Pletací kombinézy pro mini york boy

Mnoho majitelů psů miluje zdobení svých mazlíčků, takže zvířecí oblečení je v současné době docela populární. Roztomilé obleky lze zakoupit ve specializovaných obchodech. Pokud je však žádoucí, lze je provést samostatně. Pletené kombinézy pro psy jakéhokoli plemene jsou docela populární, je snadné je vyrobit, hlavní věcí je mít alespoň počáteční dovednosti. Otázka, jak pletené oblečení pro York.

Mise pro psy

Psí oblečení bylo vynalezeno z nějakého důvodu. Provádí určité funkce:

 • ochrana. Zpočátku byly oblečení a boty vyrobeny ze speciálních nepromokavých materiálů, aby psi mohli chodit za mokrého počasí. Na některých věcech existují poměrně úzké manžety, které snižují riziko pronikání parazitů na kůži psa;
 • Podpěra, podpora. V některých případech po operaci psi vyžadují speciální podpůrná zařízení, takže byly vytvořeny zvláštní věci s podobnými funkcemi;
 • udržování tepla. Navzdory přítomnosti vlněného krytu mohou někteří psi v chladném období zamrznout. Pro zimní procházky jsou poskytovány izolační kostýmy k ochraně před chladem;
 • krása. Nedávno jsou kostýmy psů vyrobeny z různých materiálů, jsou zdobeny a zdobeny. Majitelé chtějí, aby jejich mazlíček byl nejkrásnější a vypadal zajímavě.

Mise pro psy

Pokud je to žádoucí, můžete dokonce svázat sadu oblečení

Důležité! Před výběrem oblečení byste měli přemýšlet o konečném cíli - proč je přesně potřebný kostým.

Odstranění opatření od psa

Je snadné svázat kombinézu, pletení pro York nebude trvat moc času. Nejprve však musíte odstranit měření ze zvířete, aby oblečení bylo určitě vhodné pro velikost, není tam žádné velké nebo stísněné. Pro pletení bude potřeba následující data:

 • Nával krku. Měření se provádí na nejširším místě a volně ovinula centimetrovou pásku kolem;
 • Délka záda. Měřeno od základny krku k základně ocasu;
 • Břechník hrudníku. Parametr se měří bezprostředně za předními tlapkami na nejširším místě;
 • Pás obvod. Je nutné měřit nejužší místo na těle psa;
 • Obvod všech nohou, pokud je oblek s rukávy a kalhotami. Měření se provádí na základně tlapky.

Poznámka! V závislosti na vybraném materiálu v případě potřeby přidejte několik centimetrů tak, aby byl oblek vhodný, ne malý.

Odstranění opatření od psa

Je důležité správně odstranit měření tak, aby kostým vyhovoval psa

Kombinson s kapucí pro pletení York: Popis

Jak pletenou kombinézu pro psa s pletacími jehlami pro začátečníky? Je snadné vytvářet krásné oblečení, je důležité zvolit vlákna a nástroje. Nejprve se pletou vzorek - malý čtverec pro výpočet počtu smyček a určení hustoty páření. Pak začnou pletení kombinéz pro Mini York Boy:

 1. Změřte psa. Merki by měl být zaznamenán, budou je muset často kontaktovat.
 2. U zadních nohou je 30 smyček (p) psano z různých koulí a pletených 2 × 2 5 řádků (p), 12 p předního stehu a 3 r s elastickým pásmem.
 3. 4 P je uzavřeno zevnitř, z vnějšího, 10 p, takže je vlevo 16 P.
 4. Vytočte 14 p a připojte tlapy mezi sebou (pouze 46 p): 6 P - s elastickým pásem, 18 r - přední steh.
 5. Zadávají se 14 P z každé hrany, pouze 74 p, pletené podle schématu: 18 P - Elastický pás, 38 P - přední povrch, 18 P - Elastický pás. Po 6 P se zcela přepnou na přední povrch (všech 74 p), pletené 12 r.
 6. Pro přední tlapky jsou 30 p psano odděleně od různých koulí, pletené jako zadní: 5 r - elastický pás, 14 přední povrch.
 7. Pro Raglana jsou podrobnosti připojeny: 15 P přední (spolu s lemem), 30 P rukáv, 44 p zadní, 30 p pH rukáv, celkem 134 p. Hodte veškeré pletení do 4 pletací jehly.
 8. Utes jsou vyrobeny z 3. řady: v každém 2 p, 1 p (2 spolu s náklonem doleva) se sníží po 2 lemu a před 2 lemem (2 společně s náklonem doprava) - pouze 18 r pouze. 70 P by mělo zůstat na pletacích jehly.
 9. Další 4 řádky jsou pletení, snižují se pouze na začátku, 58 p. Další 4 P elabox, uzavřený podél okrajů 4 p, začněte pletenou kapuci.
 10. Na pletacích jehelách 50 p, přední povrch, zatímco ve středu od 2 středního p, přidejte 1 p 4krát v každé 4 p (celkem 58 p). Další 10 R bez zvýšení. Pak se sníží: V každé 2 P 7krát 2 smyčky (také ve středu). 44 P vlevo, hodte je do 2 pletací jehly, pletené 5 r s elastickým pásem, zavřete smyčky. Šití rukávů, přidejte zip.

