyhodnotí kreativní.

Poznámka! Na počest gadgetů Tetris, smartphone, iPad můžete uvést přezdívky.

Temperament

Francouzské přezdívky pro psy mohou naznačovat povahu dopravce. Empyusitida se překládá jako rychlý a rychlý je rychlý. Santi Nitusha je tichá, takové jméno je vhodné pro skromného psa.

Mobilní chlapec lze nazvat Shustrik, Typhoon, Robin nebo vybrat vtipné možnosti - Škoda, Fidget, Shilo. Je nutné pečlivě pozorovat domácího mazlíčka, to zdůrazní jeho jasné postavy.

Milovník pořádku je lepší přezdívat policii, strážce, hlídač atd. Str. To to zvýrazní mezi ostatními psy.

Poznámka! Někdy majitel jde snadno a dává přezdívku na počest doby narození, například zima.

Aristokratické přezdívky

Majitel zvířete může chtít zdůraznit jedinečnost a stav psa. Proto čelí problému, jak nazvat francouzským buldokem dívce nebo chlapce krásně a elegantní.

Možnosti pro muže

Ododit vznešené jméno psa není tak snadné. Působivý a pomalý pes lze nazvat Louis nebo Francis, to bylo jméno Velkých králů.

Více možností - Gaston, Athos, Aramis. Při výběru se můžete spolehnout na klasickou literaturu nebo rodokmenové ušlechtilé osoby.

Možnosti pro feny

Francouzské přezdívky pro ženy - Martina, Lucia, Helen, Adele. Majitelé často volají domácí mazlíčky na počest slavné osobnosti. Například po m. Monroe se stala slavným, její jméno bylo použito pro zvířata.

Krátké a zvukové možnosti - Emma, ​​Elsa, Ket, Leon.

Psi slavných lidí

Francouzská jména pro psy jsou zastoupena ve velkém počtu. Dcera Nicholase II. Se nazývala Ortin a Yusupov měl také buldoka, ale jeho jméno není známo. Chaliapin měl několik psů.

Populární přezdívky pro chlapce

Bulldog herečka m. Trakhtinbergovo jméno je Mia

V Rusku jsou psi také nalezeni mezi celebritami. V d. Spirina, tvůrce skupiny Tarakans, je buldok. Existuje takový mazlíček z K. Richie, m. George, l. Vaikule. French Bulldog lze proto bezpečně nazvat jedním z nejpopulárnějších plemen.

Poznámka! Různá plemena jsou ve Francii oblíbená. Bulldogové jsou považováni za psy pro elitní, aristokraty, úspěšní lidé.

Jak by nemělo být domácí mazlíček voláno

Nemůžete dát psa urážlivé nebo ponižující jména - hloupé, špína, šílenec atd. Str. Rovněž stojí za to opustit přezdívky Flare - Ball, Bobik, Barbos, Tusik atd.

Důležité! Při výběru názvu byste měli věnovat pozornost jeho významu.

Nedoporučuje se používat nechutná slova. Domácí mazlíček bude muset být povolán na ulici, takže je lepší si vybrat krásnou přezdívku.

Vliv na charakter

Přezdívky pro buldoky mohou být vtipné, aristokratické, sonorní. Kterou možnost si vybrat, každý majitel rozhoduje. Někteří dávají přednost tomu jednoduchým způsobem, sníží oficiální název z dokumentů. Například, Justin Phantomas Original v každodenním životě se může stát jazzem.

Někteří dávají přednost pojmenování francouzským způsobem, protože to umožní psovi vzdělávat inteligenci. Předpokládá se, že nesprávně vybraná přezdívka způsobí problémy s chováním. Věk psa trvá asi 10 let, takže musíte odpovědně přistoupit k výběru jména.

Články na téma
LiveInternet