Kombinson s kapucí pro pletení York: Popis

Poplacení může být svázáno z jakéhokoli vlákna a jakékoli barvy

Je důležité nespěchat, pečlivě spočítat smyčky.

Poznámka! Abychom svázali kombinézy pro York s pletací jehla, bude stačit jedna koule.

Schéma pletení háčkování

Cházové kombinézy budou o něco hustší než to, co je spojeno s pletacími jehlami. Je to také docela jednoduché. Vezměte si pletací háček č. 5 a vyberte pod ní přízi. Proces pletení kostýmu pro York je poměrně jednoduchý, pokyny k kroku -krok jsou uvedeny níže:

 1. Zadávají 80 vzduchových smyček (VP), v blízkosti kruhu, pletené 7 řádků.
 2. Rozdělují plátno na 2 díly - 14 (spodní) a 12 (horní) motivy, mezi nimi zůstávají 2 motivy pro průlety. Pletení pokračuje podle stejného schématu.
 3. Spodní část: Po 10 cm od průchodu je v centrální části ponecháno 7 motivů a pravá a levá strana je pletená samostatně. Po 14 cm od průchodu je pletení.
 4. Horní část: 10 cm poté, co zvlněný průlez zůstane ve středu 6 motivů, pravá a levá jsou pleteny samostatně, po 14 cm od průchodu, které skončily.
 5. Spodní a horní část by měla být šitá na ramenou. Krk je svázaný: v kruhu, první 2 P sloupce bez háčkování, pak 2 řádky se sloupky háčkování.
 6. Pletené rukávy pro přední tlapky. Zvedněte sloupec a pletejte 14 cm v kruhu.
 7. Pletují spodní část. 20 cm je pleteno z první řady v pase, poté, co je ve středu ponecháno 11 motivů a večírky jsou pleteny samostatně 7 cm, přičemž se sníží 2 ps na každé straně, přišívané, ponechání místa, kde si můžete dát a oblék. Pro zadní nohy jsou kalhoty pleteny podle schématu rukávu.
 8. Přivádějte spodní část kombinéz.

Schéma pletení háčkování

Můžete svázat jednodušší svetr

Pletací vesta a háček

Vesta pro psa je poměrně jednoduché jak s pletacími jehlami, tak háčkováním. Délka zády psa je rozdělena do 10, poté převedena do vzoru a přidejte několik centimetrů do švů. V takovém oděvu je lepší si na záda vyrábět sponu, bude snazší ji dát na zvíře. Vzory a pletací vzory lze nalézt na internetu, ale vesty jsou mnohem snazší pletené než kombinézy a svetry, protože to není vyžadováno k pletení rukávů.

Poznámka! Při pletení velikosti vlny u domácího mazlíčka se vyplatí zvážit, aby ho hotový produkt nezasahoval a nezpůsobil nepohodlí.

Jak si zvyknout mazlíčka k oblékání

Jakékoli zvíře se nelíbí, když na něj jsou nějaké věci. Proto se doporučuje zvyknout na oblečení z malého věku. Lehké oblečení se na krátkou dobu oblékne na malé štěně, aby si na ni postupně zvykli. Poměrně rychle pes pochopí, že je oblečený před procházkou, a pokud je věc pohodlná a pohodlná, zvíře nebude projevovat nespokojenost.

Pro York je velmi snadné svázat oblečení, na internetu najdete různé schémata a podrobné lekce. Nezáleží na tom, pletené kombinézy na býčím teriérovi nebo jiném psovi, co je nejdůležitější, vyberte správná vlákna a nástroje a v procesu pletení nespěchejte a pečlivě kontrolujte všechno.

Články na téma
LiveInternet